Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

...

nona je imela prav... le drži se tega. :yes:

ps: mogoče ti bo potem končno le uspelo kje kakšno bejbo dobit. :winkiss: joke

Ko pride enkrat do tam je že pečena. In če slučajno še ni, pa je sigurno potem. O:-)

čau...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, šarpi... kakorkoli pogledaš, še vedno sem več na cesti kot voznik kukr ti... tak da sam pšššt :P

drugač pa nč bat... so tuki na ms tak prjazni, da ti bodo zastonj nickname v softninjo spremenil :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Sm pogruntala kje je pol catch hehe........nimam pudra :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:....zato me pa ocolajo zmer (kao, če za pudr noče dat, ji bomo pa tkole uzel), evotigana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah zaradi laskov pa ze ne bos softic. sicer jst bi s kratkimi bla grozna. pa nevem zebe me brez grive. bomo ze kej zgruntale sej je se cajt.

pa vidis ti fanta se je navadu neki od none kako se kej spece. fajn to sej na sladko vse padamo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah zaradi laskov pa ze ne bos softic. sicer jst bi s kratkimi bla grozna. pa nevem zebe me brez grive. bomo ze kej zgruntale sej je se cajt.

pa vidis ti fanta se je navadu neki od none kako se kej spece. fajn to sej na sladko vse padamo. :P

Hja ne vem, prej mi ni nben reku, d sm luškana, pa d zgledam k porcelanasta pupika in podobnih pocukranih izrazov, zdj pa kamr pridem to poslušam.......it's just not me :surrender: and it freaks me out, :xx:.......sovražm bit punčkasta, že od nekdaj.....pa mi zadnje čase ne uspeva glih, še mau pa bom pinki opravo si omisla :ninja:

O ježeštana, vidš, na to pa sploh pomisla nism, jz pa mojga učim pečt pa kuhat pa zgleda sama seb jamo koplem :eek:.....nč dns dam tist njegov možgan v praln stroj, drgač mi ga bo pr vsem tem znanju še ktera spelala, pa se bomo mogl spet tepst :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pogruntala kje je pol catch hehe........nimam pudra :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:....zato me pa ocolajo zmer (kao, če za pudr noče dat, ji bomo pa tkole uzel), evotigana

hehe, ti povem da nuca... zraven pa še mal pomežikneš... ;) and believe me - you can get away with anyhing :evilgrin:

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ne vem, prej mi ni nben reku, d sm luškana, pa d zgledam k porcelanasta pupika in podobnih pocukranih izrazov, zdj pa kamr pridem to poslušam.......it's just not me :surrender: and it freaks me out, :xx:.......sovražm bit punčkasta, že od nekdaj.....pa mi zadnje čase ne uspeva glih, še mau pa bom pinki opravo si omisla :ninja:

O ježeštana, vidš, na to pa sploh pomisla nism, jz pa mojga učim pečt pa kuhat pa zgleda sama seb jamo koplem :eek:.....nč dns dam tist njegov možgan v praln stroj, drgač mi ga bo pr vsem tem znanju še ktera spelala, pa se bomo mogl spet tepst :fight1:

:lol1:

vidim da si ga že čist udomačila :naughty:

pohvalno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sharpninja jst sm si isto rekla, zdej k sma ga tko lepo spedenala (pa spodbudila k motoriranju) in mu dodala vrednost :P ga pa res bolj pazim.

glede puckastih for pa sm vedno sovrazla roza, pa neki punckasto pa tko. pa mi je ratalo zdej na stara leta to ful lusno. pa bela barva ni je kul ratala k mi ni bla nikoli. je pa tko da ce se da svoje čare uporabit, zakaj pa ne? ze tko smo velikokrat na slabsem, kdaj more bit pa tudi nam kej lazje.

no glede frizure pa neki casa je zanimivo komentirat, potem se te navadijo, pa tudi sama se navadis. ostrizes lahko itak vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sej ne vem kjero bi vzela MODRO al ROZA :naughty:

Obe? Sej je plac trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni ponavad muca spodej...

A če zgorej ni dober :naughty:

Muca vedno najde dudo,pa naj bo kjerkoli.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni ponavad muca spodej...

Eh, saj je vseeno, veš kako poje Đorđe Balaševič:

.............princip isti, sve su ostalo nianse.........

tudi v eni taki lepi pesmici na temo o živalih kot se pogovarjamo tukaj (imao sam strašnog petla)....:rolleyes:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjeeee steee bajkerce??? vidim je moški del motosveta čisto okupiral tole temo... :wacko: bo treba kaj narest glede tega ;)

no v glavnem tole imam za vas... za lepši dan :evilgrin:

Žena pri jutranji kavici čita časopis in ugotovi, da je srečna lotodobitnica.

Rekorden dobitek skoraj milijarda pripada samo njej.

Vsa srečna gre v službo, direktno v direktorjevo pisarno, da bi dala

odpoved, ko ji šef reče,da ji mora žal povedat, da je vedno manj dela,

da je tehnološki višek, se ji full opravičuje ampak jo potolaži, da bo

dobila visoko odpravnino.

Tako srečna, se odloči, da si bo kupila nov avto. Vstopi v najbližjiavto salon

in v tem trenutku nad avtosalonom ognjemet, vse bliska v

salonu, fanfare...... Pristopi prodajalec in reče:

Vi ste naš 100.000 obiskovalec in za nagrado dobite brezplačno najnovejši

model MERCEDESA!

Ženska še v šoku se z novim avtom odpelje domov. Si natoči kozarec penine,

pristopi k oknu in vidi da se domov pripelje njen mož.

Ko zavija proti dovozu k hiši, se v njega zaleti kamion in avto zajamejo

plameni. Avto raznese.

Žena dvigne kozarec penine in si zamrmra:

MATER, KO ZALAUFA PA ZALAUFA !!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm opazla ja da se zelo radi pofočkajo v tej temi. zanimivo, da jih tolko firbec matra nekatere.

no jst sm rešla zadevo glede podkape, k smo se neki časa menile in kupla windstopper buff in sm zelo zadovolna. za laske sm pa tudi neki si umisnla, ampak morem najprej stestirat če bo kul. potem pa povem kako se obnese.

in ste se že šle kej peljat? jst sm prejšnjo soboto k je blo tko lepo pozabla čelado v lj tko da ni blo nič. pa glih fajn nove sedeže mava. tko da zaenkrat je moje motoriranje (oz. skuteriranje) omejeno na lj.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm opazla ja da se zelo radi pofočkajo v tej temi. zanimivo, da jih tolko firbec matra nekatere.

no jst sm rešla zadevo glede podkape, k smo se neki časa menile in kupla windstopper buff in sm zelo zadovolna. za laske sm pa tudi neki si umisnla, ampak morem najprej stestirat če bo kul. potem pa povem kako se obnese.

in ste se že šle kej peljat? jst sm prejšnjo soboto k je blo tko lepo pozabla čelado v lj tko da ni blo nič. pa glih fajn nove sedeže mava. tko da zaenkrat je moje motoriranje (oz. skuteriranje) omejeno na lj.

Js spljoh nimam več problemov okrog razmršenih las, pa tudi vozljajo se mi več ne....le zakaj? In podkapo rabim tudi sam ko je mraz....mogoče bi okrog razmršenih in zavozlanih las vedu kaj več povedati DR. Jakob-novodobni kristus?

Kar pa se tiče maskare uporabljam uno woterpruftrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js spljoh nimam več problemov okrog razmršenih las, pa tudi vozljajo se mi več ne....le zakaj? In podkapo rabim tudi sam ko je mraz....mogoče bi okrog razmršenih in zavozlanih las vedu kaj več povedati DR. Jakob-novodobni kristus?

Kar pa se tiče maskare uporabljam uno woterpruftrance_25_naughty.gif

DAMI twak.gif te bo burja odpihnla boš vidu! laugh.gif

Z lasmi mamo pa itak samo babe probleme, dedci jih lahko potleh vlečete pa ne boste meli razcepljenih konic in ne vem še vseha. pa še postrižejo vas glih za pol bolj poceni, ne glede na delo. nism pa vedla da je woterpruf maskara ta prava reč za motor tongue.gif, jst sm se pa kr brez nje vozila.

no sej s kakimi takimi zabavnimi komentarji je že fajn če se tle pofočkate, samo brez minusu pa kakih ... pa vas mamo rade wub.gif.

prebacevka dobrodošla pr babah tongue.gif. Lušna hondica, tako bi jst rabla da bi pršla spet malo u formo. no pa sej bo cbf-ka od mojega tudi kul, samo dršte pesti da mi ne bo kej potleh padla.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI twak.gif te bo burja odpihnla boš vidu! laugh.gif

Z lasmi mamo pa itak samo babe probleme, dedci jih lahko potleh vlečete pa ne boste meli razcepljenih konic in ne vem še vseha. pa še postrižejo vas glih za pol bolj poceni, ne glede na delo. nism pa vedla da je woterpruf maskara ta prava reč za motor tongue.gif, jst sm se pa kr brez nje vozila.

no sej s kakimi takimi zabavnimi komentarji je že fajn če se tle pofočkate, samo brez minusu pa kakih ... pa vas mamo rade wub.gif.

prebacevka dobrodošla pr babah tongue.gif. Lušna hondica, tako bi jst rabla da bi pršla spet malo u formo. no pa sej bo cbf-ka od mojega tudi kul, samo dršte pesti da mi ne bo kej potleh padla.

ja fletna nizka ker sem tud jaz bolj pri nizkih :) za začetek je vredu :D sam po pamet se je treba pelat pa ni tolk možnosti da se kej nardi tko da pamet u glavo in roke pa bo cbf cela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!