Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

:slap:

ja le daj. da ne bova s5 mi2 z ursso morale same za tri pit :lol:

:evilgrin:

sm tela že prej napisat, da ja edn more bit kriv.

se opravičujem k spet nism pogledala da je moj prjavljen (potem k sm seveda že napisala). pa ne mu minuskov kot zadnjič talat, k ni nič kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ŠE MALO...PA BO : :boobies:

2.SREČANJE MOTORISTK!

SOBOTA, 4. junij 2011

- do 11.00 ure - Zbiranje motoristk v Ribnici ( Rokodelski center ) pot do zbirališča bo ustrezno označena, nahaja se v samem centru Ribnice.

- prigrizek in ogled rokodelskega centra.

- odhod - vožnja proti Kočevski in vse tja do Kolpske doline, kratek postanek za kavico in ogled prekrasne Kostelske doline.

- povratek proti Kočevju, potem do Brunarice v Dolgi vasi kjer bo zaključek naše vožnje in pogostitev s strani MK Kočevski Medvedi (malica)

- izročitev prehodnega simbola motoristk naslednji organizatorki Srečanja motoristk

- sledi zabava do jutra

- Poskrbljeno bo tudi za kampiranje motoristk!

Organizatorka 2. Srečanja motoristk Slovenije - Nada Vidrih al. BEJBA22

NO DA VAS VIDIM BAJKERCE :P:whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No babnce, a je ktera že pogruntalo kako pametno rešitev kam dat čop oz. (pre)dolge lase med vožnjo, pod podkapo mi gredo na jetra, če je čop zunaj čelade pa ne morem met podkape, da ne omenjam kaki so po furi :wallbash:, jih ni za narazen dobitr.......al mi ostanejo sam še škarje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No babnce, a je ktera že pogruntalo kako pametno rešitev kam dat čop oz. (pre)dolge lase med vožnjo, pod podkapo mi gredo na jetra, če je čop zunaj čelade pa ne morem met podkape, da ne omenjam kaki so po furi :wallbash:, jih ni za narazen dobitr.......al mi ostanejo sam še škarje :whistle:

Skarje, skarje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luknja v podkapo za čop? :unsure:

Mal mi jo je škoda razrezat, ampak kljub luknji ostane potem problem z zavozlanimi lasmi do amena (za kitko mam pa še prekratke in preveč različnih dolžin)

Skarje, skarje..

To vidš, čist simpl rešitev :OK:....al pa še bolš, mašinca :grim

ti bom poslikala mojo resitev.

No dj, d vidm ta patent, k men tole vse skp prou živce pije, pa še element presenečenja pr policajih pol odpade, že prej vidjo d sm baba :krneki:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........No dj, d vidm ta patent, k men tole vse skp prou živce pije, pa še element presenečenja pr policajih pol odpade, že prej vidjo d sm baba :krneki:

eh, to da je ženska na motorju se vidi že na kilometre, ni ravno treba da čop ali kitki ali kitka ali razpuščeni dolgi lasje gledaja izpod čelade.

So še drugi atributi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No babnce, a je ktera že pogruntalo kako pametno rešitev kam dat čop oz. (pre)dolge lase med vožnjo, pod podkapo mi gredo na jetra, če je čop zunaj čelade pa ne morem met podkape, da ne omenjam kaki so po furi :wallbash:, jih ni za narazen dobitr.......al mi ostanejo sam še škarje :whistle:

ja nič... porezat ;)

mene motijo že malo daljši lasje, ki mi pridejo v ušesa in me žgečkajo. tako da... škarje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, to da je ženska na motorju se vidi že na kilometre, ni ravno treba da čop ali kitki ali kitka ali razpuščeni dolgi lasje gledaja izpod čelade.

So še drugi atributi :naughty:

Hja, če si bl ploh pa mal bl preklaste dolžine in na kao "nebabjem" motorju, znajo met eni težave :whistle:.............. cikadina kje je zdj tvoj izum d mal pocopycatam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, to da je ženska na motorju se vidi že na kilometre, ni ravno treba da čop ali kitki ali kitka ali razpuščeni dolgi lasje gledaja izpod čelade.

So še drugi atributi :naughty:

nejc ne mi rečt..............

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kako sm jst lase uštimala, sicer se tudi kitke poslužujem. ker s temi elastikami se mi zdi da mi bolj lase "cuka". drugači za okrog vratu pa buff, če je vroče navaden, drugači pa ta windstopper, k mi je res odličen.

post-23082-0-54957100-1313654297_thumb.jpg

post-23082-0-28438900-1313654363_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kako sm jst lase uštimala, sicer se tudi kitke poslužujem. ker s temi elastikami se mi zdi da mi bolj lase "cuka". drugači za okrog vratu pa buff, če je vroče navaden, drugači pa ta windstopper, k mi je res odličen.

Mogoče je praktično vendar definitivno ni frajersko. :P

Pusti si dreadlockse :yes: ali pa pred vsako furo si spleteš tiste majhne kitke. ;)

post-10572-0-77759400-1313655641_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je praktično vendar definitivno ni frajersko. :P

Pusti si dreadlockse :yes: ali pa pred vsako furo si spleteš tiste majhne kitke. ;)

post-10572-0-77759400-1313655641_thumb.jpg

to zna pod čelado po moje ful bolet, veš. navadna kita je verjetno najboljša rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

živjo...

a ima še katera poleg mene težave z bolečimi jajčniki na motorju?

ima katera predlog kako jih "zaščiti" da jih ne prepiha? predvsem mislim na vsakdanje mestne vožnje ko ni ravno za si dajat motohlače, ker ledvični je definitivno premalo :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!