Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Lep motorček! :OK: Veliko lepih in varnih kilometrou ti želim, pa dobrodošel med motristi! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk... Če me vreme na našem koncu ne vara... Se mi zdi da se je začelo O:-) :whistle: ;)

Kdo je za in kdaj kam? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem razmišlov da če ste za da bi nardil en 125dan na mobiju. Sam nas mora bit tm ene 25-30 saj, da se cenovno splača. Cena najema dirkališča pride kokr sem zvedu nekej čez 100k + 50k ki ti jih vrnejo če se vsi ne razkantamo.

Tko da če ste za, bomo odprl eno temo pa se zmenmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi pa blo to!! :OK: da se vsi en mal spoznamo! sam kasne so moznosti za realizacijo?? :?

1. Ja, to bi bilo to ja... :doze:

2. Spoznamo se lahko tudi na furi...

3. Brez motorjov višjih kubatur, ničelne. Če kdo v to dvomi, naj se spomni koliko nas je lansko leto na furo prišlo... <_<

Ne delajte prevelikih planov, ker je še najmanjše težko uresničiti... :BUA:

Ponovitev tega, kar nas je lansko leto tista peščica pravih decov izvedla, bo čist zadostovala... No, ne čista ponovitev... Lahko drugo pot izberemo ;)

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ne dela nikakršnih planov, samo pogovarjamo se o možnostih. Jst mislim da je edini problem udeležba, ker nas more bit dovolj da bomo lahko finančno "funkcioneral". 3je osebki so sigurno iz moje strani.

Sej zato pa mamo ta forum, da vidmo če je kej interesa, če ni veliko, se pa za kako furo zmenmo. Ceste so nam zmer na voljo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk... Če me vreme na našem koncu ne vara... Se mi zdi da se je začelo  O:-)  :whistle:  ;)

Kdo je za in kdaj kam?  :)

Jst sm v soboto ze otvoru svojo senzono tko da sm prec za ksn izlet :winkiss:

Lahk bi ga letos kej čez kočevje pa čez une kraje pihnl...kdaj-čez vikend najbolš :)

Ja jst sem razmišlov da če ste za da bi nardil en 125dan na mobiju. Sam nas mora bit tm ene 25-30 saj, da se cenovno splača. Cena najema dirkališča pride kokr sem zvedu nekej čez 100k + 50k ki ti jih vrnejo če se vsi ne razkantamo.

Tko da če ste za, bomo odprl eno temo pa se zmenmo :)

Ja pa tut za mobija sm prec...naj se nas zbere saj 10 pa vsak 5k vrze pa gasa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@yamaha najbrš nisi vidu tistih 100k uspredi, tko da cena je 150+k. Jst pa ne dam 15k sam zato da se bom mal furov :). Je pa še ena možnost, sam zdej mormo pol zvedet kolk je cena za dan treninga :). Več k 5k ne more bit, pa nas ne rab bit 30, sam pol ne bomo sami.

No sej sezona se šele začenja tko da mamo še čas da se zmenmo :D.

Če bo kdo kej naredu, jst siguren pridem .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm v soboto ze otvoru svojo senzono tko da sm prec za ksn izlet :winkiss:

Lahk bi ga letos kej čez kočevje pa čez une kraje pihnl...kdaj-čez vikend najbolš :)

Midva sva še dokaj blizu tko da...

Just say the word man! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut za kkšno furico med vikendom, a čmo odpret novo temo?

kam, kdaj, pa kje pa smo zmenjen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam... a bi sli konc augusta u prekmurje? :OK: to bi bla fura... pol bi se pa se sli kopat u terme 3000 (al dravske? ma nimam pojma). no ksna mnenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja vi sam prite u prekmurje. Jst sem vam lahko vodič.. če dobim motor seveda.. Lahko se pa gremo furat po kaki vinski poti :OK:

Jst sem iz MS. s kje ste pa kaj vi? a se res men zdi da sem edini prekmurec tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!