Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Zelo malo je lastnikov ki vse račune itd. shranijo :whistle: Če malo pogledaš po internetu imajo

nekateri motorje dobesedno na "seniku", ker jih enostavno boli ***** za njih ;) Potem pa

pride čas prodaje, motor potegnejo vn, prah obrišejo in navijejo ceno, še višjo od tistih, ki

imajo res odnos do motorja in ga redno vzdržujejo ter pucajo.

Tako kot je rekel že KUŠČAR ti že osebno ponaredijo kaj šele servisno knjigo.

Pred meseci je bila na internetu srebrna FZ6S, v opombah je pisalo "prodam samo vestnemu

lastniku, ki bo motor spoštoval" ;) Že na slikah se je videlo da je motor 1A

Taki naj nam bodo v vzgled!

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred meseci je bila na internetu srebrna FZ6S, v opombah je pisalo "prodam samo vestnemu

lastniku, ki bo motor spoštoval" ;) Že na slikah se je videlo da je motor 1A

Taki naj nam bodo v vzgled!

In kaj mu je koristilo?Nič!Ti si videl visoko ceno in si že v štartu odnehal!Al zakaj ga pol nisi kupil?

Sam sem pristaš,da mora mora zgledat,kot se reče sam ti to pri prodaji nažalost ne zviša ceno ampak ga samo lažje prodaš!To pa samo zato,ker je cel kup takih kot ti!Ki gledate najcenejše motorje v tujini prištejete 200eu in za tako ceno bi vi meli najlepšega v SLO,pa po možnosti z dostavo na dom! :headbang: :headbang:

Potem pa namesto,da bi stopili na relna tla in res razmišljali v podobno smer "žalite" prodajalce,ki imajo na račun ohranjenosti malo višje cene!

Drugače pa so mi take finte smešne,kot majo hondisti napisano za honda fena cena ugodnejša :headbang: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sem šla pogledat motor :wub: . Uspelo mi je zbit ceno na meni in prodajalcu (tako je izgledalo) sprejemljivo, samo še aro sem hotela plačat. Na koncu je bil deal, da se v ponedeljek, torek pozanima oz. zaključi leasing (da ima motor na leasing, sem izvedela šele pri ogledu), potem pa narediva prepis :headbang: :headbang: :headbang: . Danes mi je rekel, da si je premislil, da ga ne proda, ker so tistega, ki ga je imel namen kupit v eni od štacun, prodali ...... :cry:

V bistvu me ne zanimajo nasveti v smer: tudi ponudba je zavezujoča, pa pravna sredstva ...

Samo ideje, kako naj speljem vse skupaj, da motor kljub vsemu dobim za ceno, ki sem jo zglihala .... ok, na koncu bi plačala tudi tisto začetno, s katero je štartal prodajalec, ker mi je motor res všeč. Garaža čaka :grim , jaz še težje :wub: .

Ah, rabljenih motociklov ja kot listja in trave. Preveč si se zakurla punca. Imaš še celo zimo čes da najdeš pravega, še lepšega. Nič ti ne bo ušlo, verjemi :rolleyes: . Kar mirno kri in hladno glavo, pa dober, nakup!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred meseci je bila na internetu srebrna FZ6S, v opombah je pisalo "prodam samo vestnemu

lastniku, ki bo motor spoštoval" ;) Že na slikah se je videlo da je motor 1A

Taki naj nam bodo v vzgled!

Tega nikoli ne bom razumel. Kaj te briga potem ko ga enkrat prodaš, saj si dobil denar zanj in čao. Kot da gre za neko fiktivno lastninjenje še po prodaji.

Če jaz prodajam motor za neko ceno in pride do mene en, mi pljune denar in motor zapelje v graben mi je prav malo mar.

Hudiča, sej je sam kos plastike/česarkoli že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj mu je koristilo?Nič!Ti si videl visoko ceno in si že v štartu odnehal!Al zakaj ga pol nisi kupil?

Sam sem pristaš,da mora mora zgledat,kot se reče sam ti to pri prodaji nažalost ne zviša ceno ampak ga samo lažje prodaš!To pa samo zato,ker je cel kup takih kot ti!Ki gledate najcenejše motorje v tujini prištejete 200eu in za tako ceno bi vi meli najlepšega v SLO,pa po možnosti z dostavo na dom! :headbang: :headbang:

Potem pa namesto,da bi stopili na relna tla in res razmišljali v podobno smer "žalite" prodajalce,ki imajo na račun ohranjenosti malo višje cene!

Drugače pa so mi take finte smešne,kot majo hondisti napisano za honda fena cena ugodnejša :headbang: :lol1:

Cena ni bila visoka, ampak jaz takrat še nisem imel toliko denarja za nakup!

Cel kup takih kot jaz? Jah pol se pa vpraši kdo tuki nima prav ;)

Ne vem koga "žalim" sem samo povedal kar se dogaja. Prodajalci bi morali stopiti na realna tla,

ker se gre njim da prodajo motor. Poglej sploh ni problema navit ceno in čakat kdo te bo poklical

sam pol pa jokat da te noben ne pokliče.

Vem ko si prodajalec hočeš čim manj zgubit, ampak enkrat bo treba popustit in motor prodat za

zmerno ceno.

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega nikoli ne bom razumel. Kaj te briga potem ko ga enkrat prodaš, saj si dobil denar zanj in čao. Kot da gre za neko fiktivno lastninjenje še po prodaji.

Če jaz prodajam motor za neko ceno in pride do mene en, mi pljune denar in motor zapelje v graben mi je prav malo mar.

Hudiča, sej je sam kos plastike/česarkoli že.

Seveda raje vidiš da kupiš motor od lastnika ki mu nekaj pomeni in ne od takega ki ga

preprosto boli ***** zanjga.

Zate je kos plastike in železja ampak si moral trdo delati da si kupil motor.

Če ti denar nič ne pomeni in ga imaš polhno rit je pa to žal zelo žalostno ker ga potem ne spoštuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... To seveda lahko drži, lahko pa sploh ne. Če ni več tvoje, te pravzaprav NE SME zanimat, kaj se dogaja s tujo lastnino. Si predstavljaš, da kupiš motor in te bivši lastnik dvakrat na teden kliče, kaj je z motorjem? In če se odločiš, da ga predelaš, ti po možnosti v protest kampira pred vrati? Hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena ni bila visoka, ampak jaz takrat še nisem imel toliko denarja za nakup!

Cel kup takih kot jaz? Jah pol se pa vpraši kdo tuki nima prav ;)

Ne vem koga "žalim" sem samo povedal kar se dogaja. Prodajalci bi morali stopiti na realna tla,

ker se gre njim da prodajo motor. Poglej sploh ni problema navit ceno in čakat kdo te bo poklical

sam pol pa jokat da te noben ne pokliče.

Vem ko si prodajalec hočeš čim manj zgubit, ampak enkrat bo treba popustit in motor prodat za

zmerno ceno.

Here We go again :headbang:

Dej zastop že enkratm, da če ti manjka 500 do 1000 EUR si kupi cenejši motor, ne pa ljudem težit z eno in isto bedarijo... Ti trga ne boš spremenil, pa če si tiča odrežeš. Ljudje bojo pač prodal, če se jim bo splačal... Če se jim ne bo, bojo pa doma mel pa vozil, al pa žurko naredil, pa prjatlom macole potalal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Here We go again :headbang:

Dej zastop že enkratm, da če ti manjka 500 do 1000 EUR si kupi cenejši motor, ne pa ljudem težit z eno in isto bedarijo... Ti trga ne boš spremenil, pa če si tiča odrežeš. Ljudje bojo pač prodal, če se jim bo splačal... Če se jim ne bo, bojo pa doma mel pa vozil, al pa žurko naredil, pa prjatlom macole potalal...

Nobenmu ne težim ampak samo izražam svoje mnenje :whistle: Vem da trga ne bom spremenil ampak kakor si napisal

ljudje bojo pač prodajal, če se jim bo splačal!

Ampak gre se za to, da tisti ki se hoče znebit motorja ga bo da po ugodni ceni. Samo problem je pri drugih ki

mislijo, da je njihov motor vreden kako da bi bil zlat. To gre men na *****.

Vem da se najdejo ugodno motorji tudi v Sloveniji, ampak žal se prodajo isti dan ali naslednji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, še vedno je problem pri tebi, ker ti tisti moment manjka 500 do 1000 EUR... :winkiss:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, še vedno je problem pri tebi, ker ti tisti moment manjka 500 do 1000 EUR... :winkiss:

Ja, tudi v tem je problem :naughty: Samo še zmeraj trdim da so cene rabljenih pravisoke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate je kos plastike in železja ampak si moral trdo delati da si kupil motor.

Če ti denar nič ne pomeni in ga imaš polhno rit je pa to žal zelo žalostno ker ga potem ne spoštuješ.

Seveda sem moral trdo delati in dokler je moj, ga lepo vzdržujem in skrbim, da se bom na njem veliko prevozil. Ko pa ga enkrat prodam pa ni več moj.

Pa sori za oftopik.

Popravljeno . Popravil lmperator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi v tem je problem :naughty: Samo še zmeraj trdim da so cene rabljenih pravisoke ;)

Men se zdi vse predrago!Gume,bencin,olje,kruh,mleko...Pa,če hočem met moram pač dat tolko in konec!Navsezadnje je za vse ista cena!Res previsoke cene majo l.91 do l.95 kr po 2000 :whistle:

Seveda sem moral trdo delati in dokler je moj, ga lepo vzdržujem in skrbim, da se bom na njem veliko prevozil. Ko pa ga enkrat prodam pa ni več moj.

:worship: :worship: dodal bi.. in me za tem boli k...kaj kdo dela z njim!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanimam se za HONDO VFR 800

pa mi ni čist jasn kaj je razlika v modelih različnih letnikov

zanimam se od leta 2005 dalje....

kdaj je bil ABS, lepotne razlike, karkoli drugega

Hvala za odgovore

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanimam se za HONDO VFR 800

pa mi ni čist jasn kaj je razlika v modelih različnih letnikov

zanimam se od leta 2005 dalje....

kdaj je bil ABS, lepotne razlike, karkoli drugega

Hvala za odgovore

LP

Večjih sprememb Honda ni bila deležna (primerjam 05 in 08 letnik), letnik 08 je težji (244.9kg) kot 05 (214.1kg), 

nekaj sprememb je bilo na šasiji in zavorah (minimalnih), ABS je tudi že pri letniku 05.  

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 kil razlike????? Tole je pa kar težko verjet... Mogoče so enkrat merili suho težo enkrat pa polnega?

Men se tudi zdi čudno ampak je zgleda res. Poglej linke:

2005

http://www.bikez.com/motorcycles/honda_vfr...ceptor_2005.php

2008

http://www.bikez.com/motorcycles/honda_vfr...ceptor_2008.php

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Sedaj ko je pomlad že pred vrati :whistle: no ja... :rolleyes: se končno spravljam k nakupu svojega prvega motocikla. Sedaj nekako izbiram samo med tema dvema modeloma Kawasaki Z750 ali Honda Hornet CB 600F. Star sem 28 let, izpit sem dobil lani, motor se bo uporabljal za ležerne izlete (velikokrat tudi v dvoje) po naši prelepi domovini pa morda tudi malo okoli nje. Nisem kakšen divjak tako da ne potrebujem motorja ki gre 300km/h ampak takega, ki je lahek za vozit, okreten in nasploh dober nakup. Zato se obračam na vas strokovnjake za nasvet pri nakupu. Aja kupiti pa nameravam nov motor, ker sem čisto neizkušen in bi se najbrž z mojo srečo fajn opekel z nakupom rabljenega :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta dva motorja nista ravno izletnika... Glede na tvoj staž in opisano namembnost bi ti prej priporočil novo Yamaho XJ6, Hondo CBF 600, tamalga Suzukija Bandita, morda tudi Yamaho FZ6... Vse naštete bi v tvojem primeru kupoval z originalnim masko ali oklepom. Za vse od naštetih se dobijo tudi nosilci za tri kovčke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!