Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dobrodošli vsi  :OK:

Kar se pa zbiranja tiče, kopica pravih moških se je enkrat že zbrala  :P  in ni vrag, da se bo še kdaj!  :yea2:

Samo naslednjič Zeusa s kakšnimi pomirjevali malce umirimo  ;)

Lp, Jax  :afro1:

Heh..sj tko hudo pa ni blo..kr tistih 13 konj gre pa gre ane :P...sam skoz ovinke je treba znat :P....sj se da kej iztisnit tut iz 4taktarjev  :yea2:

Ja zzeus je biu na izletu veseu kot da bi bil prvič na motorju...lepo sva ga šponala čez planino,a :naughty: :yea2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomladi ponovimo! :yea2:

Po kakšni meni bolj znani cesti... :naughty: O:-)

Da ne bom spet na Planino zavil :lol1:

Kaj veš, mogoče se še kakšen od teh silnih športnikov pridruži. Me prav zanima kako bi se z Zeusom ujela... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošli vsi  :OK:

Kar se pa zbiranja tiče, kopica pravih moških se je enkrat že zbrala  :P  in ni vrag, da se bo še kdaj!  :yea2:

Samo naslednjič Zeusa s kakšnimi pomirjevali malce umirimo  ;)

Lp, Jax  :afro1:

... se podpišem pod tole :devil: :naughty: :kva2:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej na zenske pa kr pozablate...:( sej spomlad se vmlohka ze jaz pridruzim :D hehe mogoce se z nsrjko mogoce pa ze s cim mocnejsim :D no tko da upam da me ne boste pozabil :( :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej ni to da se pozabla na ženske, sam čakat se nam jih ne da. :D Ok sej so izjeme, rečmo moja sestrična sam je pa za to skos natleh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej ni to da se pozabla na ženske, sam čakat se nam jih ne da. :D  Ok sej so izjeme, rečmo moja sestrična sam je pa za to skos natleh :P

hah me ne bo treba cakat :D pa tud na tleh nism :D ,seeda dokler ne srecas cefurjev k ne poznajo rdece luci in te zbijejo ja potem pa si na tem k sm jaz :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da si kar edina :wub:  :D

Fantje stepte se...samo 1 je :fight1: :P :D

Na nobenga spomlad ne pozabmo...še posebej pa na motoristko ne :naughty: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k se boste zbral pa se mene poklicte. bo moja za mano s sesalcm ( skuter-jom ) za mano letela!!! :OK:

BIKING IS A LIFE-STILE

:kva2:

MEJTE SE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi izstopam iz kluba 125ccm in prehajam na močnejše.. Vendar se vseeno priporočam za kakšno skupno turo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hy! jst bi pa sam neki prasu: mam ze ful slab akumulator pa me zanima kok prblizn se cene gibajo? Mam pa daelim daystar 125 k je ze 5 let str pa ma se original akumulator!

prism ce mi gdo sporoci prblizn kok kesa bi mogu odstet za enga konkretnga?

:OK: :kva2: BIKING IS A LIFE-STILE :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kak je. od 5 do 9 jurjev (js sm dal zanj 9 jurjev, kolega 4 - sam on je mel enakga k za skuterja, ker ni mel elektrostarterja). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tnx. pol bo vrjetn tut moj okol 9.000 k mam elektrostarter. a ma gdo od vs notranjo plastiko za skuter peugeot speedfight 1. sm okol klicu pa ma sam en dedk tm u lendavi. tja se mi pa ne da jet iskat.

ej mejte se!!! :OK:

:OK: :kva2: BIKING IS A LIFE-STILE :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:yea2: dan :yea2: . kwa je zdej folk? a ste usi zaspal :zzz: al kaj noben nc ne pise sm gor. dejte kej napisat kksno slikco gor al pa tko... Drgac bo forum PROPADU!!!! :kva2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah pomankanje volje do interneta... se posebi zdej k sm dobu dodatek za ViceCity (tut 1 Ducati je not :grim )... aja pa jest grem u3 u bolonijo na tist sejem k bo tm... a gre se kdo?

peace!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsaj en se je spomnu pisat tle. Jst bi su tut u bologno sam mi mtka ne pusti k se morm :book: a gdo slucajn ve kok pride en tatoo za na motor 15x10 cm??? piste kej

uzivite!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsaj en se je spomnu pisat tle.  Jst bi su tut u bologno sam mi mtka ne pusti k se morm  :book:    a gdo slucajn ve kok pride en tatoo  za na motor   15x10 cm???        piste kej

uzivite!!!! :OK:

Moj kolega je bil takt na gospodarcu k so jih talal in ga je zastojn dubu...okol 20X10 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi gdo zrihta tatoo za na motor? plis

fak no gdaj bo spet poletje da se bom lahko z motorjom gonu??? zdej pozim cist bed!! se dobr da obstajajo motorne sanke da je saj kej za delat med zimo!!!

folk piste kej

ajde :kva2:

post-5510-1103303474_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!