Skoči na vsebino

ali je ženska sposobna tako dobre vožnje kot moški..


kr ena bajkerca

Priporočene objave

...ostanite z nami, nadaljujemo takoj po kratkem predahu :P ...

(za predvajanje klikni na sličico)

post-281-1216834972_thumb.png

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ste pa zdj fajn sfilozofiral. Jaz bom raje vztrajala pri treningu vožnje motorja kot pa kuhanja, mi ipak bol gre od rok :grim . Si bom pa zapomnila komu naj se obrnem ko bom lačna kar je itak skos :whistle: , hvala suzuki k si me seznanil :P . Uletita kaj za vikend veš že kam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ste pa zdj fajn sfilozofiral. Jaz bom raje vztrajala pri treningu vožnje motorja kot pa kuhanja, mi ipak bol gre od rok :grim . Si bom pa zapomnila komu naj se obrnem ko bom lačna kar je itak skos :whistle: , hvala suzuki k si me seznanil :P . Uletita kaj za vikend veš že kam :naughty:

Ne ne, tako se pa ne bomo šli. Nč te ne bo Suzuki ven vleku :grrr . Za rojstni dan dobiš vajler, pa knjigo kuharica :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, tako se pa ne bomo šli. Nč te ne bo Suzuki ven vleku :grrr . Za rojstni dan dobiš vajler, pa knjigo kuharica :yes: .

Pol bom rabla še koga za prah brisat še na eni knjigi več to pa ni fajn :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bom rabla še koga za prah brisat še na eni knjigi več to pa ni fajn :lol1:

Ni nujno, jaz ti lahko pošljem knjigo receptov po mailu. Ni treba nič prahu brisat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bom rabla še koga za prah brisat še na eni knjigi več to pa ni fajn :lol1:

Čaki mal, tako pa to ne gre. Sem zadnjič vidu, da prah pa znaš brisat, sam motivacija mora bit prava :grim .

Mogoče se enkrat zjutraj zbudiš in dobiš tako motivacijo, da boš kuhala. Takrat ti bosta knjiga in vajler prišla prav (ane jajaja :yes: ). Never :surrender:

P.S. Sicer pa vajler se da ponucat tudi za druge namene :fight1: . Sam to lahk nardiš sam v samoobrambi :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno, jaz ti lahko pošljem knjigo receptov po mailu. Ni treba nič prahu brisat...

Pol bo pa treba iz mailboxa brisat prah. A ti sploh veš, kak je to težko :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno, jaz ti lahko pošljem knjigo receptov po mailu. Ni treba nič prahu brisat...

Ti kr,lahko pa tud na spletu najdem :P . Sej kdaj bo ziher prou pršlo, vedno se najde kdo k mi kej skuha :yes: . Sj če sm pa lačna se pa tak še huj pelem k drgač, to bo to , kuharco morm zamenjat :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj če sm pa lačna se pa tak še huj pelem k drgač, to bo to , kuharco morm zamenjat :grim.

Od zdej naprej si na kruhu in vodi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že res, ampak potem pa smo to temo kar zaključili, saj smo dobili odgovor na zastavljeno vprašanje. Kaj pa sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že res, ampak potem pa smo to temo kar zaključili, saj smo dobili odgovor na zastavljeno vprašanje. Kaj pa sedaj?

Konec sveta. Help me :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruha ne jem, proteine prosim, odfukal se mi je pa že zdavnaj :D taka pač sem. Bikez ti se pa kr pripravi, zobnik je na poti :grim

Popravljeno . Popravil Lara!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da ženske lahko vozjo enako al bolš ko deci...jap...res je...se strinjam...vido veliko boljših "pilotk " kot sem jaz.... :worship: :worship: :worship:

Sam neki mi pa ni jasno...drža vseh voznic na motorju je tko specifična...da se lahko na kilometer ugane da vozi ONA. Zdej pa prosim da mi nekdo razloži zakaj....zarad joškov, ali jim pašejo vibracije...prosim razsvetlite me... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koga zdej zateguje? ne zastopim...sm blond...pa ko sem bil mali...mi je kalorifer u bano pado :whistle: :whistle: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!