Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

Hello :)

No čez kak mesec ali pa dva, se vam tudi jaz pridružim, pa bi se enkrat res lahko dobile na kupu, da kakšno rečemo .)

Lp, Maja

Popravljeno . Popravil Maja333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello :)

No čez kak mesec ali pa dva, se vam tudi jaz pridružim, pa bi se enkrat res lahko dobile na kupu, da kakšno rečemo .)

Lp, Maja

:yea1: no pa da res nardimo en "kofi" krog ..pa na kako tortico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello :)

No čez kak mesec ali pa dva, se vam tudi jaz pridružim, pa bi se enkrat res lahko dobile na kupu, da kakšno rečemo .)

Lp, Maja

Bogi Marko. No ja, sej ga bomo obiskal ko bo sam doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem takoj za stvar. :OK:

No danes sem odpeljala komaj 3 uro ampak mislim, da bo šlo kar hitro, ker vozim skoraj vsak dan .)

Lp, Maja

In? Kakšne občutke imaš? Hitro bo že šlo, ja, ampak ... gre dobro?

:trance_27_notworthy:

Želim ti res uspešno šolo, da bi se dobrih osnov naučila za kasnejšo varno vožnjo po cestah!

Ko opraviš finalno dejanje, nam sporoči.

Ja, res bi se lahko ženske malce skupaj zapeljale. Bi me zelo veselilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Marko. No ja, sej ga bomo obiskal ko bo sam doma :D

no pa ko boste že na obisku, ni nč narobe če še kaj skuhate, da se bojo dečve lah vozle tačas :yea1:

zihr bo tud kej za zlikat :P O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In? Kakšne občutke imaš? Hitro bo že šlo, ja, ampak ... gre dobro?

:trance_27_notworthy:

Želim ti res uspešno šolo, da bi se dobrih osnov naučila za kasnejšo varno vožnjo po cestah!

Ko opraviš finalno dejanje, nam sporoči.

Ja, res bi se lahko ženske malce skupaj zapeljale. Bi me zelo veselilo.

:worship: res bi se lahko ... če ne druzga do pohorske ...na kako tortico O:-) :010

loh gre še kera jutr zraven, popoldne..... nekam na eno kratko :P (info na PM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: res bi se lahko ... če ne druzga do pohorske ...na kako tortico O:-) :010

loh gre še kera jutr zraven, popoldne..... nekam na eno kratko :P (info na PM)

Heheheeee, pajkica, tudi to še bo, tudi to ... :D:OK:!

Med tednom zame ni šans, žal ... delam ko zamorc! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika hvala za lepe želje .)

Pri meni je bilo tako, da sem se že skoraj 2 leti peljala zadaj kot sopotnica in v vožnji noro uživala. Izpit za motor sem si želela opraviti že kar nekaj časa in sedaj, ko je bilo to možno sem izkoristila priložnost.

Sedaj se počasi učim in še spoznavam motor (pač kako se obnaša v določenih situacijah ...) in mislim, da kakšnih večjih težav ne bom imela (vsaj upam) :)

Bom sporočila, ko opravim izpit. Na srečo (ali pa na žalost, sej nevem) vozim še po starem sistemu in mi ni potrebno odpeljati minimalno 22 ur, čeprav tudi nebi škodilo :D

Damjan zakaj je pa Marko bogi? Jaz sem boga, ker sem tako dolgo čakala :P Se pa popolnoma strinjam s pajkico ... moški bi nam med tem časom, ko se me vozimo lahko skuhali kaj dobrega :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem takoj za stvar. :OK:

No danes sem odpeljala komaj 3 uro ampak mislim, da bo šlo kar hitro, ker vozim skoraj vsak dan .)

Lp, Maja

Srečno Maja..... :grim

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello :)

No čez kak mesec ali pa dva, se vam tudi jaz pridružim, pa bi se enkrat res lahko dobile na kupu, da kakšno rečemo .)

Lp, Maja

bejba, srečno in predvsem varno vožnjo ti želim, pa se vidimo na cesti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa punce .)

No danes sem bila prvič na poligonu (5 in 6 ura) in moram povedat, da mi je šlo super.

No itak, da na začetku sem se še malo lovila, potem mi je šlo pa dobro. Največji strah sem imela pred "osmico" in ravno ta mi je šla najbolje :D

Lp, Maja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo punce, izpit sem danes naredila :) Čist happy! Se vidimo na cesti, enkrat pa lahko organiziramo kakšno srečanje spet .)

:OK: spet bomo pil pa jel :P O:-)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo punce, izpit sem danes naredila :) Čist happy! Se vidimo na cesti, enkrat pa lahko organiziramo kakšno srečanje spet .)

Čestitam, pa dosti varnih kilometrov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo punce, izpit sem danes naredila :) Čist happy! Se vidimo na cesti, enkrat pa lahko organiziramo kakšno srečanje spet .)

Pijača ti ne uide :OK: Srečno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tale čas dopustov kar dobro redči gostoto objav tule ... pa tudi vse ostalo je nekako bolj zaspano.

Punce, če katero zanima, prodajam Kwaka ER6. Odlično je služil, pa še bo, dolgo, le jaz sem si zaželela malo spremembe.

Če katero zanima, PM.

Aja, mimogrede - Maja333, ČESTITKE za opravljen izpit! Malo pozno, a iskreno!

:worship::yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tale čas dopustov kar dobro redči gostoto objav tule ... pa tudi vse ostalo je nekako bolj zaspano.

Punce, če katero zanima, prodajam Kwaka ER6. Odlično je služil, pa še bo, dolgo, le jaz sem si zaželela malo spremembe.

Če katero zanima, PM.

Kerega čopera si boš kupla? evilgrin.gif

Maja33 furaš kej....

Danes ziher fura štrajk pred parlamentom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živijo babe :P. mene pa zanima kaj za ene motočke mate? k jst sm med bolj ta švoh. k moj ma CBF600 samo mi ni simpatična za vozit, ne vem mi gre una arnatuna na živce k se mi zdi da ne vidim dovolj naprej. sicer mogoče bi se tudi navadla če bi kej večkrat peljala, samo ne vem z motorjem od mojega mi ni neki za se vozit. mam tak čudn občutek. tko da kej priporočate? meni je če ne hornetka al pa yamaha fz6 lušna, na teh tudi lepo sedim k na er6n sedim prou katastrofa, suzuki gsr600 mi pa tudi ni neki najbolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!