Skoči na vsebino

Cilinder


StArII

Priporočene objave

itak mots vecji bt dt not ce bruss...pr batu poa itk dobis sornik....drgac pa FI sornika je isti=)nwm kok mas 10 al kok mate=)...lahk das tut tastar sornik u nov bat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pride sam usen se da se zmeri tastarga gor dt k ni tolksne razlike sam sevede je bols tanov ne :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšn kit se bi najbol splačalo dat na aerox-a

da cena ne preseže 200€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kit....samo kit al tut use ostalo?gred pa frgazar..al samo KIT kot celinder in bat?

ce hocs gus je najbolj....DUE + (top performance) ce hocs pa aluminij pa stage 6 racing

jst mam dueta ....pa razmislam o prodaji pa..no ja bomo se vidl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zracunaj si vse dodatne stroske ko pridejo z duekom recimo.. gred, fergi, auspuh, vario itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ostalo se ni pomislil :D :D :D K so bli eni pametni u lj pa so zacel kako so dal kit notr pa use lepo utekal pol pa da je kr crknl ja cudn ce niso menal nc druzga. Pol pa jok pa stok ce newejo kaj delajo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi blo kj narobe če bi odrezu tale rebra

če boš dal cilinder na apn z prisilnim hlajenjem nebo nix narobe!!!!!!!!! :) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

koliko se kaj pozna,če greš iz 38 brusit na 39 cilinder od apn6??? zanima me končna,pospeški,....ima par risov!! LP :)

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ze mislis brusit cilindr ga dej usaj na 40 sam najbolse je na 42 pa itak ce ti ribne dobis novga za en pir drgac se ti pa ful splaca kanale popilt ce ne druzga usaj izpusni pa vsisni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene, meje 40 ne presegat :nono: ni haska toliko kot je škode .) sicer pa večji kot je premer, bolj napačno "deluje" odpiranje kanalov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene, meje 40 ne presegat :nono: ni haska toliko kot je škode .) sicer pa večji kot je premer, bolj napačno "deluje" odpiranje kanalov :)

true

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene, meje 40 ne presegat :nono: ni haska toliko kot je škode .) sicer pa večji kot je premer, bolj napačno "deluje" odpiranje kanalov :)

sevede da je sam ce so prov kanalo pobruseni drgac ce bi pa rad meu visoke obrate pol ga pa pusti na 38 pa sam vsis pa izpusni kanal ornk pobrusi ce bi pa rd meu navor pol ga pa na 42 pobrusi

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa si naredil z APN-ko da gre 75 z originalnim batom pa še porajsanim cilindrom :? :? :eek: :blink: :hmm:

nene, bat je 38L,Mf power(cobra), zobnika 13/32, 5prestava,... pa vležeš se lepo gor,pa gasa :devil: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mene zanima kolko bi šew piaggio runer tnov. Če daš blokade vn. malossi kit70 pole variator malossi, spužva malossi in zx-a. Zračno hlajen kolko bi šow na uro približno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kolko bi šew piaggio runer tnov. Če daš blokade vn. malossi kit70 pole variator malossi, spužva malossi in zx-a. Zračno hlajen kolko bi šow na uro približno

okoli 85 realnih pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mene zanima če se bo velik poznal ko sem dal zdaj brust celinder za apn na fi40 ker sm mev 2 risa , in not bom dav 40L / 10 bat metaor neki takiga ... se bo poznal pri pospeških / končna drgač pa mi je tut on reko ko bo to skup šravfo da če bi udrezo mal bat bi še boljše pa to šov .. da je on tut to delo ... :)

lp

Popravljeno . Popravil govno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!