Skoči na vsebino

ali je ženska sposobna tako dobre vožnje kot moški..


kr ena bajkerca

Priporočene objave

Damn, viš k deca zanese :slap: . Iz vsega tega sklepam, da tvoja lahk tak hitr voz, k ti tak dobr kuhaš. Sicer sta oba bolj šlang, pa boš mogu še men povedat kva zaenga hudiča kuhata, da še jaz začenem to jest. Prvič bom mal kile pošlihtal pa še vozu bom boljš :hmm:

Te morm popravt...ker si tolk dobr kuham :yes: ....k če bi, kar pa prsežem d tud po nesreč težko :grim , pojedla karkol od tiste žvarovne njegove k ji prav hrana :evilgrin: , me neb blo sploh več kwa šele, d b se okol furala :krneki: . Tko, d boš mogu k men na hrano prit....all inclusive, boš v kratkem času drobčkan k bilka in vozu boš k šus......to gre itak skp, sm poglej une mušice v motoGP, nimajo 40 kil s postlo vred :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da slišimo mnenja.. gre se seveda predvsem za motor, sploh npr. cestni, kjer se je treba nagibat, pa tud mal višje brzine so..

Vozijo punce tako dobro kot moški, boljše, slabše....

... to je začetek ... če se komu ne da pogledat ...

(ženskesozanašpampetzavkuhinjoamenpress)

:smoke: :fight2: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da slišimo mnenja.. gre se seveda predvsem za motor, sploh npr. cestni, kjer se je treba nagibat, pa tud mal višje brzine so..

šit..a na ostalih mopedih se pokonci pele?

porka.

se mi je zdelo, da neki narobe delam, ko s tisto cb nekam k tlom tišim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te morm popravt...ker si tolk dobr kuham :yes: ....k če bi, kar pa prsežem d tud po nesreč težko :grim , pojedla karkol od tiste žvarovne njegove k ji prav hrana :evilgrin: , me neb blo sploh več kwa šele, d b se okol furala :krneki: . Tko, d boš mogu k men na hrano prit....all inclusive, boš v kratkem času drobčkan k bilka in vozu boš k šus......to gre itak skp, sm poglej une mušice v motoGP, nimajo 40 kil s postlo vred :whistle: .

Zdej se pa naj odločim kva je boljš. Matr, ko berem se kr tresem, k bi menda bil lačen. Pr teb sam neki k full shujšam (voda pa kruh???), pr Suzukiju pa žvarovna???. Mislim,da bosta mogla pridet vidva do mene na ene ocvirke, pa na krompir v kosih, pa šmorn, k to kar vidva kuhata zgleda, da ni vse skupi nč, da bosta mal linijo popravla :P . Sam po drugi strani bi pa na brzini pridobil in se ne bi več bal, da me vsaka prehiti. Verjetn je kriv motor :? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Decaf je najbolš šofer...bo dal dans za čevape... :naughty: :naughty:

Itak, Hvala :worship: :D ! Najbolj ziher je pa kadar se Ninja pele vzadi na prkolici, jo vedno dober zvežem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tud čevape. A je dostava možna :bounce: ?

Je ja, samo ne vem kako daleč vozijo...pokliči jih pa ti prpelejo .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj..ampak vse vegetarianke so zoprne k sto hudičev..

Mislm pa sj to je pa ja jasno k šajba, al ja.....me smo prjazne do živali in ne jemo njihovih delov telesa, ker pa neko meso treba najedat pol ostanete sm še..... moški ne :whistle: (ker se nam ne smilte tko kot žvauce boge luštkane :rolleyes: ), mal je pa treba zobke do krvi zasadit :evilgrin: .

Zdej se pa naj odločim kva je boljš. Matr, ko berem se kr tresem, k bi menda bil lačen. Pr teb sam neki k full shujšam (voda pa kruh???), pr Suzukiju pa žvarovna???. Mislim,da bosta mogla pridet vidva do mene na ene ocvirke, pa na krompir v kosih, pa šmorn, k to kar vidva kuhata zgleda, da ni vse skupi nč, da bosta mal linijo popravla :P . Sam po drugi strani bi pa na brzini pridobil in se ne bi več bal, da me vsaka prehiti. Verjetn je kriv motor :? :blush:

Nč bat, če neb hotu mojga jedilnika se vedno zmer kuha tud drugi jedilnik (meski, maščobca.....)....majo naši vsi kr popravleno linijo (še mal bl k jz, pa že jz nism glih švoh :grim ). Mislm drugač pa tele bogokletne besede :slap: ....ti maš pa ja najlepejši in najbolšejši motor ever spljoh (sj boš vidu kok ti bo žou, k boš enkrat naredu napako pa ga zamenu).

Drgač pa še zmer pravm (na podlagi lastnih znanstvenih poskusov), d je ženska sposobna tako dobre vožnje kot povprečen moški (takih je pa v primerjavi z nadpovprečnimi manj).....se prav povprečno dobro B) ...pa si razlagejte kolkr čte :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa še zmer pravm (na podlagi lastnih znanstvenih poskusov), d je ženska sposobna tako dobre vožnje kot povprečen moški (takih je pa v primerjavi z nadpovprečnimi manj).....se prav povprečno dobro B) ...pa si razlagejte kolkr čte :krneki:

Howgh....Ninja je govorila :worship: :worship: :worship: pa men tud vse lepše zgledajo k najlepši moški...ups :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm drugač pa tele bogokletne besede :slap: ....ti maš pa ja najlepejši in najbolšejši motor ever spljoh (sj boš vidu kok ti bo žou, k boš enkrat naredu napako pa ga zamenu).

Hvala, hvala :worship: . Ti bom dal en krog, ker vidim, da ti gre na jok :cry: . Sam bo treba merkat, pa da ti ne bi kaka neumnost v glavo stopla, ko boš vozla tak dober moped!!!

Sicer pa jaz že vem kva bo moj naslednji motor, če bom še po cesti vozu. Frips-u sem že menda čist ročke zgulu. Še dobr, da sem mu nalepke zrihtal, pa je mal bolj toleranten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom tkole reku. Ženska je popolnoma enako dobra voznica motocikla, dokler je ženska. Čim se začnejo kompleksi v smislu "nažalost se nisem rodila s tičem" postane na cesti tempirana bomba, kar lahko opazimo naprimer pri voznicah BMW X5, ki so tipične predstavnice te scene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom tkole reku. Ženska je popolnoma enako dobra voznica motocikla, dokler je ženska. Čim se začnejo kompleksi v smislu "nažalost se nisem rodila s tičem" postane na cesti tempirana bomba, kar lahko opazimo naprimer pri voznicah BMW X5, ki so tipične predstavnice te scene...

:worship:

pa sm mislu da sam za dece vela da vozjo podaljšek penisa :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

pa sm mislu da sam za dece vela da vozjo podaljšek penisa :krneki:

v tem primeru ne gre za podaljšek, ampak imaginarno transplantacijo "manjkajočega" organa..

"oče hotel sina " in "to ni za punčke" zadeva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da nisi čist dobro razumela... :headbang:

misliš? elaboriraj.

"žal se nisem rodila s tičem" in "oče je hotel sina" je namreč pretty close.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj! Se vidi, da mi že vid malo peša, pa še kafe ni prišel dobro v kri ob taki zgodnji uri! :blush:

Sem šel še enkrat brat, pa zdej vidim, da sva se kar dobro razumela... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer se je pa podobno vprašanje postavljalo tudi pred nekaj desetletji...namreč takrat, ko so prve ženske sedle za volan... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer se je pa podobno vprašanje postavljalo tudi pred nekaj desetletji...namreč takrat, ko so prve ženske sedle za volan... :naughty:

Ženska je sploh prva, ki se je konkretneje vsedla za volan (Bertha Benz).

Medtem, ko se je Karel s svojim patentiranim triciklom držal bolj domačega Mannheima, je lepega dne Bertha dala duška svoji pustolovski žilici in se odpravila na obisk k materi v Pforzheim (90km po cestah tistega časa in črpalkah v lekarni :naughty: ).

Velja za prvega človeka, ki je prevozil...pardon :blush: prevozila daljšo razdaljo.

Se mi zdi, da je tudi med motoristkami dosti več turerk kot naspidirank.

Kaj naj rečem:

Bravo babe :worship: :winkiss:

http://en.wikipedia.org/wiki/Bertha_Benz

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj! Se vidi, da mi že vid malo peša, pa še kafe ni prišel dobro v kri ob taki zgodnji uri! :blush:

Sem šel še enkrat brat, pa zdej vidim, da sva se kar dobro razumela... :slap:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ni lepšga kot če te prehiti ženska na kawi :worship: iz čelade pa gleda blond/črna kitka :naughty: :yea1:

Ti normalno za njo, ego pač, pol pa lepo ob cesti v kšenem barčku piješ kavo z njo in se pogovarjaš.

Tudi nekatere ženske obvladajo ciklistiko motorja in kdaj pa kdaj drgnejo s tačko po asfaltu (videl na lasne oči na kačjih ridah) odvisno od tipa človeka! Vendar jih je tako malo da se porazgobijo ali pa sedijo na zadnjem sedežu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!