Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

O cvetka prepametna , se mi zdi da posral se boš ti , ker rabljeni motorji se kupujejo zdaj na jesen in začetek zime ne pa spomladi , ko se želja po vožnji še bolj predrami se tudi cena ojača , tvoj ego pa uplahne k nej več kinte :lol1: !!!

To je spet relativno. Prodajalec ima namen kupit nov motor, ga čez zimo ne proda. Pride pomlad in spusti

ceno na toliko kolikor ve da bo motor takoj prodal. No takih primerov vem da je malo, ampak se zgodi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal... a ga ne boš zdej iz Italije pripeljal? Jest sm zastopil, da so tam čist zastonj, pa čist novi? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal... a ga ne boš zdej iz Italije pripeljal? Jest sm zastopil, da so tam čist zastonj, pa čist novi? :naughty:

Če ne bo izbire v Sloveniji grem pa v Italijo ;) Mnde da jih prodajajo po polovični ceni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantje nej se ga že en usmili, pa naj mu že proda eno R1 2008 za 4000 EUR, da bo dokazu svoje... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantje nej se ga že en usmili, pa naj mu že proda eno R1 2008 za 4000 EUR, da bo dokazu svoje... :headbang:

če je kdo tako prijazen ali tako sposoben,da jo proda oz.da jo dobi za tako ceno se tudi jz priporočam!Bom dal pol za pivo in malco :whistle: :naughty:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo tako prijazen ali tako sposoben,da jo proda oz.da jo dobi za tako ceno se tudi jz priporočam!Bom dal pol za pivo in malco :whistle: :naughty:

Tudi jaz se priporočam! To so samo fantazije našega SF-ja ;)

Sploh ne vem kaj še dregaš vame SF :whistle: Jaz sem s tabo zaključil ;) Pametnejši odneha :rolleyes:

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da ego trpi, ker si se začel preveč zapletat v svoje lastne prej napisane neumnosti in zdej ne veš kako bi s čim manj škode izstopil? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da ego trpi, ker si se začel preveč zapletat v svoje lastne prej napisane neumnosti in zdej ne veš kako bi s čim manj škode izstopil? :naughty:

Preveč zapletat? S čim manj škode izstopil? SF ne vem kdo se tukaj zapleta, ampak jaz sigurno ne ;) Ne vem

o kakšni škodi govoriš?

Napisane neumnosti? Jah prej bi reku da bi mogu ti mal razmisliti o mojih "neumnostih" kot jaz :whistle:

Ne rečem da si neumen, prav nasprotno prav pameten si, ker hočeš za svoj motor iztržiti kolikor se da, ampak fantje nekaj je kar "hočeš" in kar boš "dobil" ;)

Aja in moj ego ne trpi ;) Prav zabavam se ob pisanju postov :naughty:

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da kolkor si sam povedal nimaš dost dnarja, da bi si zdele kupil motor, bi blo mogoče pametneje zate kak fuš v tem času tolčt, kot pa da tukaj pišeš neumnosti, pa bi ti ne blo treba špekulirat, a bo ceneje al dražje, ker bi v tem času motor že zaslužil... Pa le mal razmisli o tem... No, veliko sreče pri nabiranju donatorjev, kajti očitno bodo potrebni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da kolkor si sam povedal nimaš dost dnarja, da bi si zdele kupil motor, bi blo mogoče pametneje zate kak fuš v tem času tolčt, kot pa da tukaj pišeš neumnosti, pa bi ti ne blo treba špekulirat, a bo ceneje al dražje, ker bi v tem času motor že zaslužil... Pa le mal razmisli o tem... No, veliko sreče pri nabiranju donatorjev, kajti očitno bodo potrebni...

Bravo odprl si mi okno v svet :headbang: :headbang: Denar imam samo ne zadost za moje želje ;) Sem že zadost delal za to

kar imam :whistle: No jaz sem s tabo zaključil kar ti povem že tretjič in od tebe tudi pričakujem da boš saj tok "dec"

in naredil isto, ter da se ne boš spotikal ob moje komentarje, ker se tudi jaz ob tvoje ne bom več ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se tudi jaz ob tvoje ne bom več ;)

Moram priznat, da bo dolgčas...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denar imam samo ne zadost za moje želje

Slaba tolažba ... js tut imam 3000€, pa hočem novo varo ko stane 10000€. A pol mam gnar al ne? Nimam ga! Jaz vam vsem priporočam, kupite motor po svojih zmožnostih. Če nben ne ustreza vašim željam pol si ga pač ne kupit, dokler ne privarčujete dovolj denarja. Sej ni to neka nujno potrebna življenska dobrina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaba tolažba ... js tut imam 3000€, pa hočem novo varo ko stane 10000€. A pol mam gnar al ne? Nimam ga! Jaz vam vsem priporočam, kupite motor po svojih zmožnostih. Če nben ne ustreza vašim željam pol si ga pač ne kupit, dokler ne privarčujete dovolj denarja. Sej ni to neka nujno potrebna življenska dobrina.

Teb manka 7000€ men pa 500-1000€ ;) Ah bom že neki kupu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb manka 7000€ men pa 500-1000€ ;) Ah bom že neki kupu :D

Heh sej ko kupuješ motor ti vedno manjka od 500 - 1000€. Ti povem iz lastnih izkušenj. Prvo sem varčeval za pegasota (okol 2500€) pol sm si reku ma sam 500 - 1000€ mi manjka za transalp. Ko sem zbral za transalpko se mi je pa TDM začel svetit (okol 4000€). Tako bi lahko verjetno nadaljeval vse do nove vare, ampak sem raje pri transalpki potegnil črto in sem si rekel to je to (vsaj dokler sem še študent).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh sej ko kupuješ motor ti vedno manjka od 500 - 1000€. Ti povem iz lastnih izkušenj. Prvo sem varčeval za pegasota (okol 2500€) pol sm si reku ma sam 500 - 1000€ mi manjka za transalp. Ko sem zbral za transalpko se mi je pa TDM začel svetit (okol 4000€). Tako bi lahko verjetno nadaljeval vse do nove vare, ampak sem raje pri transalpki potegnil črto in sem si rekel to je to (vsaj dokler sem še študent).

Nisi edini k mi to pravš :D Kakor si že reku je nekje treba potegnt črto in se odločit :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da ste nehal s tistimi bučkami o cenah pa kak je vsak po svoje pametn. Zdej se bomo mogoče lahko velkrat še ostali oglasl, vsaj neki volje bomo meli.

Ja za mejo glede cene se pa čist strinjam. Sej vsak ve svoje prihodke. Definitivno pa je po mojem treba rezervo met, sploh če si študent. Nikol ne veš kaj te čaka z motorjem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu mate realno vredno fazerko če jo že tak izsiljujete: http://www.avto , net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2476114# (vejico v piko...)

pa brez zbadljivk, pa ošvrknite od časa do časa link za motene osebe

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in? Motor je uvožen, ker se podjetje s tem ukvarja, torej brez znanega porekla in znanega lastnika. Je po vsej verjetnost paden, ker nikjer ne piše, da ima vse kar je zamenjano tudi originalno za priložit ob nakupu... Tudi nikjer ne piše, da ni bil na tleh...

In ja. Se mi zdi cena precej realna za tak motor.

Drugač pa samo vprašam, če je že kdo kdaj slišal, da pri uvozniki rabljenih avtomobilov ponarejajo servisne knjige tako, da iztrgajo sredni del kjer so žigi in nadomestijo z novim na katerem je štempljev za precej manj kilometrov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa samo vprašam, če je že kdo kdaj slišal, da pri uvozniki rabljenih avtomobilov ponarejajo servisne knjige tako, da iztrgajo sredni del kjer so žigi in nadomestijo z novim na katerem je štempljev za precej manj kilometrov?

glede "ja in" - nekdo je izzval naj najdem moped za to ceno in sm ga.

in kako jamčiš, da knjižice nisi ponaredil ti in kakšen drugi slovenček, od katerega pa kupiš motor z vsemi štempli, nikoli paden, kaj šele da bi bil na pisti....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede "ja in" - nekdo je izzval naj najdem moped za to ceno in sm ga.

in kako jamčiš, da knjižice nisi ponaredil ti in kakšen drugi slovenček, od katerega pa kupiš motor z vsemi štempli, nikoli paden, kaj šele da bi bil na pisti....?

še vedno ne vem kaj je narobe če je moped 4x na leto na pisti..

najbrž je bolš ga po cestah tišat..al pa na kakem zboru pokat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede "ja in" - nekdo je izzval naj najdem moped za to ceno in sm ga.

in kako jamčiš, da knjižice nisi ponaredil ti in kakšen drugi slovenček, od katerega pa kupiš motor z vsemi štempli, nikoli paden, kaj šele da bi bil na pisti....?

Bravo. :worship:

Sej ne pomen da je motor ali pa avto kupljen v SLO. kej bolši.

Če ti laho naredijo ponarejeno osebno ti pa navjo ene servisne knjige.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede "ja in" - nekdo je izzval naj najdem moped za to ceno in sm ga.

in kako jamčiš, da knjižice nisi ponaredil ti in kakšen drugi slovenček, od katerega pa kupiš motor z vsemi štempli, nikoli paden, kaj šele da bi bil na pisti....?

Hja prjatli... To pa res ni težko dokazat v Sloveniji... Shraniš račune od servisov, imajo pa tudi na servisih za vsako stranko zadeve shranjene v računalnikih kolikor jaz vem. Kupcu pa tud ni problem malo okrog povprašat, ko smo pa veliki kot malo večja vas, pa skoraj vsak znanec znanca nekoga pozna... Je pa jasno da se da vse ponaredit, sploh kilometri so zelo smešna stvar. Ampak ali je kilometrina prava, se hitro vidi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!