Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

Ena info za Metallica fane in tiste, ki mislijo, da so že za v naftalin.

Začeli so turnejo St.Anger in prejšnji teden so imeli koncert v Parizu, kjer imam svoje informatorje. Koncert je bil fenomenalen, Bercy je pokal po šivih, fantje so v formi. Najbolj preseneča set-lista:

Battery

Creeping Death

Seek and Destroy

Welcome Home (Sanitarium)

The Thing That Should Not Be

Frantic

For Whom The Bell Tolls

Dirty Window

One

Blackened

---------

Harvester Of Sorrow

Nothing Else Matters

Master Of Puppets

---------

St. Anger

Enter Sandman

---------

Blitzkrieg

Breadfan

Pa še en fotka:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Battery

Creeping Death

Seek and Destroy

Welcome Home (Sanitarium)

The Thing That Should Not Be

Frantic

For Whom The Bell Tolls

Dirty Window

One

Blackened

---------

Harvester Of Sorrow

Nothing Else Matters

Master Of Puppets

---------

St. Anger

Enter Sandman

---------

Blitzkrieg

Breadfan

JEST TUUUUD :yea2: a kej veš a pridejo tud kej v našo bližino?

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so začenjal, niso bli stari rock. Or? Mogoče hard-rock?! B) B)

Bo že držal, Hard rock ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena info za Metallica fane in tiste, ki mislijo, da so že za v naftalin.

Začeli so turnejo St.Anger in prejšnji teden so imeli koncert v Parizu, kjer imam svoje informatorje. Koncert je bil fenomenalen, Bercy je pokal po šivih, fantje so v formi. Najbolj preseneča set-lista:

Battery

Creeping Death

Seek and Destroy

Welcome Home (Sanitarium)

The Thing That Should Not Be

Frantic

For Whom The Bell Tolls

Dirty Window

One

Blackened

---------

Harvester Of Sorrow

Nothing Else Matters

Master Of Puppets

---------

St. Anger

Enter Sandman

---------

Blitzkrieg

Breadfan

Pa še en fotka:

Za takle spisek bi pa tut jez sou se guzvat.............drgac pa so mi zadnje 2 plati totalni poden (anger in garage), S&M pa je neka srednja zalost, primerna za zvecer ko gres spat in si ze v postli!!

Ni ga pa cez ONE (na S&M mi je mogoce se bols k original..............spot pa sodi med legende), pa zacetek sandmana........pa batery...........ma sej vse veste...........

drgac pa nisem glih metalc (mogoce se kak Manson pol se pa pocas konca), mi pa sede dost rock(rollingi, guns n' roses :yea2: ,...) zadev,alternative, tut kak pop mi sede pa kaka komerciala (redki primerki), ............ALLROUND

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metallica je za mnoge metalce umrla po ....and justice for all albumu...mogoče še kkšn komad iz kasnejših plat ampak to so bl izjema. Za razliko od Iron maiden k še vedno zažigajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze v mnogih revijah in od mnogih kritikov preko tv sem slisal, da je BLACK njihov naj album (in meni osebno tudi je, je pa res da and justice for all in master of puppets se nisem v celoti slisal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze v mnogih revijah in od mnogih kritikov preko tv sem slisal, da je BLACK njihov naj album (in meni osebno tudi je, je pa res da and justice for all in master of puppets se nisem v celoti slisal)

Tezava je v tem, da vecina kritikov ne loci med najbolje prodajanim in najboljsim albumom... Black je bil vsekakor en najbolje prodajanih... Kar je blo dovolj normalno, glede na to, da so se z njim odmaknili od metala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za mene osebno so se pa začeli zgubljati zaradi biznisa-ko so začeli štepat plate zarad folka ne pa zarad njih--ko so v času največje popularnosti BLACK METALA izdelali plato RIDE THE LIGHTING in prikazali BLACK METAL v drugem stilu in pol ko je pršla plata MASTER OF PUPPETS ven jim je bila slava zagotovljena-super so ble še dve plati,..pol pa na silo sam da folk kupuje..in če pogledaš na koncertu taprav folk kdaj največ šteka in uživa zadevo, ko so tapravi njihovi komadi in tisto jih vleče naprej--če ne bodo sami sebe štekali bodo ratali kokr ostali metulazemi in preigravali stare komade dokr dol ne bodo padli(slava jim zagotovljena--dnarja full--v zgodovino bodo pa šli kokr metalski bend devetdesetih let......)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za mene osebno so se pa začeli zgubljati zaradi biznisa-ko so začeli štepat plate zarad folka ne pa zarad njih--ko so v času največje popularnosti BLACK METALA izdelali plato RIDE THE LIGHTING in prikazali BLACK METAL v drugem stilu in pol ko je pršla plata MASTER OF PUPPETS ven jim je bila slava zagotovljena-super so ble še dve plati,..pol pa na silo sam da folk kupuje..in če pogledaš na koncertu taprav folk kdaj največ šteka in uživa zadevo, ko so tapravi njihovi komadi in tisto jih vleče naprej--če ne bodo sami sebe štekali bodo ratali kokr ostali metulazemi in preigravali stare komade dokr dol ne bodo padli(slava jim zagotovljena--dnarja full--v zgodovino bodo pa šli kokr metalski bend devetdesetih let......)

WTF?????

Oni so prikazali kakrsno koli plat black metala????

Ali se zajebavas, ali ne ves kaj je black metal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF?????

Oni so prikazali kakrsno koli plat black metala????

Ali se zajebavas, ali ne ves kaj je black metal?

Black metal je za Metallico res neprimeren izraz, je pa res, da je Black metal leta 1980 ali danes nekaj čisto drugačnega ... enako velja za Heavy metal, rock itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da je Black metal leta 1980 ali danes nekaj čisto drugačnega ... enako velja za Heavy metal, rock itd ...

Kokr vem, black metala sploh še niso izšpilaval leta 1980, prej v devetdesetih. B)

Oz. še ni blo izraza za to zvrst. V osemdesetih je bla bolj trashevska, mogoče tud zametki death metala, nikakor pa black. T.i. Bay Area scena zlo popularna tist cajt.

Metallica pa seveda nikol niso bli black, razen "Black" albuma B) B) :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr vem, black metala sploh še niso izšpilaval leta 1980, prej v devetdesetih. B)

Oz. še ni blo izraza za to zvrst. V osemdesetih je bla bolj trashevska, mogoče tud zametki death metala, nikakor pa black. T.i. Bay Area scena zlo popularna tist cajt.

Metallica pa seveda nikol niso bli black, razen "Black" albuma B) B) :cry: :cry:

Lay down your sword for the god rock'n'roll .... roarghhh ... Black Metal ...

© Venom :yea2: :notworthy: ... 1980 je res prezgodnja letnica za BlackMetal, ampak definitivno se glasba pod istim imenom skozi čas precej spreminja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lay down your sword for the god rock'n'roll .... roarghhh ... Black Metal ...

© Venom :yea2: :notworthy: ... 1980 je res prezgodnja letnica za BlackMetal, ampak definitivno se glasba pod istim imenom skozi čas precej spreminja.

Venom so bili kao prvi black metalci in to ravno okoli 80-ih, ceprav so ze konec 70ih to igral.

Takrat je bil black metal definiran po antikrscanskih besedilih, danes pa po glasbi in tipu vokalov. Vsekakor mentalica ne spada v black metal ne po eni ne po drugi definiciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Venom so bili kao prvi black metalci in to ravno okoli 80-ih, ceprav so ze konec 70ih to igral.

Takrat je bil black metal definiran po antikrscanskih besedilih, danes pa po glasbi in tipu vokalov. Vsekakor mentalica ne spada v black metal ne po eni ne po drugi definiciji.

uh na venom sem pa čisto pozabil, boy they sucked! :P

sicer pa so včasih tudi winger, motly crew in podobni veljali za metalce :lol1:

natupirana poblajhana čupa, pajkice in rutice RULES!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh na venom sem pa čisto pozabil, boy they sucked! :P

sicer pa so včasih tudi winger, motly crew in podobni veljali za metalce :lol1:

natupirana poblajhana čupa, pajkice in rutice RULES!!!!!!

ad. 1) Welcome to hell in black metal sta zakon plati!!!

ad. 2) Hairmetal bende nas nov kitarist ceni (ostali se ne vemo zakaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism mislu da so black metalci-ampak takrat smo tisti ki smo poslušali Venom,Slayer,Bathory,...so prnesli nekaj novga,..v glavi mam še en bend k je mel en super komad-Hawaii--bend pa..pozabu(fonetično Mersful fait)..kok je lepo zdej k maš familjo pa ruknem gor staro LP - VENOM in mi zažagajo...pol pa ugotovim da ni nobenga daleč naokol,jakost pa na full...žal sm mu krizo v devetdesetih letih in sm na boljšjaku full plat prodal...mel smo kasetnik na stojnic,pa zastave,pa kakih 100 plat in šopalo je ko zmešano--prodal sm pa skor vse--nič skonta nism daju-je šlo vse v treh nedeljah...ohranu sm si le moje prioritete...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism mislu da so black metalci-ampak takrat smo tisti ki smo poslušali Venom,Slayer,Bathory,...so prnesli nekaj novga,..v glavi mam še en bend k je mel en super komad-Hawaii--bend pa..pozabu(fonetično Mersful fait)..kok je lepo zdej k maš familjo pa ruknem gor staro LP - VENOM in mi zažagajo...pol pa ugotovim da ni nobenga daleč naokol,jakost pa na full...žal sm mu krizo v devetdesetih letih in sm na boljšjaku full plat prodal...mel smo kasetnik na stojnic,pa zastave,pa kakih 100 plat in šopalo je ko zmešano--prodal sm pa skor vse--nič skonta nism daju-je šlo vse v treh nedeljah...ohranu sm si le moje prioritete...

Mercyful Fate - oz. side project od Kinga Diamonda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..v glavi mam še en bend k je mel en super komad-Hawaii--bend pa..pozabu(fonetično Mersful fait)..

A ni bil Hawaii tud band od Dave Mustaina? Speed metal?

Sam zanima me. Pa od Mercyful fate se ne spomnm tega komada, najbrž je bil bolj začetn... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil full luštn komadek-začetek s kitarco v stilu hawajske muzke --pol pa šopanje in odličen vokal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil full luštn komadek-začetek s kitarco v stilu hawajske muzke --pol pa šopanje in odličen vokal...

To po moje mislis Sacred Reich komad Surf Nikaragua.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bil Hawaii tud band od Dave Mustaina? Speed metal?

Sam zanima me. Pa od Mercyful fate se ne spomnm tega komada, najbrž je bil bolj začetn... :unsure:

Mislim, da ni blo Mustaina not, ampak nek hud kitarist - Malmsteen perhaps? Ne spomnim se, pa se mi ne da po netu iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor mentalica ne spada v black metal ne po eni ne po drugi definiciji.

Na srečo :P , drgač mam pa en vpr. kam pašejo Mejdni-speed metal :?

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!