Skoči na vsebino

ali je ženska sposobna tako dobre vožnje kot moški..


kr ena bajkerca

Priporočene objave

koga zdej zateguje? ne zastopim...sm blond...pa ko sem bil mali...mi je kalorifer u bano pado :whistle: :whistle: :krneki: :krneki:

Ja kalorifer je pa ku.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruha ne jem, proteine prosim, odfukal se mi je pa že zdavnaj :D taka pač sem. Bikez ti se pa kr pripravi, zobnik je na poti :grim

Hvala za zobnik. Moj zadnji gre že res proti koncu :grim . Bo že kmal za rezat štrudel dober. Kaj pa nalepke za pianino. A na to pa kar pozabiš al kaj :? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za zobnik. Moj zadnji gre že res proti koncu :grim . Bo že kmal za rezat štrudel dober. Kaj pa nalepke za pianino. A na to pa kar pozabiš al kaj :? ?

Sam ti zaje... :angry:, moj zobnik ne tvoj. Ajd ti odpustim k si lih ti :winkiss: ! Dj nehi s temi nalepkami bo kičast, ne fripsa poslušat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da ženske lahko vozjo enako al bolš ko deci...jap...res je...se strinjam...vido veliko boljših "pilotk " kot sem jaz.... :worship: :worship: :worship:

Sam neki mi pa ni jasno...drža vseh voznic na motorju je tko specifična...da se lahko na kilometer ugane da vozi ONA. Zdej pa prosim da mi nekdo razloži zakaj....zarad joškov, ali jim pašejo vibracije...prosim razsvetlite me... :winkiss: :winkiss:

Si pomislu da zadnje čase ti vidiš ženske alias "joške" tud tam k jih ni :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pomislu da zadnje čase ti vidiš ženske alias "joške" tud tam k jih ni :naughty: :lol1:

:lol1:

Zdj me pa že zanima glede česa so ženske boljše voznice? glede drže al vožnje?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti zaje... :angry: , moj zobnik ne tvoj. Ajd ti odpustim k si lih ti :winkiss: ! Dj nehi s temi nalepkami bo kičast, ne fripsa poslušat :grim

Hja, nalepke so fertik, danes limamo, če bo čas. Je že vse zmejeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Zdj me pa že zanima glede česa so ženske boljše voznice? glede drže al vožnje?? :whistle:

Najboljš je, da se drži tak k na cestaku. Zelo zanimiva poza :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš je, da se drži tak k na cestaku. Zelo zanimiva poza :evilgrin:

:grim se strinjam....poudarja sexy linije :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim se strinjam....poudarja sexy linije :evilgrin:

Si predstavljaš deda v takem položaju :lol1: Jaz ne, zato pa čudn deci zgledajo na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si predstavljaš deda v takem položaju :lol1: Jaz ne, zato pa čudn deci zgledajo na motorju.

čak zdj si pa s poti skrenu :trance_33_sleep: :lol1:

sj itak pravjo da taki s(m)o pičkice :P

uglavnem je sposobna ženska boljše vožnje kot moški...sploh zato ker večkrat sploh ne gledamo kako vozi ampak kaj se vozi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak zdj si pa s poti skrenu :trance_33_sleep: :lol1:

uglavnem je sposobna ženska boljše vožnje kot moški...sploh zato ker večkrat sploh ne gledamo kako vozi ampak kaj se vozi :rolleyes:

In padeš v trans :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In padeš v trans :doze:

pol pa če mas srečo se ne streseš....če pa...rečeš:mater je bla dobra :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pomislu da zadnje čase ti vidiš ženske alias "joške" tud tam k jih ni :naughty: :lol1:

Hm ne vem...ponavadi mi prevlki niso ušeč...da me hudič ponoč ne zaduši...ko mi na glavo pade...awerage rules....sicer pa nice way to go...če me jošk zaduši... :whistle: :whistle:

ampak glede drže mi pa še ni jasno :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa če mas srečo se ne streseš....če pa...rečeš:mater je bla dobra :lol1: :lol1:

Torej nikoli ne smeš vozit za žensko (razen izjem) iz tega sledi, da ne more biti boljša kot ti (rezen izjem).

Treba še enačbo napisat, pa pol dokazat, da ne ostane na hipotezi, sam sem že pozabu analizo. Prosim, da nekdo, ki še ni naredu analize ali pa jo je ravnokar, reši problem z trojnim integralom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ne vem...ponavadi mi prevlki niso ušeč...da me hudič ponoč ne zaduši...ko mi na glavo pade...awerage rules....sicer pa nice way to go...če me jošk zaduši... :whistle: :whistle:

Mislu si rečt, da te z enim ubije, z drugim pa zakoplje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, tako se pa ne bomo šli. Nč te ne bo Suzuki ven vleku :grrr . Za rojstni dan dobiš vajler, pa knjigo kuharica :yes: .

On definitivno ne, razn če se hočeš zastrupit al pa plastikfantastik jest :evilgrin: .

Drgač pa sm jz očitno premalkrat lačna, če drži kar je Lara! zgruntala :hmm: , bo treba se stradat začet, d se bom pelala k se zagre :krneki: .

Sam neki mi pa ni jasno...drža vseh voznic na motorju je tko specifična...da se lahko na kilometer ugane da vozi ONA. Zdej pa prosim da mi nekdo razloži zakaj....zarad joškov, ali jim pašejo vibracije...prosim razsvetlite me... :winkiss: :winkiss:

Mislš rečt lepa :rolleyes: , k nismo tko zgrblene gor, ampak hrbet lepo uleknemo po motorju :whistle: ....čeprov pismo zgleda sm tud tle zvisela :slap: , najbrž bo to, d sm bl ploščata :lol1: . Sicer pa če se že pelemo ne bogvekaj mormo pa vsaj zgledat, k ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa znaš komplicerat...pa tko simpl je ;)

:whistle:

Hja, za nas dece. Sam ženski moraš dokazat :book: . Tist pa ni več simpl :grrr . Si vidu, kak je tebe zmedl :grim , še mene je k sem pisal take komplicirane stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On definitivno ne, razn če se hočeš zastrupit al pa plastikfantastik jest :evilgrin: .

Drgač pa sm jz očitno premalkrat lačna, če drži kar je Lara! zgruntala :hmm: , bo treba se stradat začet, d se bom pelala k se zagre :krneki: .

Aha zdej ga pa mamo!! Se mi je zdel, da je mal naložu :lol: .

Ti pa kr psssttt. Sekrhitrpelješinboljekotjaz. Ni fer :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On definitivno ne, razn če se hočeš zastrupit al pa plastikfantastik jest :evilgrin: .

Drgač pa sm jz očitno premalkrat lačna, če drži kar je Lara! zgruntala :hmm: , bo treba se stradat začet, d se bom pelala k se zagre :krneki: .

Mislš rečt lepa :rolleyes: , k nismo tko zgrblene gor, ampak hrbet lepo uleknemo po motorju :whistle: ....čeprov pismo zgleda sm tud tle zvisela :slap: , najbrž bo to, d sm bl ploščata :lol1: . Sicer pa če se že pelemo ne bogvekaj mormo pa vsaj zgledat, k ne :whistle:

Mhm...jest pravim da poznam kr neki bolših voznic od mene....vse pa definitivno bolš zgledate ko jaz... :naughty: :naughty: :naughty:

eni mamo pač težavo...da smo mičkn veliki...in bi si moral kupit goldvinga...da bi se lahk uleknili... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, za nas dece. Sam ženski moraš dokazat :book: . Tist pa ni več simpl :grrr . Si vidu, kak je tebe zmedl :grim , še mene je k sem pisal take komplicirane stvari.

nimaš kj dokazvat....dogma pa to :P

ti kompliceraš ne pa ženske :wacko: njim je vrjetn jasn kaj čmo povedat a n dečwe :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš kj dokazvat....dogma pa to :P

ti kompliceraš ne pa ženske :wacko: njim je vrjetn jasn kaj čmo povedat a n dečwe :photo:

So te že ovile. Ejej, pa sem mislu, da si dec :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So te že ovile. Ejej, pa sem mislu, da si dec :evilgrin: .

Sej se bo zbrihtal... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!