Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Pa ti baraba veš kje je že klawdija??? :headbang: Zrihtam?? :naughty:

Oh Roky me še ne poznaš dobr :P

:grim je kak prostovolec?Da se ga ubijemo u eni oštariji tist k prej skp pade plača vse :P pijesemešano

o kwa je reku...da naum kj ke na ledino pršu :winkiss:

:lol1: :lol1: :lol1: Jutr se ga ulijemoo pa nej bo kr hoče!!Wenom jutr bowa stawo prewerla??Še ker prostowolc k pride zrawn pit ?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi šmrklovje ste tak pijani, ko samo povohate alkohol... boma vam mi2 z venomom pokazala kak se ga pije, je tak venom?!... heheh :D

o jaja!!Ti si pravi... :worship: :winkiss:!

Da pol vidte kwa se praw PIT!!

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ce je mešano pol pa ne (mam zlo slabe izkusnje hehe) ce gremo vino al pa piva pol bi se pa kej dalo :evilgrin: :evilgrin: al pa eksanje :evilgrin:

Najbolš je red bull wodka pa jegrkola mmmm :evilgrin: :evilgrin: Ne wem kako lahko unijon pijete fujj :whistle: Kwa me boste zdej napadl ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočm bit pamtn sam sm jst vidu venoma pit pa ni biu nevem kak pijanc (ki bi vase zlil 5 hektolitrov vodke vase pa niti nebi cutu tko k negr- sej ga poznas ven0m) mogoce se motm sam to je moja ocena sam bodte mal bol realni v teh kolicinah alkohola ne nabijat v nedogled :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš je red bull wodka pa jegrkola mmmm :evilgrin: :evilgrin: Ne wem kako lahko unijon pijete fujj :whistle: Kwa me boste zdej napadl ;)

Jz sm preprost alkoholik tko da pijem VSE sam da je alko :whistle:

nočm bit pamtn sam sm jst vidu venoma pit pa ni biu nevem kak pijanc (ki bi vase zlil 5 hektolitrov vodke vase pa niti nebi cutu tko k negr- sej ga poznas ven0m) mogoce se motm sam to je moja ocena sam bodte mal bol realni v teh kolicinah alkohola ne nabijat v nedogled :headbang: :headbang:

Fric...things has changed...kar sm doma ga itak vsak dan treniram!Sj pridem kmal :winkiss:

takrat sm bil še začetnik :P

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se pa doživljenjsko odrekel alkoholu ker je to gnoj in se borim proti zlorabi :closedeyes:

Pizda pa lih ti k maš največ keša!!! :headbang: Damn jz sm pa komi čaku da ga bmo kj pil :P

Hec Hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm preprost alkoholik tko da pijem VSE sam da je alko :whistle:

Fric...things has changed...kar sm doma ga itak vsak dan treniram!Sj pridem kmal :winkiss:

takrat sm bil še začetnik :P

Sej ubistwu res ni pohwalno zdej to k se tuki gremo kdo weč spije k najhujši pjanci :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ubistwu res ni pohwalno zdej to k se tuki gremo kdo weč spije k najhujši pjanci :trance_33_sleep:

Priznam...pač sm alkoholik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh Roky me še ne poznaš dobr :P

Ejga piki,še enkrat preber moj post pa poglej kje so ločila pa ti bo jasn kva sm mislu :evilgrin: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nc ven0m bos mogu prit en cetrtek do tabora kej da se ga gremo zad za dom u fontano naseč... drgac pa je prns celoletna konstanta pitja hehe tokr kesa kokr je tolk se bo spilo med tednom pol pa za karto za vlak fehtat u soli :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o jaja!!Ti si pravi... :worship: :winkiss:!

Da pol vidte kwa se praw PIT!!

takrat na pikniku sn bil v izredno dobri dnevni pivski formi... absinth mi je bil za žejo, ampak na koncu me je šmarnica potolkla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nc ven0m bos mogu prit en cetrtek do tabora kej da se ga gremo zad za dom u fontano naseč... drgac pa je prns celoletna konstanta pitja hehe tokr kesa kokr je tolk se bo spilo med tednom pol pa za karto za vlak fehtat u soli :slap:

ja itak da se ga usujemo na stari lokaciji :naughty: za stare čase

ma ja sam je glupo u lj...kr doma ga pr Urošu za đabe pijem...tam sm bil pa valda skoz broke k sm vse zapil!

Sam pr men je bil problem k sm se ga ponavad že u nedeljo naseku do amena in sm bil po cel tedn brez keša! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam...pač sm alkoholik :P

:lol1: :lol1: Lepo to da priznaš zihr nm bo pjače zmankal jutr 10000%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga piki,še enkrat preber moj post pa poglej kje so ločila pa ti bo jasn kva sm mislu :evilgrin: :lol1: :lol1: :lol1:

aja sorčy ne hodm u šolo... ne znam več tga:rolleyes:

takrat na pikniku sn bil v izredno dobri dnevni pivski formi... absinth mi je bil za žejo, ampak na koncu me je šmarnica potolkla :D

Ma ja jz sm bil takrat u slabi...k sm bil tak zjeban od grčarjevega zadnga sedeža, bi raje da me nategne ene 5 nigrow u rit kt da še enkrat nardim tok Km tm zadj! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: Lepo to da priznaš zihr nm bo pjače zmankal jutr 10000%

Boš pa ti manj spila pa odstopla ven0mu :whistle: za punce se nespodob.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš pa ti manj spila pa odstopla ven0mu :whistle: za punce se nespodob.... :evilgrin:

to ja :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ja :OK: :OK:

starči v unmu postu nism mislu na to, da nebi v šolo hodu pato ampak une tri pikce ti povejo kaj sm mislu :naughty:

No pa pustmo zj to :D Babeeee se rabjo :unsure:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sorčy ne hodm u šolo... ne znam več tga:rolleyes:

Ma ja jz sm bil takrat u slabi...k sm bil tak zjeban od grčarjevega zadnga sedeža, bi raje da me nategne ene 5 nigrow u rit kt da še enkrat nardim tok Km tm zadj! :headbang:

ampak si mi še edini kolk tolk lahko pariral, poleg onega nsr_freaka.... ostali al jih je vrglo in so zaspali, eni so v ribnik popadali, eni pa so se neke šparali:D.... sej naslednjič bo tui luda kuća, verjemi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starči v unmu postu nism mislu na to, da nebi v šolo hodu pato ampak une tri pikce ti povejo kaj sm mislu :naughty:

ja sam jz nism razumu...zard tega kr ne hodm u šolo:P

ampak si mi še edini kolk tolk lahko pariral, poleg onega nsr_freaka.... ostali al jih je vrglo in so zaspali, eni so v ribnik popadali, eni pa so se neke šparali:D.... sej naslednjič bo tui luda kuća, verjemi :D

oja naslednič bom jz spočit pršu...in ne mačkast od prejšnga dneva pa posiljen od sedeža :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam jz nism razumu...zard tega kr ne hodm u šolo:P

oja naslednič bom jz spočit pršu...in ne mačkast od prejšnga dneva pa posiljen od sedeža :P

Eh,kdo pa še hod oz. komu se sploh še da O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš pa ti manj spila pa odstopla ven0mu :whistle: za punce se nespodob.... :evilgrin:

No no Rokyy!!Zakaj se za pičke nebi spodobl če tipi lahk zakaj nebi še pičkee sploh pa kokrat se ga tipi ulijete kokrat pa pičke? :whistle: :whistle: tko da...

starči v unmu postu nism mislu na to, da nebi v šolo hodu pato ampak une tri pikce ti povejo kaj sm mislu :naughty:

No pa pustmo zj to :D Babeeee se rabjo :unsure:

Kaj le tiste ... pomenjo :hmm: :hmm: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no Rokyy!!Zakaj se za pičke nebi spodobl če tipi lahk zakaj nebi še pičkee sploh pa kokrat se ga tipi ulijete kokrat pa pičke? :whistle: :whistle: tko da...

Kaj le tiste ... pomenjo :hmm: :hmm: :naughty: :naughty:

A ni logično to smo se tipi zmislni za pičke da je grdo če pijejo...da za nas več ostane :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no Rokyy!!Zakaj se za pičke nebi spodobl če tipi lahk zakaj nebi še pičkee sploh pa kokrat se ga tipi ulijete kokrat pa pičke? :whistle: :whistle: tko da...

Kaj le tiste ... pomenjo :hmm: :hmm: :naughty: :naughty:

sej ti lahko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni logično to smo se tipi zmislni za pičke da je grdo če pijejo...da za nas več ostane :whistle: :rolleyes:

Ja to ste si wi zmisll ja :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!