Skoči na vsebino

Motorji Legende + Spregledani modeli


Onim

Priporočene objave

Suzuki RF900R,  na sliki barvna kombinacija iz leta 1995 (proizvodnja 1993-1998). 

v Sloveniji sem uspel videti ca 5 primerkov.

En primerek je pri hiši, enake barvne kombinacije kot na sliki, in je še v polni uporabi.  :D

 

post-22275-0-12006800-1416251298_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda NR750

 

Honda%20NR750%20%205.jpg1987_NR750_pistons.jpg

use narobe. use. Je videt de si bmflar. kardanov se drz.

To na sliki pac ni nr750. In bat na sliki ni iz takega stroja. Motor se klice Honda NR. rariteti narjeni v 300 primerkih, in 1992ga cenjeni na 40 000gbp ne mormo rect spregledana. Ta cestna verzija je imela ovalne bate z bombiranimi stranicami. Ravni pa so se vrteli v HRCjevem endurance dirkalniku pred 1990.

v priponki je slika NR750, in bat kakrsen je v rdeci NR

post-1354-0-89826300-1416253804_thumb.jpg

post-1354-0-49783000-1416253822.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use narobe. use. Je videt de si bmflar. kardanov se drz.

To na sliki pac ni nr750. In bat na sliki ni iz takega stroja. Motor se klice Honda NR. rariteti narjeni v 300 primerkih, in 1992ga cenjeni na 40 000gbp ne mormo rect spregledana. Ta cestna verzija je imela ovalne bate z bombiranimi stranicami. Ravni pa so se vrteli v HRCjevem endurance dirkalniku pred 1990.

v priponki je slika NR750, in bat kakrsen je v rdeci NR

 

use narobe. use. Je videt de si bmflar. kardanov se drz.

To na sliki pac ni nr750. In bat na sliki ni iz takega stroja. Motor se klice Honda NR. rariteti narjeni v 300 primerkih, in 1992ga cenjeni na 40 000gbp ne mormo rect spregledana. Ta cestna verzija je imela ovalne bate z bombiranimi stranicami. Ravni pa so se vrteli v HRCjevem endurance dirkalniku pred 1990.

v priponki je slika NR750, in bat kakrsen je v rdeci NR

Tej civilni so tudi rekli NR 750 al pa RC 40 to ni nič narobe, mela je ovalne bate, rdeče polje pri 15.000 obratih in vrhunski glas in daleč predčasno obliko za leto 92, bila je narjena v 320 primerkih, to je zdaj moped za zbiratelje katerih  cena se giba okoli 100.000 €, nekje sem gledal da se prodaja tudi nova let. 92 za 125.000 €, če koga zanima  :yea1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki RF900R,  na sliki barvna kombinacija iz leta 1995 (proizvodnja 1993-1998). 

v Sloveniji sem uspel videti ca 5 primerkov.

En primerek je pri hiši, enake barvne kombinacije kot na sliki, in je še v polni uporabi.  :D

 

attachicon.gif1995_RF900_Arjan3_640 lila.jpg

Na magistrali jih je polno.  Ta vikend sem enega slikal. :D

DSCN4785_zps7fa56502.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je tud redka v SLO Honda Shedow 1100, men se zdi samo dve ali tri, take barve kot je na sliki je imel prjatu iz Litije, izdelovali so jih v USA

 

vt-1100-c_1995_1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use narobe. use. Je videt de si bmflar. kardanov se drz.

To na sliki pac ni nr750. In bat na sliki ni iz takega stroja. Motor se klice Honda NR. rariteti narjeni v 300 primerkih, in 1992ga cenjeni na 40 000gbp ne mormo rect spregledana. Ta cestna verzija je imela ovalne bate z bombiranimi stranicami. Ravni pa so se vrteli v HRCjevem endurance dirkalniku pred 1990.

v priponki je slika NR750, in bat kakrsen je v rdeci NR

Da nisi mal v temo brcnil?  :smoke:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_NR

 

http://nr750.com/

 

http://www.simonevans.co.uk/v-four/nr750.htm

 

PS: res ne moremo reci, da je spregledana, ker velika vecina mopedistov sploh ne ve, da obstaja

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tej civilni so tudi rekli NR 750 al pa RC 40 to ni nič narobe, mela je ovalne bate, rdeče polje pri 15.000 obratih in vrhunski glas in daleč predčasno obliko za leto 92, bila je narjena v 320 primerkih, to je zdaj moped za zbiratelje katerih  cena se giba okoli 100.000 €, nekje sem gledal da se prodaja tudi nova let. 92 za 125.000 €, če koga zanima  :yea1:

 

 

Tud jez ji rečem nr750, ma ne okrog govort. sam bmflarju terem jajca :D

 

Da nisi mal v temo brcnil?  :smoke:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_NR

 

http://nr750.com/

 

http://www.simonevans.co.uk/v-four/nr750.htm

 

PS: res ne moremo reci, da je spregledana, ker velika vecina mopedistov sploh ne ve, da obstaja

 

 

ne nisem. I studied the thang. Ti pa s očitno nepismen. iz tvojega linka:

 

 In 1992 Honda produced around 300 street versions of a 750cc model, the NR (often mistakenly referred to as the NR750)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, poznam lastnika. Meni je prav všeč. Dejansko je precej motorjev, ki jih pri nas ni veliko, ker so bili cajti takrat takšni kot so bili...

 

Kot recimo tale Honda. V živo sem jo vidu pred parimi leti v Avstriji. Lep kos od motorja.

 

post-5959-0-96588600-1416314985_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe nakeda z enduro mašinami.Ok verjetno mal spremenjenimi. Honda GB od xl 600, Yamaha SRX pa od xt 600, če se ne motim. Zanimivo.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cb1100 obe izvedbi .. dosedaj nisem videl nobene na cesti..

 

Vsem, ki ste do sedaj sodelovali v debati:

Ste vse motocikle ki jih navajate tudi preizkusili/vozili?

nisem uspel it na testno vožnjo ker so jo prej odregistrirali...

 

 

Kaj pa MotoGuzzi? Nasplošno jih nisem še dosti videl, malo lahko preberem o njih?

 

moto guzzi nevada 750 anniversario SE ... to sem pa vozil... pa še skoz jo morm gledat ..babo faulasto laško...

 

Ja, si kar predstavljam tega angleškega strica, ki se mu oči zarosijo, ko zagleda novega Kawasaki W800. Pa si nekje globoko v sebi misli, da mu je ta japonc mogoče celo bolj všeč kot pa (njegov) Triumph.

Ampak angleži se ne dajo. V zadnjih 15 letih je Triumph ponovno nastal in postal uspešna firma. Zadnjih par let pa vstaja iz pepela še ena velika britanska legenda.

http://www.nortonmotorcycles.com/

Norton Commando 961. Verjetno jih pri nas ne bo prav veliko, čeprav mi je nekdo omenil, da je eden menda tudi v Lj...

W800 in bonneville ... ok pustimo všečnost...

se mi zdi , da w800 ni spregledan motor a je zaradi muhavosti generalnega uvoznika pokopan model ..

w800 - lahek -  za rang ciciban in njegova

boni - malo težji - za rang težakov kot sem jaz ...

aja w800 nism peljal...mam pa obljubljen en krog ob prvi priliki - ane ciciban??

 

norton - 2 cilindra in 80 konjev je načeloma dovolj ...a ko pogledaš ceno , ki se za osnovni model začne nad 21k€ ..ne vem ...mogoče nekoč ko pade loto...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep... Oba z Izibajkerjem imata še vedno furo v dobrem pri meni.

 

@Thumper: A veš kaj bi bila dobra fora. Letališče Željava. Pa en drag race po pisti...  Tazadnji plača čevape v Bihaču. Izibajker mora obvezno zraven, za sodnika.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep... Oba z Izibajkerjem imata še vedno furo v dobrem pri meni.

 

@Thumper: A veš kaj bi bila dobra fora. Letališče Željava. Pa en drag race po pisti...  Tazadnji plača čevape v Bihaču. Izibajker mora obvezno zraven, za sodnika.

zmenjeno ..  jst dam pa za pijačo in kavo... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki ZX14R, KTM 1190, RC8, Yamaha XTZ1200

Yamaho XTZ1200 boš našel v Kranjski gori, natančneje pri Zelencih pri onem gostišču tam ob cesti. Lastnik pa je podnajemnik tistega placa tam, sem ga že videl večkrat v živo (motocikel seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še malo izvirnega, plehnatega rokodelstva;

 

Norton Commando 850, letnik (kwapavem) sem že pozabu. Pred in po (lastnem) padcu, ko se mi je tako zameril, da nisem mogel več gledati takšnega, kot je bil pred tem... Pa smo vzeli pločevino in kladivo in ga pretolkli do neprepoznavnosti za tisti čas...

 

Vse smo izdelali na roko, s pleha, plastike, napihnili smo "skrin" itd., z lastno iznajdljivostjo in potrpljenjem, ko v sedemdesetih leth nisi mogel nič dobiti, ne kupiti (še čelade ne... ) Smo pa uživali v delu, celo bolj kot potem, ko smo se z njim preganjali okrog.

 

Slike so slabe, a se ne ozirajate na to. Čas jih je pojedel... Živeli pa smo srčne čase!!! :worship: :worship:

 

"Made by Miran"

post-4472-0-70964400-1416658595_thumb.jpg

post-4472-0-14932000-1416658614_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu 2. rdecega kot na sliki in modrega. za enega sem 100% da je imel slo registracijo, za ta druzga :hmm: sem pa v dvomih, ce ni bil trzacan..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!