Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a mi gdo zrihta tatoo za na motor?  plis

fak no gdaj bo spet poletje da se bom lahko z motorjom gonu???  zdej pozim cist bed!!  se dobr da obstajajo motorne sanke da je saj kej za delat med zimo!!!   

folk piste kej

ajde :kva2:

Ti sam povej kakšnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javm se v imenu prjatla k ma 125rs aprilo pa je zadovoljen sam mu kar dost neki carkuje in tezave s starterjem in podobno sam ok no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo folk od dons naprej sm tud jest ponosen lastnik 125ccm motorja :D

Obavu sm si HONDO NSR 125 in upam d mi bo lepo slučila! :OK:

LP, Guzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DGUZELJ Wellcome 2 the club :) (polet bom tud jest not :) ) velik varnih kilometrou pa lepo deli z motorjem pa se ti bo use vrnil :naughty: pa lepo da ma motosvet nouga clana :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dj a mogoče kdo ve kva vse je treba napisat k kupš motor?A je kupo-prodajna pogodba (overjena pr notarju) dovolj a je treba še kj druzga napisat ?

TNX O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisat ni treba nič drugega. Moraš pa zraven rabljenega motorja dobit še prometno dovoljenje, homologacijo, če se ne motim tudi zavarovalno polico prejšnjega lastnika, na podlagi katere potem skleneš novo zavarovanje, prav tako pa moraš na UE plačat 5% davek od cene, za katero si motor kupil. Ta zadeva s plačilom davka odpade v primeru, da si motor kupil preko avto hiše ali kakšnega drugega posrednika z rabljenimi vozili. V tem primeru že oni to poštimajo.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cbr125r (se kksn mesec)

zakj raj ne nsrjke???no je res da je cbr 4taktn sam je pa zato zaspan pa nikamor ne gre,no za zacetek je tud to uredu...:D

cim vec kilometrov ti zelim :P pa vsem dobrodosli v 125ccm :P

LP :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabljena NSR-ka se zmeri RULZ proti CBR-i...

Rabljen in gonjen 2 taktnik proti novemu 4 taktniku... :hmm:

Tole smo že prevečkrat dali skoz... :wacko:

Dobrodošel roses :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ga čez vonj dvotaktnika, ki laufa na mešanco benza in Motula 800 :OK:

Sam jaz tud ne zastopm, če bi hotu met 4T 125 motor bi kupu čoperja,al pa kakšno varadero 125, sam cestnga 125 4T pa nikol, ker je nesmisel kupit cestaka 125 , da se boš vozu z njim max. 120 km/h :(

no ja to je le moje skromno mnenje .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabljen in gonjen 2 taktnik proti novemu 4 taktniku...  :hmm:

rabljen in mocan dvotaktnik proti novem 4taktniku s top speed 115 km/h in pospeski za nikamor? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to bo spet debata .) ...

ma tkole vam povem...vsake oči majo svojga malarja pa vsak posameznik ma svoj mnenje o tem in onem!Tud o motorjih in nekomu je všeč oblika cestaka(al pa vsaj fake,ker CBR 125 mi res ne deluje kot cestak)oz. tanove CBR 125 pa ni mu do tega da ga bo raztišavu in mu bo unih 110,120km/h ravno dovolj pa še mejhno porabo bo mel pa vse to!Pač če človeku paše met tak motor naj si ga nabavi in zanga to ne bo nesmiseln nakup za enga k pa rad raztišava bo pa pač NSRko nabavu,a ne!

No moje mnenje je da je 125 4T bedarija!Sploh pa cestak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 taktni ima boljši glas, stroški vzdrževanja so manjši pa itak 125 niso narejene da bi se z njimi furali tam okrog 200km/h ;) .

125 si kupiš zato da se naučiš osnove vožnje z motorjem, pa da si mal večji frajer kot oni z skuterji in APN itd. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 taktni ima boljši glas, stroški vzdrževanja so manjši pa itak 125 niso narejene da bi se z njimi furali tam okrog 200km/h ;) .

125 si kupiš zato da se naučiš osnove vožnje z motorjem, pa da si mal večji frajer kot oni z skuterji in APN itd. :D

...ce gledas z mojga vidika, je v tem postu prav le tisto o stroskih... :devil:

...bah, vsak ima svoj okus. za moje mnenje mora biti pod 400 cc obvezno 2T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ce gledas z mojga vidika, je v tem postu prav le tisto o stroskih... :devil:

...bah, vsak ima svoj okus. za moje mnenje mora biti pod 400 cc obvezno 2T.

Sva enakih misli :grim

Sam da jaz še dodam to, da če se mene vpraša majo 125 4T tak zvok kt mlinček za kavo, lastniki 4T pustite auspuhe zaprte in nam prizanesite, ker to je mučenje-poslušanje 125 ccm 4T motorja :P

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 taktni ima boljši glas, stroški vzdrževanja so manjši pa itak 125 niso narejene da bi se z njimi furali tam okrog 200km/h ;) .

125 si kupiš zato da se naučiš osnove vožnje z motorjem, pa da si mal večji frajer kot oni z skuterji in APN itd. :D

Kaj ti misliš da greš na 125 lahko kar predhodnega znanja o motorjih in je po tvoje kul če skočiš iz svojga skejta kr na enga zrihtanga 2T 125ccm cestaka...ubiješ se za taprvim ovinkom!

Marskšn 125 motor zna bit velik bolj pasji od močnejšega!

Drgač pa po moje je vse kar je 4 taktnega pa pod 250 kubiki bedarija kar je pa močnejš je pa druga zgodba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti misliš da greš na 125 lahko kar predhodnega znanja o motorjih in je po tvoje kul če skočiš iz svojga skejta kr na enga zrihtanga 2T 125ccm cestaka...ubiješ se za taprvim ovinkom!

Marskšn 125 motor zna bit velik bolj pasji od močnejšega!

Drgač pa po moje je vse kar je 4 taktnega pa pod 250 kubiki bedarija kar je pa močnejš je pa druga zgodba!

ja to pa tud mene zanima... a je ful razlika k prides iz (slovenskih) 50ccm na 125? a sploh lahk do konca po gasu "potegnes"? :? se ksn mnenje plis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa tud mene zanima... a je ful razlika k prides iz (slovenskih) 50ccm na 125? a sploh lahk do konca po gasu "potegnes"?  :?  se ksn mnenje plis!

Ja jaz sem šel iz ATX-a na odprto Cagivo mito in ti povem, da po enem mescu ga že tišiš k norc :D Edin kar me je zajebaval je bla pozicija za balanco, se prav cestni položaj, in to mi je prvih nekaj kilometrov povzročalo hude težave v ovinkih, nekajkrat sem skoraj zapeljal s ceste :huh: ampak se navadiš in potem je užitek :OK:

No ja sem pa še hujši preskok naredu kasneje, iz 125 cagive sem šel na 900 CBR-o :grim ampak to ne spada več v to temo

lp cagivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti misliš da greš na 125 lahko kar predhodnega znanja o motorjih in je po tvoje kul če skočiš iz svojga skejta kr na enga zrihtanga 2T 125ccm cestaka...ubiješ se za taprvim ovinkom!

Marskšn 125 motor zna bit velik bolj pasji od močnejšega!

Drgač pa po moje je vse kar je 4 taktnega pa pod 250 kubiki bedarija kar je pa močnejš je pa druga zgodba!

Sej zato sem pa reku, da je čist zadost da gre 120km/h :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač, eni vozite 2T ker vam je oh in sploh hud in močan motor. Drugi vozimo 4T, ker želimo čim več prišparati za obdobje, ko dobimo ''večji'' izpit.

Sicer pa, kako to, da ne vidim nobenega zweitakterja na kakem izletu? :?

To leto sem se kar veliko okoli vozil in nikoli nisem videl kakega 2 taktnika kje izven velikih mest. Kje, kjer jih folk ne vidi... :)

Svetla izjema je seveda -=Yamaha=- ;)

Sicer pa je pa tale debata malo brez veze. Z nje ne bo nobenega pametnega zaključka. Magari nadaljujemo kdaj ob pivu... :P

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sm prsu iz APNke na 125 cc s 34 HP. razlika kot noc pa dan. 100% sm bil, d se bom v roku enga tedna nekam razlimal (neke normalne meje pa takrat tk se nism mel). razlika ko noc pa dan. ona SRka 125 od avtosole se pa tak lahk sam skrije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, kako to, da ne vidim nobenega zweitakterja na kakem izletu?  :?

To leto sem se kar veliko okoli vozil in nikoli nisem videl kakega 2 taktnika kje izven velikih mest. Kje, kjer jih folk ne vidi...  :)

ja to maš pa prov, na cesti skor da ne vidiš zweitakterja, večina jih samo po mestih frajari, od lokala do lokala .)

Letos se spomnim enga tipčka (sej možno da se bo kdo od vas prepoznal zdej) je pršu na Ride, ko je šel sonce že dol in smo se vsi že odpravljali proti domu, z RSko 125 , v kavbojkah, eni slabi jakni in brez rokavic, in pol se je tam vozu :wacko: Hočem povedat, da ponavad samo v takih primerih vidiš 2T na cesti .)

Sicer pa nč nimam prot 4T 125 čoperjem, so prov fajn za pelat, in me veseli da se toliko vozte, sicer pa tko kt si reku, gremo enkrat na eno drinko (pa ne pir, smo vsi še mladi vozniki :D ) in nadaljujemo debato o tem

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!