Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

Trenutno na Hornetki 600, prej CBR 600 RR, FZ1 in CBR 600 FS. Vsi motorji so bili tudi od mojega, no od mene, no v glavnem skupna last ;). Vsi so mi bili fajn za vozit. Nisem opazila še nobene bodybilderke na motorju, tako da smo vse bolj ali manj švoh, s tem se ne obremenjuj. Velikost tudi ni ovira (kakor je že Nagaya ugotovila :P). Probaj čim več motorjev, sama moraš ugotoviti kaj ti najbolj sede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj bi mi sedla debela denarnica :?. ma ja se morem malo zverzirat na cbfki od mojega k sm delala pr 18 izpit in to je zdej že 8let nazaj tko da rabim malo prakse. Pole pa upam da dobim kakega sponzorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

trenutno furam Z750s,pa krosko,jawo 350,goldwinga 1000 in goldwinga 1800,...

velikost ni pomembna teža tud ne vse je praksa in tehnika :winkiss:

drgač pa jz ti priporočam fz6,..luštn motorčk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno furam Z750s,pa krosko,jawo 350,goldwinga 1000 in goldwinga 1800,...

velikost ni pomembna teža tud ne vse je praksa in tehnika :winkiss:

Glede tega bi pa lahko diskutiral, :eek::hmm::hmm::hmm::hmm::eek::?:?

glede velikosti sm mislu :nono::lol1::lol1::kva2::yea1::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj bi mi sedla debela denarnica :?. ma ja se morem malo zverzirat na cbfki od mojega k sm delala pr 18 izpit in to je zdej že 8let nazaj tko da rabim malo prakse. Pole pa upam da dobim kakega sponzorja.

če ima tvoj samo cbf6 bi se spodobilo da si ubodeš kakšno cb1000r

ktm superduke, agusta brutale, triumh speedtriple, B-king....

nekaj konkretnega in močnega da dobiš še tak status v hiši glede na priložnost, ki se ti ponuja

pod 1000cc niti ne glej !! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tonta :boobies: okej no

ma 600ccm ti je vrh glave dovolj

btw

babe iz MK ROAD SHADOWS organiziramo četro shadows fešto

vabljene-i

post-265-0-71123100-1289293452_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Trenutno na Hornetki 600, prej CBR 600 RR, FZ1 in CBR 600 FS. Vsi motorji so bili tudi od mojega, no od mene, no v glavnem skupna last ;). Vsi so mi bili fajn za vozit. Nisem opazila še nobene bodybilderke na motorju, tako da smo vse bolj ali manj švoh, s tem se ne obremenjuj. Velikost tudi ni ovira (kakor je že Nagaya ugotovila :P). Probaj čim več motorjev, sama moraš ugotoviti kaj ti najbolj sede.

U potpunosti se slažem sa navedenim što mogu i potvrditi sa svojih 54 kile nasuprot mojoj Yamahi Vmaxu koji ima 275 kila. Sve se može kad se voli. Samo neko voli da mu bude ugodno, netko voli brzinu, netko .... a neke budale zamislite vole baš određeni model motora :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Irencko res je blo luštn morve še kakšno ubost u kratkm

Ej MrsO znam ja tebe vidjela sam te u vodnjanu ti i dečko furate vmax :worship:

inače se slažem sa tvojim odgovorom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Irencko res je blo luštn morve še kakšno ubost u kratkm

Ej MrsO znam ja tebe vidjela sam te u vodnjanu ti i dečko furate vmax :worship:

inače se slažem sa tvojim odgovorom

Da bili smo u Vodnjanu prošle godine, samo nije dečko nego muž :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

živjo punce!

jst sm razmisljala da bi si za bolj mrzlo vreme (pomlad/jesen) umislila eno windstopper podkapo, ampak so problem lasje. mam bolj dolge in ne trpim podkape, ker mi te lase stisnjene pri vratu grejo na živce. zato razmisljam ce bi ji nrdila na temenu lukjno za kitko, jo lepo obšila in dala še eno lastiko okoli da bi bolj držalo. kaj se vam zdi? kalo ve resujete ta "problem" z lasmi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo punce!

jst sm razmisljala da bi si za bolj mrzlo vreme (pomlad/jesen) umislila eno windstopper podkapo, ampak so problem lasje. mam bolj dolge in ne trpim podkape, ker mi te lase stisnjene pri vratu grejo na živce. zato razmisljam ce bi ji nrdila na temenu lukjno za kitko, jo lepo obšila in dala še eno lastiko okoli da bi bolj držalo. kaj se vam zdi? kalo ve resujete ta "problem" z lasmi?

:) Boš pa nardila projekt. Jest sm svoji kupu windstopper podkapo v TCju, (mislim da se imenuje BALACLAVA Anti-freeze ampak izvedba z luknjo na glavnem delu).

Ima zelo praktično globok slinček spredaj-zadaj, ušesa in nos še lahko pospraviš pod njo (je tam leponabrano z elastiko, tako da lahko stoji gor), poleti jo enostavno potegneš nižje.

Moja je zelo zadovoljna, je nikol ne zebe in prej je mela od bikers-a celo podkapo, pa jo je tiščal pri spetih laseh tako kot tebe.

Podobna je tej na sliki, samo da se jo da potegnit čez ušesa, ker ima malo manj oprijeto elastiko, ali je pa to odvisno od velikosti. Pa kakih 10€ cenej.

http://www.racing-service.net/sl/produkti/bikers/motoristicna_oblacila/izdelki_za_glavo_in_vrat/21/ovratnik_bike_pit_fresh_in_act.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, pa ji nic dol ne leze? k jst mam xs glavo. ce ne bom mogoce sla probat. do zdej sm mela kr polar buff, k je sicer topel ma ni windstopper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam dolge lase, pa si fure brez windstoper podkape sploh ne znam predstavljati! Imam jo vedno, tud pri 30 stopinjah, če sem na "ornk" furi!

Iz las si spletem kito na eno stran in jo porinem v kombinezom spredaj ali nizek čop spredaj ali pa si naredim figo na zatilju.Možnosti je veliko, potrebno se je samo navaditi! :krneki: Malo pa je treba tud potrpeti,to je pač davek na dolge lase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to da so spodi ni šans, k ne zdržim. ne vem je tudi taka dolžina k mi je ful motece. sej sm probala ma ne gre. zato sm razmisljala o tej predelavi. a mislte da bi delovalo? da ne bi glih uničla podkape.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, pa ji nic dol ne leze?

ne, pravi da je zelo zadovoljna, moraš it probat.

elastika že na pogled izgleda fino nabrana, tako da ne zleze zlahka cez usesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jaz sem imela tud te probleme dolga leta,pol mi je pa dokončno prekipelo in sem ostrigla lase :whistle: in tako sem se vozila srečna naprej še dolga leta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst sm bla včeri v tc-ju in sm malo poprobavala te ovratnike in uni k je bil ful v redu mi je bil fulllll prevelik, uni k je bil pa res samo ovratnik, mi je pa brez veze ker mi potem itak pod brado piha. tko da zdej ne vem kaj se mi bolj splača, izvest načrt luknjanja windstoper podkape, al si umislit windstopper buff. nekako se bolj nagibam k slednji možnosti, glede na to da že mam polar buff, k je sicer ful topel ampak ni windstoper in mi pod čelado ne dela problemov. bo verjetno kr to. je pa cena 38€, pa me zanima a bi dobila windstoper podkapo kej dosti bolj poceni, al se mi ne splača niti iskat?

a ja ostrišt lase pa ni opcija. no way.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!