Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

sm opazla ja da se zelo radi pofočkajo v tej temi. zanimivo, da jih tolko firbec matra nekatere.

no jst sm rešla zadevo glede podkape, k smo se neki časa menile in kupla windstopper buff in sm zelo zadovolna. za laske sm pa tudi neki si umisnla, ampak morem najprej stestirat če bo kul. potem pa povem kako se obnese.

in ste se že šle kej peljat? jst sm prejšnjo soboto k je blo tko lepo pozabla čelado v lj tko da ni blo nič. pa glih fajn nove sedeže mava. tko da zaenkrat je moje motoriranje (oz. skuteriranje) omejeno na lj.

no le glej da boš povedala ;)

jaz sem pa zadnjič končno s5 zbrala tolk poguma pa zamenjala barvo las - no bolj odtenek... bejbe veste o čem govorim ;) tipi vzemite moj post za brezpredmetn - se vas ne tiče in ne rabim vašega mnenja :evilgrin:

poskusla sem s platino odtenkom, ki je hudo hardcore prijel na moje svetle lase - precej bolj kot sem mislila da bo. na normalni dnevni svetlobi zgleda ful zanimivo... da nek tak metalik srebrn lesk, sploh na soncu. :) zaenkrat nisem še nobene vidla, ki bi imela karkoli podobnega (zdaj pa ne vem, če je to dobro al slabo, hahaha :D ) je pa precej problem z vzdrževanjem te barve in spiranjem - na peroksidnih laseh se itak vse hitro spira dol... :wallbash: tak da še kakšen teden pa lahko že s kkšno novo kombinacijo poskusim... hehe, sem pa srečna da moji lasje preživijo vse kar se spomnim :yes:

upam, da ste dobro izkoristle tole sončno soboto... ker nekam slabo kaže glede vremena v naslednjih dneh :mellow:

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no le glej da boš povedala ;)

jaz sem pa zadnjič končno s5 zbrala tolk poguma pa zamenjala barvo las - no bolj odtenek... bejbe veste o čem govorim ;) tipi vzemite moj post za brezpredmetn - se vas ne tiče in ne rabim vašega mnenja :evilgrin:

poskusla sem s platino odtenkom, ki je hudo hardcore prijel na moje svetle lase - precej bolj kot sem mislila da bo. na normalni dnevni svetlobi zgleda ful zanimivo... da nek tak metalik srebrn lesk, sploh na soncu. :) zaenkrat nisem še nobene vidla, ki bi imela karkoli podobnega (zdaj pa ne vem, če je to dobro al slabo, hahaha :D ) je pa precej problem z vzdrževanjem te barve in spiranjem - na peroksidnih laseh se itak vse hitro spira dol... :wallbash: tak da še kakšen teden pa lahko že s kkšno novo kombinacijo poskusim... hehe, sem pa srečna da moji lasje preživijo vse kar se spomnim :yes:

upam, da ste dobro izkoristle tole sončno soboto... ker nekam slabo kaže glede vremena v naslednjih dneh :mellow:

daj rdečo gor ;)

v naslabšem primeru če se ti spira boš imela roze :D boš še bolj drugačna ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj rdečo gor ;)

v naslabšem primeru če se ti spira boš imela roze :D boš še bolj drugačna ;)

lp

ob takih bistrih idejah...

...še dobr da doma spiš, da te slučajno ne ukradejo. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob takih bistrih idejah...

...še dobr da doma spiš, da te slučajno ne ukradejo. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

no vidiš rdeča bi se kar lepo ujemala z barvo tvojih oči :evilgrin: ali karakterjem? :P

hvala ker te skrbi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš rdeča bi se kar lepo ujemala z barvo tvojih oči :evilgrin: ali karakterjem? :P

hvala ker te skrbi....

obakrat narobe...

modre oči zelo lepo zakamuflirajo moj črn karakter :krneki:

za tvoje dobro, keep your safety distance :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm opazla ja da se zelo radi pofočkajo v tej temi. zanimivo, da jih tolko firbec matra nekatere.

no jst sm rešla zadevo glede podkape, k smo se neki časa menile in kupla windstopper buff in sm zelo zadovolna. za laske sm pa tudi neki si umisnla, ampak morem najprej stestirat če bo kul. potem pa povem kako se obnese.

in ste se že šle kej peljat? jst sm prejšnjo soboto k je blo tko lepo pozabla čelado v lj tko da ni blo nič. pa glih fajn nove sedeže mava. tko da zaenkrat je moje motoriranje (oz. skuteriranje) omejeno na lj.

evo jst sm se mal okrog popeljala...dons smo šli na Bled in Bohinj...majo še sneg gor :S brrr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obakrat narobe...

modre oči zelo lepo zakamuflirajo moj črn karakter :krneki:

za tvoje dobro, keep your safety distance :evilgrin:

edino kar je na tebi črno (po sliki sodeč) je samo tvoja obleka ;)

danger is attractive.

bom pa vseeno upošteval tvoj nasvet o distanci če se bom kdaj za tabo peljal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - a dame tega foruma vedo, da obstaja njim namenjena VIP podkategorija fouma, kamor imajo vstop samo povabljene?

Tiste, ki bi rade pošpegale v čarovniški kokošnjak (ali bog ne daj - sodelovale), naj mi javijo, da jim aktiviramo dostop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst sm se mal okrog popeljala...dons smo šli na Bled in Bohinj...majo še sneg gor :S brrr :)

:notworthy::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - a dame tega foruma vedo, da obstaja njim namenjena VIP podkategorija fouma, kamor imajo vstop samo povabljene?

Tiste, ki bi rade pošpegale v čarovniški kokošnjak (ali bog ne daj - sodelovale), naj mi javijo, da jim aktiviramo dostop.

jaz bi rada malce pošpegala da vidim če je kaj pametnega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar je na tebi črno (po sliki sodeč) je samo tvoja obleka ;)

danger is attractive.

bom pa vseeno upošteval tvoj nasvet o distanci če se bom kdaj za tabo peljal :evilgrin:

ej mislim da si malce temo zgrešil :whistle:

ženske bajkerce pa to....

al pa si eden izmed tistih ki se je z barbikami v mladosti igral :blink:

lp h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nagaya jst to nism vedla da imate punce to, super (ceprav se bolje bi bilo, ce bi se nekateri znali izognit neprimernim komentarjem)

ce lahlo bi tudi jaz špegala, pa kak nasvet bi mi tudi prav prisel.

hilton imas moj + ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hecno, da ženska VIP forumska sekcija ni zaživela (že nekaj časa namreč obstaja) prav zaradi odsotnosti komentarjev moških bajkerjev.

Makes one think.

Vse, ki ste prosile za dostop: notice taken, admina smo pa tudi že dregnili pod rebra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mislim da si malce temo zgrešil :whistle:

ženske bajkerce pa to....

al pa si eden izmed tistih ki se je z barbikami v mladosti igral :blink:

lp h

vprašanje je zdaj, kaj ti tu počneš??

si se ti tudi igral z barbikami pa bi rad delil kakšno zgodbo z mano??

nič se ne boj ;)

LP

S

Popravljeno . Popravil Spade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nagaya jst to nism vedla da imate punce to, super (ceprav se bolje bi bilo, ce bi se nekateri znali izognit neprimernim komentarjem)

ce lahlo bi tudi jaz špegala, pa kak nasvet bi mi tudi prav prisel.

hilton imas moj + ;)

oh kako smo nekateri izgubili občutek za hec....ste vsi na forumu taki? če ja, pol bolš da se odjavim...da ne padem v depro : :blink:

Errores tua ego femininity!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cufa hvala.

kolko bo stvar ziva bomo pa vidli. ce bomo pa ugotovile, da brez vasih komentarjev ne moremo, bomo pa tle naprej cvekale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - a dame tega foruma vedo, da obstaja njim namenjena VIP podkategorija fouma, kamor imajo vstop samo povabljene?

Tiste, ki bi rade pošpegale v čarovniški kokošnjak (ali bog ne daj - sodelovale), naj mi javijo, da jim aktiviramo dostop.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da ne bo dolgčasa...kako kaj preživljate deževne dni :P ?? mogoč kšne nove ideje za krajšanje časa ;)

Popravljeno . Popravil prebacevka
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!