Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Reciva da govorim iz izkušenj in se umikam iz te brezplodne debate.-

Katere makaronarje pa si imel in kako so se kaj obnesli? Še posebej me zanima Benelli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere makaronarje pa si imel in kako so se kaj obnesli? Še posebej me zanima Benelli.

Kaj sploh sprašuješ,saj je že večini tu na forumu jasno,da najbolj pljuvajo po motorjih tisti,ki dotičnega motorja sploh še niso in nikoli nebodo imeli!!!! :hmm:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sploh sprašuješ,saj je že večini tu na forumu jasno,da najbolj pljuvajo po motorjih tisti,ki dotičnega motorja sploh še niso in nikoli nebodo imeli!!!! :hmm:

ne maram telih smeškotov, pa vseeno

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sploh sprašuješ,saj je že večini tu na forumu jasno,da najbolj pljuvajo po motorjih tisti,ki dotičnega motorja sploh še niso in nikoli nebodo imeli!!!! :hmm:

S teboj vred Brumči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sploh sprašuješ,saj je že večini tu na forumu jasno,da najbolj pljuvajo po motorjih tisti,ki dotičnega motorja sploh še niso in nikoli nebodo imeli!!!! :hmm:

Malo provociram možakarja. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakam da se bo kdo nad MV Agusto spravu..k je še manjša kot benneli..

Čisto napamet tako,da me ne napadat,če se motim vendar....A ni mv avgusta=cagiva=husqvarna?

Se pravi je kr lepo večja! :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se zagrevam za hard enduro ali motokros motor.

Ali je možmo najeti motokros motor na kakšni od slovenskih prog???

Rad bi probal vožnjo po razriti probi, jasno ob kakšnem inštruktorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo

Js sm se pa zlo zagreu za TDM-ko pa ker sem še študent denarno stanje ni najbolj rožnato, ceno pa ti motorji zelo lepo držijo. Zdaj pa me zanima letnik tam okoli 2000 do 2004. Ker gre tu za dva agregata 850 in 900 ccm me zanima, če ima kdo izkušnje v primerjanju le teh... Ker v letniku je razlika sam leto v ceni pa skoraj do 1000€. So res 900 toliko boljše od 850 in se mi izplača še malo počakati pa kupiti 900?

Hvala za mnenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi je tako, da je novejši letnik tudi boljši... Drugo je, če ti ni všeč, al pa če ti ne paše za vozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

alo boyz :P ... neki avgusta nameravam prodat motor, pa za neki cajta it na motocross ...

Zdej je pa situacija sledeča:

-mel bi neki 250 ccm 4T

-kera firma bi bla najbolsa ? (splošno vpr)

-bi se dalo za 3500 € dobit vredo ohranjen motor?

-pa kar me že dolgo zanima, kk veš kolk ma motor prevoženih ur?

hvala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boyz :P ... neki avgusta nameravam prodat motor, pa za neki cajta it na motocross ...

Zdej je pa situacija sledeča:

-mel bi neki 250 ccm 4T

-kera firma bi bla najbolsa ? (splošno vpr)

-bi se dalo za 3500 € dobit vredo ohranjen motor?

-pa kar me že dolgo zanima, kk veš kolk ma motor prevoženih ur?

hvala :winkiss:

KTM ali HONDA, koliko ur ima pa vidiš že po splošnem izgledu ("izrabljenost določenih delov") in ja, za 5ta denar se da dobit solidno ohranjen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM ali HONDA, koliko ur ima pa vidiš že po splošnem izgledu ("izrabljenost določenih delov") in ja, za 5ta denar se da dobit solidno ohranjen motor.

ka pa yamaha? ;)

aja, neki se ... kolk pa pride pol kaj vzdrzevanje, pa sevisi ?

recimo:

-menjava olja

-vsi filtri

-zobniski set

-nove disk ploscice

-servis na vilicah

...

tnx ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Js sm se pa zlo zagreu za TDM-ko pa ker sem še študent denarno stanje ni najbolj rožnato, ceno pa ti motorji zelo lepo držijo. Zdaj pa me zanima letnik tam okoli 2000 do 2004. Ker gre tu za dva agregata 850 in 900 ccm me zanima, če ima kdo izkušnje v primerjanju le teh... Ker v letniku je razlika sam leto v ceni pa skoraj do 1000€. So res 900 toliko boljše od 850 in se mi izplača še malo počakati pa kupiti 900?

Hvala za mnenja

Ko sem jaz kupoval lani je bil tdm tudi v ožjem izboru. Edino kar sem slabega slišal o tem motorju (850) je to, da naj bi papal malo olja in tale yamahin menjalnik naj bi bil malo glasen. Ostalo pa same pohvale. Izkušnje iz prve roke ti pa nemorem dat, ker se potem nisem odločil za tdm (premalo denarja ... sej vema kako je pri študentih dnar ... je pa ni :D )

Jaz bi ti priporočil 900 z ABS-om. Če pa nimaš dnarja, pa še malo poglej za hondami cbf 600. Na avtonetu se prodaja ena 04 letnik za 3.990€ z abs-om in malo kilometri. Bi bla za pogledat ... razen če ti je cbf anti ... za začetnika je pa čist dovolj močna.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boyz :P ... neki avgusta nameravam prodat motor, pa za neki cajta it na motocross ...

Zdej je pa situacija sledeča:

-mel bi neki 250 ccm 4T

-kera firma bi bla najbolsa ? (splošno vpr)

-bi se dalo za 3500 € dobit vredo ohranjen motor?

-pa kar me že dolgo zanima, kk veš kolk ma motor prevoženih ur?

hvala :winkiss:

Ti priporočam obisk THEF-a, boš dobil veliko boljše inf. kot tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boyz :P ... neki avgusta nameravam prodat motor, pa za neki cajta it na motocross ...

Zdej je pa situacija sledeča:

-mel bi neki 250 ccm 4T

-kera firma bi bla najbolsa ? (splošno vpr)

-bi se dalo za 3500 € dobit vredo ohranjen motor?

-pa kar me že dolgo zanima, kk veš kolk ma motor prevoženih ur?

hvala :winkiss:

250 2t. 4t zna bit še bolj jama brez dna.

drugače pa ktm 525sx lepo ohranjen. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250 2t. 4t zna bit še bolj jama brez dna.

drugače pa ktm 525sx lepo ohranjen. :kva2:

2t, kot praviš :grim

Kolega ima yamahco 250 2t in je proti 4t kot noč in dan.

250 4t lahko primerjaš z 125 2t. Če si začetnik bi jaz na tvojem mestu vzel 125. No, odvisno kje se misliš peljat, za po hosti definitivno 2t, če se boš vozil po pisti, je lažje z 4t.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2t, kot praviš :grim

Kolega ima yamahco 250 2t in je proti 4t kot noč in dan.

250 4t lahko primerjaš z 125 2t. Če si začetnik bi jaz na tvojem mestu vzel 125. No, odvisno kje se misliš peljat, za po hosti definitivno 2t, če se boš vozil po pisti, je lažje z 4t.

začetnik glih nism ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hozi,daj raje postavit vprašanje v temi o motocrosu.Ker tukaj.... :whistle:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hozi,daj raje postavit vprašanje v temi o motocrosu.Ker tukaj.... :whistle:

...že žvižgate ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden me kdo opozori, da obstaja iskalnik, naj povem, da mi ni ponudil nič otipljivega...torej...je že kdo kupoval pri tisti firmi v Novi Gorici (moto "sreča")? Izkušnje iz prve roke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Ker ne smem lepit linkov me zanima, če kdo ve kaj o Honda CB 600F Hornet, črne barve ki se prodaja na avto netu. Piše da ima prevoženih 644km, cena 5.550 eur, kupljen v SLO z garancijo. Zanima me ali je kdo to šel že pogledat, ker se ne bi rad zastonj vozil na ogled motorja, ker pač nimam časa na pretek. Registracija je potekla oktobra lani, kako je s tem, ker pač ne menjam avtomobilov kot gate, nakup motorja pa je to itak moj prvi tako da je vsaka pomoč zaželena, hvala za odgovore.

Popravljeno . Popravil Guinness5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!