Skoči na vsebino

MOTO oprema "proti" potenju


devilish

Priporočene objave

kot, da je pri drugih trgovcih kaj drugače

Halo!

Ločit moramo reči, ki jih izdelujejo Kitajci za tuje v glavnem znane firme in njihove cenene,poceni in temu primerne izdelke. Res je tudi, da so površni, kar pri njihovi plači ni čudno.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Jaz uporabljam McKinley majice in hlače(z bambusovimi vlakni), tudi dobra zadeva. Sem imel tudi problem s potenjem, sedaj tega ni več.

Pa še cena je zelo ugodna, odvisno kaj vzameš(15-25€). http://www.intersport.com/brands/items/mckinley.html Robo pa dobiš v Intersportovih trgovinah.

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

v znanem trgovskem centru za prodajo motoristične opreme sem si kupil švic podobleko in sem z njo tako zadovolljen, da bom polet na plaži kr v njej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v znanem trgovskem centru za prodajo motoristične opreme sem si kupil švic podobleko in sem z njo tako zadovolljen, da bom polet na plaži kr v njej :P

ma najboljše, da jo kar danes daš gor in jo slečeš enkrat konec oktobra :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma najboljše, da jo kar danes daš gor in jo slečeš enkrat konec oktobra :OK:

sm te zajebu ... jo imam že od četrtka gor :P ... pod obleku tud paše... pa na srajci se ne vidi moker madež pod pazduho :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm te zajebu ... jo imam že od četrtka gor :P ... pod obleku tud paše... pa na srajci se ne vidi moker madež pod pazduho :lol1:

svaka čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam neko od alpinestarsa, kao za "cold racing days" :), zelo fajn zadeva ko je malo hladneje, ne čutim mraza tako močno, ker je kombinezon čist preluknan. V vročih dneh, saj zaenkrat, ti pa tudi lepo uravnava temperaturo. Najbolše pri tem je pa da se kombinezon ne prilepi nate in ga potem z lahkoto slečeš.

Najslabše pa, da smrdi za popizdet po dveh furcah :D, pa kvaliteta je bol boga, sem že kar lepo število nitk odžgal stran :), tako da sem zelo previden pri natikanju gor/dol, upam da bo zdržala nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo une mrežaste majce?

fishNetShirt.jpg

Dejansko je sam neki zraka umes in pomoje je že to boljše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zgleda mal gej, sam če dela, pol me prou ne briga :D

V postelji pa te menda bejba sleče, a? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kje to predolgo traja, se raj sam, pa smo tkoj v akciji :D

Zdej sem se še neki spomnu, mal offtopic, enkrat sem hotu izvest sexi slačenje iz kombinezona, pa potem ko sem mogu dobit rokave dol je ispalo bol k čiken dance, al pa ko videš kašenga k se v prisilnem jopiču zvija :D

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa še eno ontopic, pomojem ta mreža ne bo dobra, ker recimo podobleka se lepo nalepi nate in tam ostane, pa še tko se miceno premakne, tole ti bo šlo pa čist po svoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj storite, ko se jakna napije švica. glede na to, da je leder debel, se niti ne tak hitro posuši,sploh če dnevno uporabljate jakno?

predvsem mam problem z rokavi. tudi zato, ker se tako čudno povesijo, da kaj prida zrak ne kroži skozi ko je na obešalniku..

torej, kaj storite, da je vse lepo suho čez noč?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde k je čas pred spanjem, bom še mal statistiko nabil

Z rokavi je res mal jeba, pomaga če ga pustiš za kako urco na soncu, pa se ves ta švic nekak razkroji, če boš usnje opral, ga je dost teško nazaj v prvotno stanje spravit, al pa sam men ne rata.

Probej najprej jakno zavihat da bo notranja stran na soncu, pa malo pusti, pa boš videl če bo kaj bolje... Drgač pa jebiga, biker si, moreš mal po švicu pa bencinu zaudarjat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snameš gimnastičarja in jakno razpneš na križ. To garant posuši tudi rokave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo une mrežaste majce?

fishNetShirt.jpg

Dejansko je sam neki zraka umes in pomoje je že to boljše?

Mam od Brynje "švic" majico, tako mrežasto, samo da imam če dolg ovratnik na zadrgo. Če ga do konca zapreš je kot puli. Majica dobro funkcionira tako poleti kot pozimi, seveda z dodatnimi sloji na njej. Je pa point take majice da odvaja švic na naslednji sloj, tako da imaš blago ob koži vedno suho in te ne more hladit da bi te zeblo. Suh si...

POleti je ne uporabljam veliko ker na njej ne morem imeti nič, ker je enostavno prevroče pod kombinezonom, pa še če nekam prideš samo v tej majci se nekako ne bi rad slekel in pošiljal neke "pink vibes" :xx:

http://www.brynje.no/public/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj storite, ko se jakna napije švica. glede na to, da je leder debel, se niti ne tak hitro posuši,sploh če dnevno uporabljate jakno?

predvsem mam problem z rokavi. tudi zato, ker se tako čudno povesijo, da kaj prida zrak ne kroži skozi ko je na obešalniku..

torej, kaj storite, da je vse lepo suho čez noč?

lp

ravno zaradi tega sem si kupil TCX švic perilo... dolge hlače in majco z dolgimi rokavi... na kratko povedano ... ZAKON ..

tudi sam sem plesal čikendens, tko da me je skor minilo sexat v grmouju... od sedaj naprej sem ko zmija ljutica .. 1, 2, 3 in sem iz kombinezona, ki ostane znotraj suh :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zmija ljutica .. 1, 2, 3 in sem iz kombinezona, ki ostane znotraj suh :worship:

js mam karibu zgornji del za tekače, pa podobno od rebooka, pa saj sem načelom asuh, ampak kombinezon ni..

kam pa potem tvoj švic gre, če podobleka odvaja švic, gre jasno skoz podobleko, in verjetno potem v kombinezon?? torej je le ta vlažen, moker?

al neki ne štekam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sicer uporabljam korduro in ne usnja, vendar spodaj oblečem polover na dolge rokove, ki vpija švic. Drugače so rokavi v jakni čisto mokri in imam nelagoden občutek. Pulover pa se hitro posuši in je vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam DAINESE racing seamless majico in hlače. Se ne potiš pa še zasmrdi ne. Cena ugodna 105 EUR .

x2, tudi z moje strani :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo une mrežaste majce?

fishNetShirt.jpg

Dejansko je sam neki zraka umes in pomoje je že to boljše?

To je zenski model...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!