Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

živjo punce!

jst sm razmisljala da bi si za bolj mrzlo vreme (pomlad/jesen) umislila eno windstopper podkapo, ampak so problem lasje. mam bolj dolge in ne trpim podkape, ker mi te lase stisnjene pri vratu grejo na živce. zato razmisljam ce bi ji nrdila na temenu lukjno za kitko, jo lepo obšila in dala še eno lastiko okoli da bi bolj držalo. kaj se vam zdi? kalo ve resujete ta "problem" z lasmi?

v bistvu sploh ni slaba ideja tole :OK:

daj prosim sporoči kak se obnese tale tvoja predelava ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

urssa je rekla, da je neki takega uštimala. jst sm se potem odločla da bi kar buff z windstopperjem naročila. k še jst mam xs glavo in mi je ponavadi vse te podkape in to preveliko. sicer grem drug tedn verjetno še kej v tc, pa bom vseeno še malo poprobala, ampak dvomim.

mam že tko 4 buffe doma pa ne vem, se mi zdi da sem jih tudi najbolj navajena in mi najmanj problemov delajo.

domina, kaj maš pa ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

urssa je rekla, da je neki takega uštimala. jst sm se potem odločla da bi kar buff z windstopperjem naročila. k še jst mam xs glavo in mi je ponavadi vse te podkape in to preveliko. sicer grem drug tedn verjetno še kej v tc, pa bom vseeno še malo poprobala, ampak dvomim.

mam že tko 4 buffe doma pa ne vem, se mi zdi da sem jih tudi najbolj navajena in mi najmanj problemov delajo.

domina, kaj maš pa ti?

hey!

jaz imam že od vsega bikersovo podkabo z windstopper membrano in jo nosim celo leto na glede na temperature... ne vem, tak sem se navadla in bi mi bilo čudno bit brez - pa tud mal mi je čelade škoda, ker bi jo mimo grede zapacala s pudrom in mi je dost lažje podkapo prat kot pa blazince v čeladi ;) drugače imam pa tudi jaz xs čelado ampak z velikostjo podkape nikol nisem imela problemov. ta navadna bikersova mi je čisto prav, nikoli se mi ne guba ali pa kje stran stoji. tak da mi nikol ni bila zgrešena investicija. ne vem... če je nisi še probala bi ti svetovala da jo... itak nimaš kaj izgubit ;)

imam pa isti problem... kam z lasmi. ponavadi si naredim čisto nizek čop in jih pustim zunaj... ampak potem se matram vsaj ene tri dni da jih razfoclam. :headbang: ker veter še posebej pri kakšnih višjih hitrostih naredi svoje :wacko:

letos poskusim s kitko... po moje bo bolje :D

post-22737-0-85993800-1295458904_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey!

jaz imam že od vsega bikersovo podkabo z windstopper membrano in jo nosim celo leto na glede na temperature... ne vem, tak sem se navadla in bi mi bilo čudno bit brez - pa tud mal mi je čelade škoda, ker bi jo mimo grede zapacala s pudrom in mi je dost lažje podkapo prat kot pa blazince v čeladi ;) drugače imam pa tudi jaz xs čelado ampak z velikostjo podkape nikol nisem imela problemov. ta navadna bikersova mi je čisto prav, nikoli se mi ne guba ali pa kje stran stoji. tak da mi nikol ni bila zgrešena investicija. ne vem... če je nisi še probala bi ti svetovala da jo... itak nimaš kaj izgubit ;)

imam pa isti problem... kam z lasmi. ponavadi si naredim čisto nizek čop in jih pustim zunaj... ampak potem se matram vsaj ene tri dni da jih razfoclam. :headbang: ker veter še posebej pri kakšnih višjih hitrostih naredi svoje :wacko:

letos poskusim s kitko... po moje bo bolje :D

jst nrdim kitko, če se mi da seveda (ponavadi se spomnem vsa oblečena, pa ko sm enkrat v jakni je preveč mukotrpno to delat). se mi zdi da je na tak način še najmanj škode, za lase, ker če ne so potem tudi vsi polomljeni. bom probala še uno podkapo, ampak ji bom verjetno res potem lukno nridila. k potem tudi nimam las po vratu, kar mi gre na živce.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dedci, če se ne vsi povsod utaknete....

mah jst pa nima kake fajn frizerke, k bi mi konice strigla, in grem potem 4x na leto k me vedno oskubijo.

sej vem, da kompliciram, ma če že si neki kupim, ne maram da mi potem gre to na živce.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dedci, če se ne vsi povsod utaknete....

mah jst pa nima kake fajn frizerke, k bi mi konice strigla, in grem potem 4x na leto k me vedno oskubijo.

sej vem, da kompliciram, ma če že si neki kupim, ne maram da mi potem gre to na živce.

hahaha, a teb tud vedno najmanj 10cm konic odstrižejo? :glare:

pomoje je to poklicna deformacija, ker imamo vsi iste probleme :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wallbash.gif točno tako, jst jih niti na tvojo dolžino ne morem spravit. pa dajem gor vsega boga. bom za letošnjo sezono še neko reč probala, kao uv-zaščita, pa proti vetru, bomo vidli.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wallbash.gif točno tako, jst jih niti na tvojo dolžino ne morem spravit. pa dajem gor vsega boga. bom za letošnjo sezono še neko reč probala, kao uv-zaščita, pa proti vetru, bomo vidli.

ej, me se zdi da manj ko kompliciras z raznimi zadevami za lase boljše je... jaz si vedno po pranju dam gor silikonske kapljice z vitamini in je to to. si že poskusla z njimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mela tudi to, pa ni neki najbolj pomagalo. zdej ma kr od baleje pač uno k ne spereš. neki sva se pač s frizerjem menla kej nej z lasmi (on je pa hard enduro navdušenec) in pač bom to stestirala letos. pa poročam kaj se mi zdi wink.gif.

sej glede čelade je res, da bi blo fajn če bi mela neki, ki še moja čelada nima odstranljive podloge, tko al tko pa bo samo še za to sezono, ker več ne bo zdražla. letos jo probam oprat, da bo pred sezono čista.

hvala pa za vse nasvete, paše tudi malo babjega čveka tongue.gif.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mela tudi to, pa ni neki najbolj pomagalo. zdej ma kr od baleje pač uno k ne spereš. neki sva se pač s frizerjem menla kej nej z lasmi (on je pa hard enduro navdušenec) in pač bom to stestirala letos. pa poročam kaj se mi zdi wink.gif.

sej glede čelade je res, da bi blo fajn če bi mela neki, ki še moja čelada nima odstranljive podloge, tko al tko pa bo samo še za to sezono, ker več ne bo zdražla. letos jo probam oprat, da bo pred sezono čista.

hvala pa za vse nasvete, paše tudi malo babjega čveka tongue.gif.

no le daj ;)

hehe, snega sva pa le naredile :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

še kakšno rečeva pa bo že toča :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No babnce, ko boste pogruntale idealno rešitev, mi prosim sporočte, ker jaz bom mela očitno to sezono prvič take probleme (decjekrivpress :bum:), razn če mi živc poč pa se grem na 0,5 oskubit :evilgrin:

Popravljeno . Popravil SharpNinja
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No babnce, ko boste pogruntale idealno rešitev, mi prosim sporočte, ker jaz bom mela očitno to sezono prvič take probleme (decjekrivpress :bum:), razn če mi živc poč pa se grem na 0,5 oskubit :evilgrin:

hehe,sharpninja prav luštkana si... boš vidla zdj ne bo nobene kazni več k bodo že v štartu laski izpod čelad gledal :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tudi za to je dobro met laske zuni :P. sharpninja k kej postudiram povem kako se obnese.

jaz še nikoli v živjenju nisem dobila kazni :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey!

jaz imam že od vsega bikersovo podkabo z windstopper membrano in jo nosim celo leto na glede na temperature... ne vem, tak sem se navadla in bi mi bilo čudno bit brez - pa tud mal mi je čelade škoda, ker bi jo mimo grede zapacala s pudrom in mi je dost lažje podkapo prat kot pa blazince v čeladi ;)

Mi lahko nekdo razloži zakaj pri p.m. bi se morala napudrat ko greš na motor?

Za koga moraš pod čelado dobro izgledat?

Ali je pač puder tako zdrav za kožo da ga je fajn met tudi pod čelado?

Svašta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi fantje, to so stvari ki vam ne bojo nikoli jasne. tko pac je in naj pri tem tudi ostane. nima smisla se spuscat v te debate. puste nam babam malo babjega cveka pa bomo vsi zadovolni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko nekdo razloži zakaj pri p.m. bi se morala napudrat ko greš na motor?

Za koga moraš pod čelado dobro izgledat?

Ali je pač puder tako zdrav za kožo da ga je fajn met tudi pod čelado?

Svašta!

hmmm, mogoče pa gre z motorjem v službo, na faks? si na to pomislil :winkiss: mogoče pa celo ni cel dan v čeladi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi fantje, to so stvari ki vam ne bojo nikoli jasne. tko pac je in naj pri tem tudi ostane. nima smisla se spuscat v te debate. puste nam babam malo babjega cveka pa bomo vsi zadovolni.

Vanity, profanity :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi fantje, to so stvari ki vam ne bojo nikoli jasne. tko pac je in naj pri tem tudi ostane. nima smisla se spuscat v te debate. puste nam babam malo babjega cveka pa bomo vsi zadovolni.

None (stare mame) so govorile, da moraš imet čisto spodnje perilo, ker v primeru, da se ti kaj zgodi moraš v bolnico... Mogoče je tukaj podobno. :winkiss: joke

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sem že komaj čakala kdaj se bodo provokacije začele... bring it on :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

itak... pussy rider... z laski B)

ej, nikar ne sodi drugih po sebi ;)

Mi lahko nekdo razloži zakaj pri p.m. bi se morala napudrat ko greš na motor?

Za koga moraš pod čelado dobro izgledat?

Ali je pač puder tako zdrav za kožo da ga je fajn met tudi pod čelado?

Svašta!

hehe, evo bejbe... ali se sam meni zdi ali je on res hotel povedat, da je primerek, ki k mu zunanjost sploh ni pomembna... glavno da je navznotraj lepa :O

za koga... ja, če ne za druzga za policaje, ko me ustavjo... kak pa misliš, da se bejbe ponavadi izognejo kaznim :whistle:

drugače pa, da te še malo izobrazim... če plačaš za puder več kot plačaš ti za tri tanke bencina, najbrš ima še kakšno drugo sestavino notr poleg fasade ;)

dragi fantje, to so stvari ki vam ne bojo nikoli jasne. tko pac je in naj pri tem tudi ostane. nima smisla se spuscat v te debate. puste nam babam malo babjega cveka pa bomo vsi zadovolni.

ah, pa saj vidiš, da jim je dolgčas... pol se pa tuki mal frajerje delajo

bo treba mal red narest :bum:

hmmm, mogoče pa gre z motorjem v službo, na faks? si na to pomislil :winkiss: mogoče pa celo ni cel dan v čeladi :P

hehe, vidiš urša... očitno je to prekompleksen pojav, da bi sami prišli na tako idejo :evilgrin:

None (stare mame) so govorile, da moraš imet čisto spodnje perilo, ker v primeru, da se ti kaj zgodi moraš v bolnico... Mogoče je tukaj podobno. :winkiss: joke

lp

nona je imela prav... le drži se tega. :yes:

ps: mogoče ti bo potem končno le uspelo kje kakšno bejbo dobit. :winkiss: joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

None (stare mame) so govorile, da moraš imet čisto spodnje perilo, ker v primeru, da se ti kaj zgodi moraš v bolnico... Mogoče je tukaj podobno. :winkiss: joke

lp

nona ma zmeri prou!worship.gif to ni debate! tongue.gif

če ne sm se pa zdej prou fajn nasmejala trance_41_w00t2.gif, domina ti kr naredi red twak.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še nikoli v živjenju nisem dobila kazni :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Sj na zadnm zicu je mnde tud men neb dal :evilgrin: :evilgrin:.......ali pač, če bi kolenčkala tko kt sm že enkrat, k un spred ni hotu :whistle: ......

V glavnem, djte do maja zgruntat rešitev, drgač grem pod škarje (itak sm čudna z laski, k en pussy, se tale nov imidž čist tepe z Gromom :krneki:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj na zadnm zicu je mnde tud men neb dal :evilgrin: :evilgrin:.......ali pač, če bi kolenčkala tko kt sm že enkrat, k un spred ni hotu :whistle: ......

V glavnem, djte do maja zgruntat rešitev, drgač grem pod škarje (itak sm čudna z laski, k en pussy, se tale nov imidž čist tepe z Gromom :krneki:)

hehe, šarpi... kakorkoli pogledaš, še vedno sem več na cesti kot voznik kukr ti... tak da sam pšššt :P

drugač pa nč bat... so tuki na ms tak prjazni, da ti bodo zastonj nickname v softninjo spremenil :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!