Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

Slinavc! :D

slinavc ali hinavc :lol1::lol1::lol1:

paz kako se obnašaš tu gor,kaj pišeš,čene te ne bojo pupe marale,kot mene :lol1::lol1:

halls sam zanimivo ti rdeči minusi-vstop prepovedan :lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pust telefon,te pokličemo,če bomo rabile-upam pa da ne :yea1:

o ja, bote bote... ;) telefona ti pa ne dam, ker mam čist novega, aneks k pogodbi pa že sklenjen... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja, bote bote... ;) telefona ti pa ne dam, ker mam čist novega, aneks k pogodbi pa že sklenjen... :P

zmenjeno vapotek....Sam da ne boš nedosegljiv,ko bo kjera na tleh :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kt ponavad bo zgledalo tole nekak takole spisek se bo delal do pomladi pol bojo dopusti in pol bo konc sezone,tko se ponavad babe dogovarjamo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kt ponavad bo zgledalo tole nekak takole spisek se bo delal do pomladi pol bojo dopusti in pol bo konc sezone,tko se ponavad babe dogovarjamo..

Ma vse se da,tista ki bi hotla it bo šla,čene naj se nit ne dogovarja in neki pametuje :whistle:

A ste se že dogovarjale tu gor in pol vse padlo v vodo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vse se da,tista ki bi hotla it bo šla,čene naj se nit ne dogovarja in neki pametuje :whistle:

A ste se že dogovarjale tu gor in pol vse padlo v vodo???

smo se ja.. pa tut peljale smose že ... jas spadam tut, ker mi pravijo davozim kot pussy... tkoda... selahko gdaj peljemo nakakšen isletek in gremona tortice :worship:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo se ja.. pa tut peljale smose že ... jas spadam tut, ker mi pravijo davozim kot pussy... tkoda... selahko gdaj peljemo nakakšen isletek in gremona tortice :worship:

A veš kako rečete moški,ne negreste babe,gremo sami moški,tko sem tu gor na velik portalov brala,kako ste ženske odbili :whistle::whistle:

Jst se pa sploh z tem ne obremenjujem,to se dogovarjaj tu z drugimi puncami,jst ne .... :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš kako rečete moški,ne negreste babe,gremo sami moški,tko sem tu gor na velik portalov brala,kako ste ženske odbili :whistle::whistle:

Jst se pa sploh z tem ne obremenjujem,to se dogovarjaj tu z drugimi puncami,jst ne .... :yea1::yea1:

to je navadna kleveta in stereotip ... js moških sovinističnih kosmatih zavaljenih pijanih prascev itak ne maram ... mam raje deklce :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je navadna kleveta in stereotip ... js moških sovinističnih kosmatih zavaljenih pijanih prascev itak ne maram ... mam raje deklce :P

Ma zaradi mene naj gre magari papeš zraven...Mene ne moti noben... :winkiss:

Sam men se zdi,da res ne bo nič iz tega kot je ena mal nazaj napisala :nono:

Ben se bom pustila presenetiti,lahko pa da bomo se zbrale in štartale.Bili živi pa videli :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer je za to,da se v soboto dobimo in gremo...Povejte kje se dobimo in uro... :yea1:

Soboto bo dež! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok bo šele scal, d se res vse na kup zberemo :whistle:

Če se mate res namen vse zbrat, mi prosim kak teden prej javite, da mam zadost cajta zgradit arko 2...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: pa ne to soboto .... grrrrr ... a loh kak dan daš več cajta, da se bojo odločle ? :whistle:

Pa kdaj pol,povejte-men je vseeno,sam naj bo sobota... :worship:

Naslednjo soboto????? Povejte kje in uro in gremo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fukfehtarce pa fukfehtarji trance_25_naughty.gif

pol pa akcije nicwhistle.gif

Zakaj ti ne organiziraš in pridemo,pa da vidim kolk boš ti fukfehtar naredu kaj pr kšnu fukfehtarci,PA DA TE VIDM :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!