Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

No no Rokyy!!Zakaj se za pičke nebi spodobl če tipi lahk zakaj nebi še pičkee sploh pa kokrat se ga tipi ulijete kokrat pa pičke? :whistle: :whistle: tko da...

Kaj le tiste ... pomenjo :hmm: :hmm: :naughty: :naughty:

Zanimivo, da sama sebi rečeš pička, malokatera si tako reče :) Tud mi desci si ne govorimo "kurci" :unsure: ampak pustmo to.Veš kaj,pogled na pijano bejbo (bejba pomeni nedorasla punca,in to se ne zajebavam smo ravno danes pr slovi obravnaval :) bee-bee pa po francosk pomen dojenčk in iz tega je nekak bejba pršlo :P ) ki bruha tm po seb in folku ni ravno prijeten, če pomisliš, da bi potem s tako še spal.Sploh pa punce tvojih let in prekomerno pitje alkohola,to ne paše skup.Moje subjektivno mnenje je, da je za žensko lepš, če spije kakšno alkoholno pijačo v mejah normalne in, da je lepo zrihtana in se obnaša svojemu mednožju primerno...ne pa une 14 letnce k se ga nafukajo potem komi pridejo iz gostilne,kuj pred vrati pa kuzle mečejo :fredy:

@Nejko: hahaha legenda,si me pošteno nasmejal :D :D :D

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da sama sebi rečeš pička, malokatera si tako reče :) Tud mi desci si ne govorimo "kurci" :unsure: ampak pustmo to.Veš kaj,pogled na pijano bejbo (bejba pomeni nedorasla punca,in to se ne zajebavam smo ravno danes pr slovi obravnaval :) bee-bee pa po francosk pomen dojenčk in iz tega je nekak bejba pršlo :P ) ki bruha tm po seb in folku ni ravno prijeten, če pomisliš, da bi potem s tako še spal.Sploh pa punce tvojih let in prekomerno pitje alkohola,to ne paše skup.Moje subjektivno mnenje je, da je za žensko lepš, če spije kakšno alkoholno pijačo v mejah normalne in, da je lepo zrihtana in se obnaša svojemu mednožju primerno...ne pa une 14 letnce k se ga nafukajo potem komi pridejo iz gostilne,kuj pred vrati pa kuzle mečejo :fredy:

@Nejko: hahaha legenda,si me pošteno nasmejal :D :D :D

ja se strinjam glede te pijanščine teh mladoletnic... moja seka zaj ravno v taka leta prihaja, in da jo kdaj slučajno tako vidim vuni, pa po možnosti še kake dede poleg nje, ki se slinijo po njej na račun njene pijanosti in trenutne neprištevnosti, njih fuknem v treske vse po vrsti, mala pa ma prepoved izhoda iz bajte po 22. uri do polnoletnosti.... edino tako se mladim in neumnim pičkam prepreči, da zaidejo na stran pota :D

- irency za tebe pa tak ni bojazni, ti ga kuj sekaj, kolk ti paše :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da sama sebi rečeš pička, malokatera si tako reče :) Tud mi desci si ne govorimo "kurci" :unsure: ampak pustmo to.Veš kaj,pogled na pijano bejbo (bejba pomeni nedorasla punca,in to se ne zajebavam smo ravno danes pr slovi obravnaval :) bee-bee pa po francosk pomen dojenčk in iz tega je nekak bejba pršlo :P ) ki bruha tm po seb in folku ni ravno prijeten, če pomisliš, da bi potem s tako še spal.Sploh pa punce tvojih let in prekomerno pitje alkohola,to ne paše skup.Moje subjektivno mnenje je, da je za žensko lepš, če spije kakšno alkoholno pijačo v mejah normalne in, da je lepo zrihtana in se obnaša svojemu mednožju primerno...ne pa une 14 letnce k se ga nafukajo potem komi pridejo iz gostilne,kuj pred vrati pa kuzle mečejo :fredy:

@Nejko: hahaha legenda,si me pošteno nasmejal :D :D :D

Sam ti maš res une odvetniške :naughty: my hero vse poveš kar si jz mislm!! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je štojerci a je bla kaka čaga tam v mariboru al ne :P

ravno dans ma radio city pod pohorjem eno velečago, kjer se vsako leto pije in fuka vsevprek... sej bi šou če nei ju3 mature mel, pa glede na to da sn delal cele dneve pa se nič učil, računam da vjutro malo prej vstanem pa si vsaj malo poglejam...heheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno dans ma radio city pod pohorjem eno velečago, kjer se vsako leto pije in fuka vsevprek... sej bi šou če nei ju3 mature mel, pa glede na to da sn delal cele dneve pa se nič učil, računam da vjutro malo prej vstanem pa si vsaj malo poglejam...heheh

Vso srečo ju3 :winkiss:

Za to čago smo že včer nek slišal...sam kaj k ni noben za akcijo da moja mtka fura gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno dans ma radio city pod pohorjem eno velečago, kjer se vsako leto pije in fuka vsevprek... sej bi šou če nei ju3 mature mel, pa glede na to da sn delal cele dneve pa se nič učil, računam da vjutro malo prej vstanem pa si vsaj malo poglejam...heheh

aja pa to kr po pohorju se kurbajo drgač... :P pizda skor bi že prleteu če bi prevoz dobo :BUA:

oz. sm že dobu druščino sam pol je s prevozom en zajebo

aja ti se pa učiš... ja kok si ti pridn :P :grim :yes:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vso srečo ju3 :winkiss:

Za to čago smo že včer nek slišal...sam kaj k ni noben za akcijo da moja mtka fura gor

bo še čag polno, zaj ko se začnejo študentska leta bom itak več pijan ko trezn :D

aja pa to kr po pohorju se kurbajo drgač... :P pizda skor bi že prleteu če bi prevoz dobo :BUA:

oz. sm že dobu druščino sam pol je s prevozom en zajebo

aja ti se pa učiš... ja kok si ti pridn :P :grim :yes:

ja v šumi noter.... ja drugač pa se kao učim ja...hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti maš res une odvetniške :naughty: my hero vse poveš kar si jz mislm!! :winkiss:

Hahaahahahahahah Ven0m legenda :worship: Odvetniške :lol1: :lol1: si me nasmejov ei :D

Drugač pa rajši slovnično pa opredeljeno z primeri napišem, ker to berete tud štajerci,primorci,itd. da vsaj vsi razumejo ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: Jutr se ga ulijemoo pa nej bo kr hoče!!Wenom jutr bowa stawo prewerla??Še ker prostowolc k pride zrawn pit ?? :eek:

:P

kje kdj kaj :naughty:

no kaj ubistvu ni važn

Zanimivo, da sama sebi rečeš pička, malokatera si tako reče Tud mi desci si ne govorimo "kurci" ampak pustmo to.Veš kaj,pogled na pijano bejbo (bejba pomeni nedorasla punca,in to se ne zajebavam smo ravno danes pr slovi obravnaval bee-bee pa po francosk pomen dojenčk in iz tega je nekak bejba pršlo ) ki bruha tm po seb in folku ni ravno prijeten, če pomisliš, da bi potem s tako še spal.Sploh pa punce tvojih let in prekomerno pitje alkohola,to ne paše skup.Moje subjektivno mnenje je, da je za žensko lepš, če spije kakšno alkoholno pijačo v mejah normalne in, da je lepo zrihtana in se obnaša svojemu mednožju primerno...ne pa une 14 letnce k se ga nafukajo potem komi pridejo iz gostilne,kuj pred vrati pa kuzle mečejo

dobra analiza ni kej tu francais est bonne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v šumi noter.... ja drugač pa se kao učim ja...hehehe

damn sm vedo da bi mogo it :( :( :(

pizda če bi lublančanke tak dale :wacko: :wacko: :wacko: bod veseu da mate take babnce :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaahahahahahah Ven0m legenda :worship: Odvetniške :lol1: :lol1: si me nasmejov ei :D

Drugač pa rajši slovnično pa opredeljeno z primeri napišem, ker to berete tud štajerci,primorci,itd. da vsaj vsi razumejo ane :)

ja, samo najboljše pa govori venom... tu ko piše se nea tak opazi, ampak ko govori, pa sn skor umrl od smeha... tota notranjščina ga fajn seka ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo najboljše pa govori venom... tu ko piše se nea tak opazi, ampak ko govori, pa sn skor umrl od smeha... tota notranjščina ga fajn seka ja :OK:

Eh, z ven0mam sva se use razumela, je prov faca :worship:

Nejko srečno jutri ;) držim pesti :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damn sm vedo da bi mogo it :( :( :(

pizda če bi lublančanke tak dale :wacko: :wacko: :wacko: bod veseu da mate take babnce :blush:

vrei so ljubljančake, jaz mam same dobre izkušnje z njimi, naše so take kluse, dajo edino takrat ko so koma pijane, pa še to tiste povprečne, kako res doro pičko težko vjagaš :D

Eh, z ven0mam sva se use razumela, je prov faca :worship:

Nejko srečno jutri ;) držim pesti :)

hvala, hvala... ja potreboval bom srečo, ker znanja itak ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, z ven0mam sva se use razumela, je prov faca :worship:

Nejko srečno jutri ;) držim pesti :)

jst tud... sicer jih bom še miže ko boš ti čakal na test ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrei so ljubljančake, jaz mam same dobre izkušnje z njimi, naše so take kluse, dajo edino takrat ko so koma pijane, pa še to tiste povprečne, kako res doro pičko težko vjagaš :D

eh ni čist tak

glih dans sm se še z sošolko pogovarjal glede tega... da se takoj vidi kako se obnašajo ljubljančanke in kako neljubljančanke

te k so iz ljubljane so kr ene finoče, al so zabite... al so pa čefurke.... une iz sela so pa čist druga in veliko bolša klasa :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud... sicer jih bom še miže ko boš ti čakal na test ;)

hehe, ma nema veze, samo da neoš mel mokrih sanj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ni čist tak

glih dans sm se še z sošolko pogovarjal glede tega... da se takoj vidi kako se obnašajo ljubljančanke in kako neljubljančanke

te k so iz ljubljane so kr ene finoče, al so zabite... al so pa čefurke.... une iz sela so pa čist druga in veliko bolša klasa :winkiss:

kaj te vem no, jaz mam drugačne izkušnje z njimi, sej verjetno maš prav, možno da sem pač jaz srečo mel, pa nasplošno so tak dost boljše povprečno gledano... naše so nekak tak sfukane, pa govorijo sfukano, vašim pa tota žabarščina prav paše....edino vam dedom ne, ker govorite ko pedri :D :D

- aja pa čefurke so itak najboljšeee, jaz ko sn bil v črni gori tak dorih pičk na kupu že svoj živi dan nisn vido... črnolaske, visoke, dolgonoge, sisate.... to so idealne za moje pojmeD

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da sama sebi rečeš pička, malokatera si tako reče :) Tud mi desci si ne govorimo "kurci" :unsure: ampak pustmo to.Veš kaj,pogled na pijano bejbo (bejba pomeni nedorasla punca,in to se ne zajebavam smo ravno danes pr slovi obravnaval :) bee-bee pa po francosk pomen dojenčk in iz tega je nekak bejba pršlo :P ) ki bruha tm po seb in folku ni ravno prijeten, če pomisliš, da bi potem s tako še spal.Sploh pa punce tvojih let in prekomerno pitje alkohola,to ne paše skup.Moje subjektivno mnenje je, da je za žensko lepš, če spije kakšno alkoholno pijačo v mejah normalne in, da je lepo zrihtana in se obnaša svojemu mednožju primerno...ne pa une 14 letnce k se ga nafukajo potem komi pridejo iz gostilne,kuj pred vrati pa kuzle mečejo :fredy:

@Nejko: hahaha legenda,si me pošteno nasmejal :D :D :D

:lol1: HEH no ja sej bo w mejah normale lohka prideš zrawn pa prewerš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ni čist tak

glih dans sm se še z sošolko pogovarjal glede tega... da se takoj vidi kako se obnašajo ljubljančanke in kako neljubljančanke

te k so iz ljubljane so kr ene finoče, al so zabite... al so pa čefurke.... une iz sela so pa čist druga in veliko bolša klasa :winkiss:

To se pa strinjam,najbolš babnce so une iz vasi k majo po možnosti še kakšno travno bilko med zobmi pa k so navajene krave molzt :D Vsaj dobr ga.... :whistle:

Je pa res, da bo nek Ljubljančan veliko lažje dobil kakšno štajerko kot pa nek štajerc, ker so štajerkam recimo ljubljančani veliko bolj zanimivi, ker so mal drugačni od njihove narečne skupine,enako je pri vseh slovenskih pokrajnah...vsaj jest mam tak mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa strinjam,najbolš babnce so une iz vasi k majo po možnosti še kakšno travno bilko med zobmi pa k so navajene krave molzt :D Vsaj dobr ga.... :whistle:

Je pa res, da bo nek Ljubljančan veliko lažje dobil kakšno štajerko kot pa nek štajerc, ker so štajerkam recimo ljubljančani veliko bolj zanimivi, ker so mal drugačni od njihove narečne skupine,enako je pri vseh slovenskih pokrajnah...vsaj jest mam tak mnenje

ja pa isto je z nami in žabarkami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje kdj kaj :naughty:

no kaj ubistvu ni važn

dobra analiza ni kej tu francais est bonne :P

Ei roky kok maš slowo?5 :hmm: :D Na zbiljah jutr zwečer enkrat heh sam ti werjetno ne weš kje so Zbilje :) :)

damn sm vedo da bi mogo it :( :( :(

pizda če bi lublančanke tak dale :wacko: :wacko: :wacko: bod veseu da mate take babnce :blush:

Jao wm je wažn sam da hitr da, taka wsakmu da :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei roky kok maš slowo?5 :hmm: :D Na zbiljah jutr zwečer enkrat heh sam ti werjetno ne weš kje so Zbilje :) :)

Jao wm je wažn sam da hitr da, taka wsakmu da :trance_33_sleep:

daj pusti na miru reveža že enkrat no :D .... bo se še ki spreobrno na koncu od vsega hudega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ni čist tak

glih dans sm se še z sošolko pogovarjal glede tega... da se takoj vidi kako se obnašajo ljubljančanke in kako neljubljančanke

te k so iz ljubljane so kr ene finoče, al so zabite... al so pa čefurke.... une iz sela so pa čist druga in veliko bolša klasa :winkiss:

Res je :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je :kva2:

hahahah, in med kerimi si ti??? :D.... to je bilo retorično vprašanje, tak da ne potrebujem odgovora:D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!