Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja na laborah na semaforju ti si iz jeprce prkolenčkov in zavijov na železniško dol js pa iz stražiške smeri isto zaviju levo prot železnc z plavo opel astro...

Ajaa.Sm mislu, da si bil na Suzi pa, da te nism opazu :whistle: .)

ne, jagode s smetano ma najrajš, zato sprašujm :)

Povab jo k seb domov in ti priprav jagode s smetano...Jagode daš v usta,luliko,smetano pa po niplih pa po trebuhu namažeš...Poj pa ti vse poješ.Potem ga pa namoč v smetano pa eno jagodo dej na glavco pa nej še ona poje :D hecam se stari :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aa, a si se mal žent pršu v nš konc :whistle: :naughty: :naughty:

ne sošolce vozm domov :evilgrin: ženm se pa itak skor pr tvoji sosedi, pa tut še nkol nisi zanga dau :whistle: matr sej bo kmal en let :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že zmenjeno da ko bosta nehala da ne bo več k en tedn joku drgač dobim Zja :D

:winkiss:

ah ne zame skrbet :D mam jst zase čist zadost :D :grim

še čist začetna varjanta k se ti še tok gre da ji ustrežeš :D sej prou..smo veseli zate :P

hvala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaa.Sm mislu, da si bil na Suzi pa, da te nism opazu :whistle: .)

Povab jo k seb domov in ti priprav jagode s smetano...Jagode daš v usta,luliko,smetano pa po niplih pa po trebuhu namažeš...Poj pa ti vse poješ.Potem ga pa namoč v smetano pa eno jagodo dej na glavco pa nej še ona poje :D hecam se stari :D

Haha, ta je bla dobra :yea1: :lol1: :kva2:

ne sošolce vozm domov :evilgrin: ženm se pa itak skor pr tvoji sosedi, pa tut še nkol nisi zanga dau :whistle: matr sej bo kmal en let :blink:

Hehe, ja, resno bi se lohka kdaj dobil na kšni pjački... se bomo v medvodah mal pogovorl pa zmenil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo računalniški g33ki...nujno je zdej...rabm zvedt kako se shran film iz youtube-a...dejte pliz helpat za oceno se mi gre :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo računalniški g33ki...nujno je zdej...rabm zvedt kako se shran film iz youtube-a...dejte pliz helpat za oceno se mi gre :closedeyes: :closedeyes:

Rabš program Youtube Google Video Grabber v1.0.0.0...Če ga ful nujno rabš ti ga zrihtam v roku 20 minut :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo računalniški g33ki...nujno je zdej...rabm zvedt kako se shran film iz youtube-a...dejte pliz helpat za oceno se mi gre :closedeyes: :closedeyes:

ejej, a bi dal ti men telefonsko od tistga k prodaja suprcity po delih, al pa mejl al neki...karkol, ker zdej mi že doma težijo da se s takmu ne morm okol vozt...pa do motozbora bi rd meu poštiman :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabš program Youtube Google Video Grabber v1.0.0.0...Če ga ful nujno rabš ti ga zrihtam v roku 20 minut :unsure:

ej res pliz zrihti...

ejej, a bi dal ti men telefonsko od tistga k prodaja suprcity po delih, al pa mejl al neki...karkol, ker zdej mi že doma težijo da se s takmu ne morm okol vozt...pa do motozbora bi rd meu poštiman :blush:

msn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejej, a bi dal ti men telefonsko od tistga k prodaja suprcity po delih, al pa mejl al neki...karkol, ker zdej mi že doma težijo da se s takmu ne morm okol vozt...pa do motozbora bi rd meu poštiman :blush:

Ti pa men vrn kanglco od lubrikanta k sva ga dons uporablala (spodej maš slikco, da boš vedu kero točn)...ostale lahk obdržiš :whistle: :lol1:

ej res pliz zrihti...

Dobiš na msnju...at takuj :D

post-6663-1181582035_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povab jo k seb domov in ti priprav jagode s smetano...Jagode daš v usta,luliko,smetano pa po niplih pa po trebuhu namažeš...Poj pa ti vse poješ.Potem ga pa namoč v smetano pa eno jagodo dej na glavco pa nej še ona poje :D hecam se stari :D

someone needs to get laid :whistle: :P

Popravljeno . Popravil rs fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa men vrn kanglco od lubrikanta k sva ga dons uporablala (spodej maš slikco, da boš vedu kero točn)...ostale lahk obdržiš :whistle: :lol1:

Dobiš na msnju...at takuj :D

emmm, joj ej, tok si jh že pr men pustu, da se bom mogu prov pomatrat da jo bom najdu :blush: ...ampak se bom potrudu, sam zate pikc :004

someone needs to get laid

zgleda mu ni dost 2x od dons... :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le glej ;)

Midva tud kšnga rukneva? :D

emmm, joj ej, tok si jh že pr men pustu, da se bom mogu prov pomatrat da jo bom najdu :blush: ...ampak se bom potrudu, sam zate pikc :004

zgleda mu ni dost 2x od dons... :( :(

Ta od dons je za postlo padla...sm bil tok v akciji, da sm ti vs pohištvo premaknu :blush:

LOL :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ey kak nj bi to v medvodah zgledal??? :D

Prbližn da znam starmu razložit...da bom pijan ko majka ve...sam drugo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ey kak nj bi to v medvodah zgledal??? :D

Prbližn da znam starmu razložit...da bom pijan ko majka ve...sam drugo :D

...da te bo rit pekla :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff...servis narjen, guma zamenjana - sicer malo nezadovoljen, ampak drugač ne gre :glare:

presenetljivo vse skup; servis in guma, prišlo 66€ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki motor :eek: :kva2: :naughty:

post-7857-1181584489_thumb.jpg

Plastika...motor in baba :D

Rokya pa tiček :krneki: :naughty:

No,no...Da nam irency reku, da ti je všeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: pa bi šou ja

lahko bi se enkrat zmenli pa se neki dobimo....ker od mene pa tam je slab tank,...tak da bi jaz mogo tud na cro tankat :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sry k je neumesna sam morm prašat:D zanima me kok stane kšn rablen RAVE ventil in kok ploščica k pride u celuinder oz. una loputca. zanima me cena najcnej kar se da dobit:D ( rabm ) hehe

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!