Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

te poklicem duhec :D kaj bos ze ob 6h tam, al pries kasneje?

ej nevem :) ob pol 5 sm z sql fertik konec...sicer itq grem sam 1 uro v sql tolk da ang pišem :) prej bom v parku vrjetno :D okrog 6ih če bom bom tam spredi na travi neki z kako literco v roki :D rufni me ko ti bo pa se oma že zmenla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nevem :) ob pol 5 sm z sql fertik konec...sicer itq grem sam 1 uro v sql tolk da ang pišem :) prej bom v parku vrjetno :D okrog 6ih če bom bom tam spredi na travi neki z kako literco v roki :D rufni me ko ti bo pa se oma že zmenla :D

jaz sn ju3 od kakih 11h dalje v parkecu :kva2: kr zjutraj bomo ze zaceli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je koncert Radia City Maribor, ki ga prirejajo ob vsakem rojstnem dnevu. Vsakic okoli 30k folka pod pohorjem, razni znani slovenski glasbeniki (Neisha, Predin, 6 pack, Plestenjak, turbo angels, in pa tuji ala dragojevic, ex parni valjak itd.) v glavnem super je :D

KONCERT

je pa to drgac najbolj poslusan radio pri nas...

Grčar gremo???Čagatorjii :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar gremo???Čagatorjii :kva2: :kva2: :kva2:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

kdo bo pa pelu? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

kdo bo pa pelu? :huh:

moja mtka :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :naughty:

Al bom pa jz je fotr petko zame ubavu!!!Da bom kj šraufu....sm učer auspuh otrgu...ampk bo tut brez uredu :lol1:

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zj sva mau s fotrom gledala motorje po netu...fotr hoče čoperja al pa kako hard enduro in sva nekak pršla do Yamahe WR450 al pa 250...kwa prawte??Itak se bom jz več furu k fotr :naughty:

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zj sva mau s fotrom gledala motorje po netu...fotr hoče čoperja al pa kako hard enduro in sva nekak pršla do Yamahe WR450...kwa prawte??Itak se bom jz več furu k fotr :naughty:

Jest sm za SS :grim Hard endurca je pa fajn za zravn mal kondicije nabirat,ampak samo hard endure pa nebi mogu met :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm za SS :grim Hard endurca je pa fajn za zravn mal kondicije nabirat,ampak samo hard endure pa nebi mogu met :grrr

pa sj nau zame!!!Fotr si jo bo kupu...lol...sam se bom tut jz seveda furow...zame je tut SS :evilgrin:

Sam ne vem al je spet kj popil po šihtu al je pa pamet zgubu kje

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sj nau zame!!!Fotr si jo bo kupu...lol...sam se bom tut jz seveda furow...zame je tut SS :evilgrin:

Sam ne vem al je spet kj popil po šihtu al je pa pamet zgubu kje

Aja jest sm te razumu, da je fotr zato, da ti kupš čoperja al pa enduro :rolleyes: Poj nej pa kr hard enduro vzame, da boš mel mal za rekreacijo sam prej ga praši, če ma dost kondicije za enduro vozt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja jest sm te razumu, da je fotr zato, da ti kupš čoperja al pa enduro :rolleyes: Poj nej pa kr hard enduro vzame, da boš mel mal za rekreacijo sam prej ga praši, če ma dost kondicije za enduro vozt :naughty:

Mah on pa kondicijo ja...sj ne ve kwa to dela :rolleyes: on bo dal čik u gobc pa letu u trgovino na pir...vse druge kilometre bom pa jz napoku kle po šumi! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah on pa kondicijo ja...sj ne ve kwa to dela :rolleyes: on bo dal čik u gobc pa letu u trgovino na pir...vse druge kilometre bom pa jz napoku kle po šumi! :evilgrin:

Še mal nej doplača pa KTMa 450 :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal nej doplača pa KTMa 450 :whistle: :evilgrin:

ja tut bi blo kar kruto ja...sam ČE bo kj plačeval k moj fotr zna tut nabijat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zame je tut SS :evilgrin:

SS je itak zakon... sploh če je V2 :P

Pa tut nakedi.. niso glih švoh :whistle:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SS je itak zakon... sploh če je V2 :P

Pa tut nakedi.. niso glih švoh :whistle:

Lp Burnout

A bo tvoj naslednji motor kakšna Aprilia,Duče al pa VTR-SP02 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo tvoj naslednji motor kakšna Aprilia,Duče al pa VTR-SP02 :naughty:

Mislim da dovolj jasno piše pod mojim profilom... samo malo bolj pozorno poglej kaj piše.. kateri motor mam zdej.. pa....;)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Burnout: Kaj delaš tako pozno pokonci??? :P

Kaj pa ti tko zgodaj :P

Sicer pa je bil allnighter... je blo treba še nekaj seminarskih za fax poštimat, pa učit, sem mel izpit danes (predrok), računam na 80% :OK:

Trenutno sem pokonci... 33-to uro :) ma še do ene devete-desete bom še zdržal :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout ti si pol zak k jst cez dan pit okoli pol pa zvecer se ucit do 4e zjutri hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zj sva mau s fotrom gledala motorje po netu...fotr hoče čoperja al pa kako hard enduro in sva nekak pršla do Yamahe WR450 al pa 250...kwa prawte??Itak se bom jz več furu k fotr :naughty:

hah .... kwa da bomo pol do klaudije letel ? :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah .... kwa da bomo pol do klaudije letel ? :winkiss: :naughty:

kwa je zdej bahči, pizda nč te ni slišat... enkrt si eno žurko oblublov, pa je zdej že skor 1 let od tega pa neki jokov, da se nč ne pelemo skup, hitr motor zrihtat, pa gas :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je zdej bahči, pizda nč te ni slišat... enkrt si eno žurko oblublov, pa je zdej že skor 1 let od tega pa neki jokov, da se nč ne pelemo skup, hitr motor zrihtat, pa gas :kva2:

sam res... sam zdej boš ti mene loviu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je biu zadn test letos, :naughty: zdj treba sam še mal popravlat :headbang: :headbang: :headbang:

ma ne me fukat 24. in ze zaden test ?? nas pa fukajo se pet dni pred koncem pouka mamo redni test ma goni se u pi... ma.... piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :headbang: :headbang: :headbang:

kwa je zdej bahči, pizda nč te ni slišat... enkrt si eno žurko oblublov, pa je zdej že skor 1 let od tega pa neki jokov, da se nč ne pelemo skup, hitr motor zrihtat, pa gas :kva2:

jah ful je pa cajta .... dej k sm napsihiran ko kurba a en dan bom lotu teve profe po gorici stihat .... :unsure: :krneki:

sam res... sam zdej boš ti mene loviu :P

eh ti mi bos lahko samo pusu k.... ko se naslednic na bike-u vidmo :P sicr si mi pa se dolzn 5 evrov iz fun factoryja ce se spomns :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ti mi bos lahko samo pusu k.... ko se naslednic na bike-u vidmo :P sicr si mi pa se dolzn 5 evrov iz fun factoryja ce se spomns :P :D

uuups sej res :blush: sej dobiš

:winkiss:

aja drgač nisi glih tok v temi... jst mam aprilio fasterthenmito :naughty: :naughty: :naughty: kr praši najbolj glasnega mito driverja... če ne verjamš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuups sej res :blush: sej dobiš

:winkiss:

aja drgač nisi glih tok v temi... jst mam aprilio fasterthenmito :naughty: :naughty: :naughty: kr praši najbolj glasnega mito driverja... če ne verjamš :naughty:

hehe :) sej ni panike kaj mas bomo widl

kwa in kej za koga :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!