Skoči na vsebino

Variomat


StArII

Priporočene objave

je soliden ...samo je doppler na minarellli baje bolsi=)

drugace pa Multivar 2000 :OK: ...men dela dobro=)

...dovisn ce mas H-E predelavo pride pa ksn drug vario..Evolution komplet al pa overrange

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

superspeed ma 9 valckov, motor tece dosti bolj umirjeno, ceprav ga se nismo sprobali niti, tak sn pac slisal.. drugace pa na piaggio multivar 2000 na minarelli pa doppler s2br :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce super speed, vendar na minarelli je multivar bol kot ne zanic.. ceprav takko pravim, super speeda je probalo res malo ljudi, tak da ni nekega izoblikovanega mnenja o njem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma Drugi Teden Bom sou v Italijo in Bom Kupu ta POlini SuperSpeed in bom Sporocu če Je V Redu Ali Ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

am, mam 50cc, nč prerihtanga, sam izpuh menjan pa blokade vn, ka morm vedet če hočem kupit speed control?

LP, hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sm js dal na mojga scoota multivar je bila razlika zelo majhna. Možn zard tega k mam H-E predelavo. Mala razlika je samo v pospeških sam to je skor neopazno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sm js dal na mojga scoota multivar je bila razlika zelo majhna. Možn zard tega k mam H-E predelavo. Mala razlika je samo v pospeških sam to je skor neopazno.

ce mas vse kuj tak nekak skup nareto , pa nic nastavleno, itak da ni razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič vse kuj tak naret pa nwem ka.. lepo smo ga nastavl z novim variomatom da vse lepo teče pa ni blo neke razlike... sam pr pospeških mal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jas mam pa sym jeta euro x 2005 letnik. pa me zanima kak je s totimi speed controli? kaj ti vse da? pa če sploh se dobi za syma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas mam pa sym jeta euro x 2005 letnik. pa me zanima kak je s totimi speed controli? kaj ti vse da? pa če sploh se dobi za syma?

da ti nekaj malega na koncni hitrosti, in zmanjsa lukno v pospesku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poveča ti jih ne samo pa ni luken v pospeševanju ampak enakomerno vleče

aha. super. potem se mi to splača vzet. kaj pa če bi rajši vzel variomat multivar? kaj bi blo bolše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!