Skoči na vsebino

Motorji Legende + Spregledani modeli


Onim

Priporočene objave

namen te teme ni bil da limate te stare motorje, ampak kar je spregledano v recimo zadnjih 10 letih. te motorje pred letom 91 je brez veze rečt da so spregledani, glede na to da v jugoslaviji je bilo malo bolj zakomplicirano in predvsem drazje za kupovat stvari iz inozemstva. al ste mal pozabili že na to, tovariši?

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namen te teme ni bil da limate te stare motorje, ampak kar je spregledano v recimo zadnjih 10 letih. te motorje pred letom 91 je brez veze rečt da so spregledani, glede na to da v jugoslaviji je bilo malo bolj zakomplicirano in predvsem drazje za kupovat stvari iz inozemstva. al ste mal pozabili že na to, tovariši?

Se popolnoma strinjam s tabo. 

Kot sem že enkrat zapisal. Aprilia Shiver GT. Tega motorja pri nas ne vidiš na cesti. Ga še nisem videl v živo. Tudi drugod po svetu se ni prijel. Izdelovali so ga samo tri leta. Pa se mi zdi zelo simpatičen motor. Sprašujem se zakaj ga kupci niso hoteli, ker je bila cena zelo ugodna ter komponente so bile boljše od japonskih motorjev!

 

Husquarna Nuda 900. Super motor, 900 ccm agregat iz BMW F 800 gs. Se tudi ni prijela.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namen te teme ni bil da limate te stare motorje, ampak kar je spregledano v recimo zadnjih 10 letih. te motorje pred letom 91 je brez veze rečt da so spregledani, glede na to da v jugoslaviji je bilo malo bolj zakomplicirano in predvsem drazje za kupovat stvari iz inozemstva. al ste mal pozabili že na to, tovariši?

Potem popravi naslov teme v: Spregledani motorji v zadnjih 10.letih!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motolover, da ti dam jaz repliko. Teško je rečt da so motorji, ki so stari 20+ let spregledani. Jaz sem takrt še kakal v plenice zato ga nisem mogel kupit, danes je pa dinozaver, zato ga ne bom kupil. Je pa kar nekaj takih motorjev, ki so bili na voljo pred kratkim in sobili dobri a se niso prijeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega modela še nisem videl pri nas.

 

K1%20SIDE%20Schlosser.JPG

 

 

Zdaj so že veterani in jih najbrž iz Amerike vozijo. Tam jih je na cestah kar veliko, še posebej v Kaliforniji.

mogoče ampak zelo redki - tisti iz prve serije ... ima ga Mare iz tomačevega... ćrn z rumenimi napisi.

uvažat iz amerike se ga ne splača pomoje ker ima tam še vedno neko ceno + stroški uvoza v eu +zamenjava prednje luči za evropsko pa dajatve v slo ,,na koncu pa ke skupen strošek vsaj 1ke nad tržno ceno...

Na Celjskem koncu se je pred parimi leti fural eden z Velenjsko tablco.

een 3 je so pri nas baje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem popravi naslov teme v: Spregledani motorji v zadnjih 10.letih!

poglej prvo objavo in ti bo takoj jasno na kaj je avtor mislil. v 80ih so bli itak edini nespregledani mopedi mz, jawa in tomos.

 

Od Cagive lahko damo vse razen mitotov.

cagiva je bolj al manj mrtva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oldtimerji niso spregledani motocikli ampak "pozabljeni"

spregledani bi lahko bili tisti, ki so še v prodaji, pa jih ni na cesti ali v objavah na forumu... :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motolover, da ti dam jaz repliko. Teško je rečt da so motorji, ki so stari 20+ let spregledani. Jaz sem takrt še kakal v plenice zato ga nisem mogel kupit, danes je pa dinozaver, zato ga ne bom kupil. Je pa kar nekaj takih motorjev, ki so bili na voljo pred kratkim in sobili dobri a se niso prijeli.

Ah ja, če ste eni bili v 80. v plenicah, še ne pomeni, da ostali takrat nismo spremljali moto scene. Da te izobrazim, meje niso bile zaprte, imeli smo vse kar se je dalo dobiti na zahodu, hodlil smo na moto salone, ljudje v Jugoslaviji so imeli nanovejše motorje, ki so jih uvažali "na zdomca". In nenazadnje, čez Jugoslavijo so se valile trume motoristov iz Nemčije. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, če ste eni bili v 80. v plenicah, še ne pomeni, da ostali takrat nismo spremljali moto scene. Da te izobrazim, meje niso bile zaprte, imeli smo vse kar se je dalo dobiti na zahodu, hodlil smo na moto salone, ljudje v Jugoslaviji so imeli nanovejše motorje, ki so jih uvažali "na zdomca". In nenazadnje, čez Jugoslavijo so se valile trume motoristov iz Nemčije. 

tle je tema o spregledanih motorjih ne o jugo nostargiji. je vandrovec zelo lepo napisal. če pa kdo želi limat uvoz na zdomce in kavbojke iz trsta pa komot.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se strogo držal navodil avtorja teme, se sploh ne bi smel pogovarjati o motorjih, ki jih nisi vozil.

 

Tukaj lahko navedete, kateri motocikel ste preizkusili in je po vašem mnenju odličen, pa je s strani kupcev spregledan.

Povedano drugače, take motocikle na cesti vidite poredko oz. skoraj nikoli.

 

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namen te teme ni bil da limate te stare motorje, ampak kar je spregledano v recimo zadnjih 10 letih. te motorje pred letom 91 je brez veze rečt da so spregledani, glede na to da v jugoslaviji je bilo malo bolj zakomplicirano in predvsem drazje za kupovat stvari iz inozemstva. al ste mal pozabili že na to, tovariši?

 

Kot avtor teme, se podpišem pod tole!

Večina jih je spregledala tudi opombo, ki pravi:

"Tukaj lahko navedete, kateri motocikel ste preizkusili in je po vašem mnenju odličen, pa je s strani kupcev spregledan.".

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bolj eonostavno napravit seznam NESPREGLEDANIH, pa bomo lažje našli spregledančke... Torej NESPREGLEDANI:

 

Yamaha: Fazer, TDM, Star serija, Virago, Diversion, R1 , R6, Tenerre...

Honda: GW, Pan EU, CBF, VFR 800,CBF, Transalp, Africa, CBR

BMW: R, RT, GS, K, GT, S, F...

Suzuki: Banditi, GSXF, GSXR, GSR, Intruderji, Marauderji, Vstrom...

 

...ne ljubi se mi več pisat... zdaj pa dopolnjujte seznam... tistih, katerih se ne bomo spomnal so gotovo spregledančki... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pa strogo gledano, moj spada me spregledančke.

aja ??? no pol bom pa tko rekel ... v garaži imam veliko redkejše motorje v sloveniji kot ti .. 

pa vozil sem vse ... tko de veš!!!   :jezik:

 

usak k je gledu mission impossible je vidu tripla :D po tvoji profilki sklepam :P

mem ustrelu na full... še yamaha ma tripla ... pa benelli ...pa mv agusta ... triple pri ciki je tricilindraš - pa to ne kr en ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet en spregledan motocikel:

Meni eden najlepšik modelov. Spet boste rekli kakšen čuden okus imam. Jebeštica mogoče pa res...

post-36419-0-22539400-1416857247_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ??? no pol bom pa tko rekel ... v garaži imam veliko redkejše motorje v sloveniji kot ti .. 

pa vozil sem vse ... tko de veš!!!   :jezik:

 

mem ustrelu na full... še yamaha ma tripla ... pa benelli ...pa mv agusta ... triple pri ciki je tricilindraš - pa to ne kr en ...

spregledan, ne najredkejši.

 

....s strani slovenskih kupcev spregledan."...

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spregledan, ne najredkejši.

 

....s strani slovenskih kupcev spregledan."...

a dej se no ven vlečt...

z daytono 675 je bil slovenec evropski podprvak in naslednje leto je vozil svetovno prvenstvo...

za tak motor ne morš rečt da je spregledan ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej se no ven vlečt...

z daytono 675 je bil slovenec evropski podprvak in naslednje leto je vozil svetovno prvenstvo...

za tak motor ne morš rečt da je spregledan ...

a jaaaaaaaaaaaa kaj ne poveš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!