Skoči na vsebino

ali je ženska sposobna tako dobre vožnje kot moški..


kr ena bajkerca

Priporočene objave

So te že ovile. Ejej, pa sem mislu, da si dec :evilgrin: .

priznam :rolleyes: ...se mi dopadejo :blush:

sam sm tut dec :yes: :D

RAF nism nikol bil preuč brihtn, zakaj bi se zdj neki brihtu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izrojena tema! :slap:

AMEN

Prav šokantno, glede na obetavni naslov :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav šokantno, glede na obetavni naslov :huh:

Se strinjam! Mislim ej, kaj takšnega pa še ne... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bejbe res nismo za na motor,same pizdarije počnemo

danes se je en skor prevrnu z motorja na ridah zarad mene :rolleyes:

pač sm se mal furala gor pa dol in tip s cbr lepo za menoj nakar na obračališču pripelje tako da mi zapre pot in izreče ..dobr ga pelješ..

izgovorim nekaj besed in on zatrokira paa ti sii punca,nakar mu ponudim roko in se predstavim

tip čist v šoku se odloči, da odpelje še eno rundo le da me to rajžo ne čaka da odpeljem pred njim

sm se potem kr sama pri sebi nasmejala ko sem se spomnila na to debato

očitno tud vse punce ne zgledamo čist žensko na motorju,je pa tud odvisno od vrste motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske :devil: proti moškim O:-)

Motori naj bi bli šeeveedno moška stvar, to se kaže tudi v razmerju motoristov in motoristk,torej se niti tuk žensk ni moglo dokazat, da bi lahko nadvladale moške v dobri vožnji, te pa, ki so se resno zaljubile v motor so se pa odlično izkazale, mislim da so ženske sposobne bit dobre voznice, seveda ne vse, kot moški niso vsi.

Če je ženska za stvar in če jo motor dopoljuje bo dosegla dosti. Sam neznam kera ženska bi rossija šišelna :D morbit če bi bolj gola vozila, bi ga zmelo tuk :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

očitno tud vse punce ne zgledamo čist žensko ...

Gospodična, si lahko malce popravite kiklo? Jajca se vam vidijo... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On definitivno ne, razn če se hočeš zastrupit al pa plastikfantastik jest :evilgrin: .

Drgač pa sm jz očitno premalkrat lačna, če drži kar je Lara! zgruntala :hmm: , bo treba se stradat začet, d se bom pelala k se zagre :krneki: .

glede na napisano te čaka izjemnio uspešna politična kariera :004 ti ne bo treba nikol več povedat nič kar je res :naughty:

Aha zdej ga pa mamo!! Se mi je zdel, da je mal naložu :lol: .

Ti pa kr psssttt. Sekrhitrpelješinboljekotjaz. Ni fer :cry:

pa da, in ti naši :winkiss: kr verjameš?? :eek: samo nakladanje, zato ker jst kuham PRAVO hrano, ne pa tko kot ona glodam lubje, se davim s stiroporjem, goltam neke še žive biljke in rastlince, ki so veliko bolj za v vazo kot za na krožmik :slap: no ja, peče pa res dobr :worship: pa motor tud kr zna pelat :wub: boš videl naslednji teden na Marofu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da, in ti naši :winkiss: kr verjameš?? :eek: samo nakladanje, zato ker jst kuham PRAVO hrano,

Jap Punce...prava hrana je mus za dobro vožnjo.... :whistle: :naughty:

Trenutno če me kera povabi na čevape s kajmakom v lepinji...rečem da je 100 krat boljša k Rosi :naughty: :naughty: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil RAF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda za to pa grem zdej z motorjem na čvapčiče :naughty:

pol pa z motorjem na šiht jahuu praktično skoz na motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda za to pa grem zdej z motorjem na čvapčiče :naughty:

pol pa z motorjem na šiht jahuu praktično skoz na motorju

ok...naslednjič ko boš kje okol...poklič...pa gremo overit da si boljša k Rosi :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap Punce...prava hrana je mus za dobro vožnjo.... :whistle: :naughty:

Trenutno če me kera povabi na čevape s kajmakom v lepinji...rečem da je 100 krat boljša k Rosi :naughty: :naughty: :worship: :worship:

Evo pa so spet babe zmagale.... :worship:

Js sem mu že dvakrat dal za čevape pa nisem nikjer zasledil, da bi omenil, da se pelem pol tok ko Rossi, kaj šele hiterje :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na napisano te čaka izjemnio uspešna politična kariera :004 ti ne bo treba nikol več povedat nič kar je res :naughty:

pa da, in ti naši :winkiss: kr verjameš?? :eek: samo nakladanje, zato ker jst kuham PRAVO hrano, ne pa tko kot ona glodam lubje, se davim s stiroporjem, goltam neke še žive biljke in rastlince, ki so veliko bolj za v vazo kot za na krožmik :slap: no ja, peče pa res dobr :worship: pa motor tud kr zna pelat :wub: boš videl naslednji teden na Marofu :naughty:

Damn, viš k deca zanese :slap: . Iz vsega tega sklepam, da tvoja lahk tak hitr voz, k ti tak dobr kuhaš. Sicer sta oba bolj šlang, pa boš mogu še men povedat kva zaenga hudiča kuhata, da še jaz začenem to jest. Prvič bom mal kile pošlihtal pa še vozu bom boljš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa so spet babe zmagale.... :worship:

Js sem mu že dvakrat dal za čevape pa nisem nikjer zasledil, da bi omenil, da se pelem pol tok ko Rossi, kaj šele hiterje :angry: :angry:

jap tko je...pol lahk potrdiš da govorim resnico...če pa dobim gibanco...pa potrdim...da je tko dobra k Randy...Grenka...kaj praviš? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas se bote vsi deci prodal in to za en kos ..... mesa. Pa to ni res :slap: .

nope...čevapov je več kosov :naughty: :naughty:

zdej se je pa karakter oglasu.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope...čevapov je več kosov :naughty: :naughty:

zdej se je pa karakter oglasu.... :whistle:

Ja, nč se ne zgovarjat, pa ven vlečt zdej :whistle: . Zdej te že majo pod komando. Gotov si :fight1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ biker77: nič določenega - ko bo vreme in ko bo dobila "frej" v službi...

@ bikez: pravilo je zelo enostavno - jest moraš samo to kar ti paše!! zato jst jem to kar jst skuham, ona pa to kar ona skuha :) kadar kuhava za oba je pa cel žur, hehe... priznam pa da ne vem zakaj se naša :winkiss: vozi tako hitro... hmmm... po moje zanalašč :naughty:

(in da v praksi odgovori na zastavljeno vprašanje v tem topicu z DA :P )

sicer je pa moja teorija glih obratna kot od Lare! - lačen se sploh ne morem vozit, tko kot prazen žakl ne more pokonc stat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!