Skoči na vsebino

FS 12+1 31.8.2002 na Ivarčkem jezeru


Priporočene objave

priskrbel RELAXOVO pivo v sodih in z pipco 60 litrov po ceni 250 sit za liter, upam, da je cena ugodna, če ga drugače prodaja po 330 sit za liter.

AJA a bo dovolj za splavarjenje po tajhtu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priskrbel RELAXOVO pivo v sodih in z pipco 60 litrov po ceni 250 sit za liter, upam, da je cena ugodna, če ga drugače prodaja po 330 sit za liter.

AJA a bo dovolj za splavarjenje po tajhtu?

Dober biznis!

Bo dovolj tudi za padanje s splava! :D (Če ne pa pokličemo HaloPivoHaloZdenka, pa nam v pol ure pripeljejo še dodatno dozo :P :wink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže, naju ne bo....žal... :cry: :cry: v soboto še služba, v nedeljo zjutraj pa štartava na morje! 8) A če bo le majhna možnost, vas prideva vsaj pozdravit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vmesno vprašanje ... a koroščci boste poskrbeli tudi za hrano (piknik, žar...) ali bo to v lastni režiji udeležencev FS po bližnjih gostilnah ipd..., ker se o hrani tukaj ne govori dosti :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže, naju ne bo....žal... :cry:  :cry: v soboto še služba, v nedeljo zjutraj pa štartava na morje! 8) A če bo le majhna možnost, vas prideva vsaj pozdravit!

Skoda. Se pa kje drugje vidimo. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vmesno vprašanje ... a koroščci boste poskrbeli tudi za hrano (piknik, žar...) ali bo to v lastni režiji udeležencev FS po bližnjih gostilnah ipd..., ker se o hrani tukaj ne govori dosti  :?:  :?:

:lol: ..ti maš , pa grozen apetit, če že pišeš tak mastno !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: ..ti maš , pa grozen apetit, če že pišeš tak mastno !!!

No mastno je bilo, da se ne spregleda ... kakšen pa je odgovor na moje vprašanje ? upam da: DA :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja že res, ampak po 10l piva mi pa vedno paše še kaj v trši obliki ... vem iz izkušenj ... :oops: :shock: :? :D :lol:

ahhh ... o bom zvedu zdaj za to hrano al ne ... :) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja že res, ampak po 10l piva mi pa vedno paše še kaj v trši obliki ... vem iz izkušenj ...  :oops:  :shock:  :?  :D  :lol:  

ahhh ... o bom zvedu zdaj za to hrano al ne ...  :)  :roll:

Če ne zaupaš v korošce :? , si lahko pa kak sendvič zraven prineseš.... al pa ribiško palico :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja že res, ampak po 10l piva mi pa vedno paše še kaj v trši obliki ... vem iz izkušenj ...  :oops:  :shock:  :?  :D  :lol:  

ahhh ... o bom zvedu zdaj za to hrano al ne ...  :)  :roll:

Če ne zaupaš v korošce :? , si lahko pa kak sendvič zraven prineseš.... al pa ribiško palico :wink: :D

Lohk se pa k bodoci tasci na kosilo povabis :twisted: :wink: :lol:

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šotorjenje zastonj, pijača se kupi na mestu, za piknik denar bomo pa tud kr na licu mesta pobrali (cca 1000-2000 sit).

Hočko Lakotnik, v belem okvirčku imaš še drugi del odgovora.

Trdonja Trdonjasti, vsake toliko se je potrebno v Zgodovino zazreti, da te kaj nauči :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: :idea: :arrow: Hotschko, delni odgovor si že dobil, naj ga še dopolnim: poleg roštilja in morebiti :?: tudi zajtrka, dobiš še večerjo večerjo! :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA HOTSCHKOTA:

Na zajtrk pa se povabimo k tvoji bodoci tasci, ki najverjetneje ne bo imela nic proti. :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink: :wink: 8) 8)

............. ali pa? :?: :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst eventuelno grem.. če dobim prevoz do gor, pa če gre kdo dopoldne nazaj v Lj. ker greva potem z Buso v Postojno, kjer bomo imeli našo prvo oddajo o našem Društvu v nastajanju.

Tako da, če ima kdo kjerkoli plac in bi me vzel s sabo v soboto, grem.

pa da vem, da gre kdo v nedeljo dopoldan nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zajtrk vas vabi AJA (ampak samo od 6.30 - do 7.30!!)! :wink:

Master 007 in Flayo - vajina predloga sta na žalost praktično čisto neizvedljiva. :? :wink: :)

A jaz pa ne veljam? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zajtrk vas vabi AJA (ampak samo od 6.30 - do 7.30!!)! :wink:

Master 007 in Flayo - vajina predloga sta na žalost praktično čisto neizvedljiva. :? :wink: :)

A jaz pa ne veljam? :lol:

Jest sem mislu na zajtrk v nedelju zjutraj!! Če si tudi ti tako mislila ni blema. rezerviram zajtrk pri tebi Aja, Hotschkotovo tasco pa crtam. ;) ;) :lol: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to kaj posebnega vecerja vecerja? Al se samo v sifrah mente?

Tadej

:D :lol: :lol: Neeeee, to je samo dvojna porcija večerje. Hotschko je velik fant in veliko in rad je 8) :twisted: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist, ki bomo sli v soboto zvecer domov, gremo lahko zurat se v Ljubljano, saj se bo dogajala noc v stari Ljubljani. Ob 23:30 bo na Presernovem trgu nastopil tudi nas kolega motorist Rok, ki je redni sredin gost v OTP.

Evo link

www.stara-ljubljana.net/napovednik.php

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!