Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Ja babe vn in......saj lepo vreme,sonček,pa mal barve bote dobile že :whistle:

Tle pri nas se babe kr še skrivajo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En pozdrav za vse bejbe motoristke, z Gorenjske od ene motoristke ...

upam, da se ket srečamo, k se boste kej na Gorenjsko prpelale (al pa jest v vaš konc) pa gremo skp kšn giro pa na kšno kavico, bi vs blo prov fajn spoznat... yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En pozdrav za vse bejbe motoristke, z Gorenjske od ene motoristke ...

upam, da se ket srečamo, k se boste kej na Gorenjsko prpelale (al pa jest v vaš konc) pa gremo skp kšn giro pa na kšno kavico, bi vs blo prov fajn spoznat... yes.gif

Pozdravljena,pa le ena se javla,me veseli in upam da se kdaj kje srečamo in kšno rečemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se ti skoz javlam, ti pa ništa trance_16_dozingoff.gif

Kaj res,pole pa oprost :grim

Kako si mi ti kaj,a si že bila kaj z motorjem okrog-nrdila žiro .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena,pa le ena se javla,me veseli in upam da se kdaj kje srečamo in kšno rečemo

.... pridem ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena,pa le ena se javla,me veseli in upam da se kdaj kje srečamo in kšno rečemo

Ma ja, men je tale tema čisto ql, ker imam zmer same tipe zraven na furah pa res poznam bolj malo motoristk in bi mi bilo super, da se spoznamo pa kšno rečemo pa to...

Nera ti si pa z Gorenjske sem videla, bi se pa sploh lahko kdaj dobile, ali pa skupaj do drugih bejb odpeljale pa gremo skupaj potem kam naprej cool.gif

No fajn se mejte bejbe pa lep dan žena winkiss.gifbiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to se je še lani govoril,da se dobimo in gremo žiro.Sam puole vse v vodo padlo.....Razen sandra,ki je pršla do kozine in smo šle do črnega kala,druga nobena.Baykerca,jst in ena kolegica pa gremo večkrat skup z motorji mal se fjakat na okrog za svojo dušo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to se je še lani govoril,da se dobimo in gremo žiro.Sam puole vse v vodo padlo.....Razen sandra,ki je pršla do kozine in smo šle do črnega kala,druga nobena.Baykerca,jst in ena kolegica pa gremo večkrat skup z motorji mal se fjakat na okrog za svojo dušo :yea1:

a mene pa ni blo, al kaj ... js sm zrak, nič, burek, dec in pol, luli :?:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene pa ni blo, al kaj ... js sm zrak, nič, burek, dec in pol, luli :?:cry:

Ajoj sorry,res je on je biu na kozini (maus),sam ki ni hotu nič spit z mano in dokler sem jst sandro čakala,je on šeu do črnega kala in tam se puole videli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to se je še lani govoril,da se dobimo in gremo žiro.Sam puole vse v vodo padlo.....Razen sandra,ki je pršla do kozine in smo šle do črnega kala,druga nobena.Baykerca,jst in ena kolegica pa gremo večkrat skup z motorji mal se fjakat na okrog za svojo dušo trance_43_wavetowel2.gif

Ja sej vrjamem, da ponavad taki dogovori v vodo padejo, sam vseen, mogoče se nam pa tako rata dobit kje... če boste pa kej na Gorenjskem pa sporočite bejbe, vas bom vesela... grim.gif

Ja sej jest grem tudi ponavadi na koncu kar sama malo naokoli ali pa z mojim, važn da grem na motor pa da uživam. Samo še vseen je pa fajn družbo imet pa spoznat kako novo motoristko (no pa tudi motorista) za čvek pa furo whistle.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajkerce, en lep pušlc za dan žena iz "totega konca" 004.gif

Čestitke ob dnevu žena za vse motoristke. winkiss.gifwinkiss.gifwinkiss.gif

HVALA, dečki!

Res, vse deklice, dekleta in žene, iskrene čestitke za naš praznik!

Clara Zetkin je že vedela; nam je vsaj en dan zrihtala, ko zjutraj moški najprej pomislijo ... ups, ne smem pozabit! whistle.gifwinkiss.gifbiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke ob dnevu žena za vse motoristke. :winkiss::winkiss::winkiss:

hvala... :worship:

pa vsem bejbikam... post-11135-126805901768_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Koliko vas je tukaj??

Tudi mene že dolgo drži, da bi šla opravit izpit (zaenkrat sem sopotnica). Pa ne vem ali bi ali ne bi... Dvom se poraja predvsem zato, ker me je strah, da bi npr. naredila izpit, potem bi se pa peljala 2x na leto, ker se več ne bi mogla zaradi družine..

Kaj menite? Prosim, povejte bajkerce, kakšne so vaše izkušnje.. kako vas gledajo moški bajkerji.. Kaj vozite...

hvala za mnenja..

Kaj zaj, si nardila? :P

Mimogrede - a tole himno že znate na pamet (odplesat)? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko vas je tukaj??

Tudi mene že dolgo drži, da bi šla opravit izpit (zaenkrat sem sopotnica). Pa ne vem ali bi ali ne bi... Dvom se poraja predvsem zato, ker me je strah, da bi npr. naredila izpit, potem bi se pa peljala 2x na leto, ker se več ne bi mogla zaradi družine..

Kaj menite? Prosim, povejte bajkerce, kakšne so vaše izkušnje.. kako vas gledajo moški bajkerji.. Kaj vozite...

hvala za mnenja..

Jst mam tud družino in ko mam čas grem...Priznam pa da nimam problemov,ker so otroc že večji in znajo poskrbet za sebe,kr jim rabi...

Kako naj nas gledajo moški-normalno,jst mam dobre izkušnje.

Če se boš obremenjevala kaj bo kdo reku,ne boš nikol nikamor pršla,1x nared nekaj za sebe,kr si želiš itd...Valda maš podporo tvoje bolše polovice :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!