Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

Iron maiden so svoj metal... vsaj zame. Ta stil muzke k ga igrajo jst nism še pr nobenmu drugmu bandu zasledu mogoče samo kkšn podobn riff ampak stil pa ne. Maidni majo za vsako počutje svoj komad in vsak se lahka v kkšnmu sam najde!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj gledal posnetek metallice na rock am ring, zgleda da se bom drugo leto odločil in po dobrih 12-13 letih spet šel na njihov koncert če bo kje. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iron maiden so svoj metal... vsaj zame. Ta stil muzke k ga igrajo jst nism še pr nobenmu drugmu bandu zasledu...

To lohk za vsak bend pol rečeš, valjda ma vsak vsaj malo svoj stil. B)

Maidni so klasičen melodičen heavy metal, kokr je že Ajn povedow, odlični so, pa še vedno vztrajajo, he-he....starci B) :yea2:

Učerej sm še videl nov video od Hammerfall, solidno. Me pa zanima, na kerih kanalih se da vidt metalurške videospotnice? Vem, da je ob nedeljah na kanalu Viva Plus od osmih zvečer naprej metalurgija, k traja do dvanajstih.

Sam mal pogrešam kkšne Dream Theater (so mel že svoj video), tud Stratovarius, Symphony X, k sploh ne vem, če še dalajo videospote :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, kar so prikazali na Rock am Ring, je samo pol tega, kar dejansko zmorejo in kar zdaj kažejo na svetovni turneji.

Pervy, greš z mano 23. junija v Pariz? Drgač pa 11.6. Dunaj, 13.6. Munchen. Bliže nema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To lohk za vsak bend pol rečeš, valjda ma vsak vsaj malo svoj stil. B)

Maidni so klasičen melodičen heavy metal, kokr je že Ajn povedow, odlični so, pa še vedno vztrajajo, he-he....starci B) :yea2:

Učerej sm še videl nov video od Hammerfall, solidno. Me pa zanima, na kerih kanalih se da vidt metalurške videospotnice? Vem, da je ob nedeljah na kanalu Viva Plus od osmih zvečer naprej metalurgija, k traja do dvanajstih.

Sam mal pogrešam kkšne Dream Theater (so mel že svoj video), tud Stratovarius, Symphony X, k sploh ne vem, če še dalajo videospote :cry: :cry: :cry:

Na fr MCM maš v sredo mislim da ob 22.45 Ultra Metal. Je pa nikoli ne ujamem, ker sem v Londonu al pa v Indianu. :D Traja skoraj dve uri. Ampak dans je ni!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fr MCM maš v sredo mislim da ob 22.45 Ultra Metal. Je pa nikoli ne ujamem, ker sem v Londonu al pa v Indianu. :D Traja skoraj dve uri. Ampak dans je ni!!

Šheet, k ne lovim MCM :(

Lucky, ti pa nehi tolk ven hodet, kaj pa služba, pa otroc, pa žena... B) B) :)

Doma, pa metalurgirat! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, kar so prikazali na Rock am Ring, je samo pol tega, kar dejansko zmorejo in kar zdaj kažejo na svetovni turneji.

Pervy, greš z mano 23. junija v Pariz? Drgač pa 11.6. Dunaj, 13.6. Munchen. Bliže nema!

zelo močno ZA!!! pariz pride v poštev če bi vkomponirali kako moto turo, drugače pa Dunaj (lahko zrihtam varni parking za motor) če bo na stadionu ker v dvorani (stadthale) sem na metallici že bil in je bilo pozimi vroče za umret, poleti me ne dobijo noter. sicer pa tudi munchen ni problem, mogoče kombiniran z manjšo turico....... vglavnem se začnemo dogovarjat spomladi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, kar so prikazali na Rock am Ring, je samo pol tega, kar dejansko zmorejo in kar zdaj kažejo na svetovni turneji.

Pervy, greš z mano 23. junija v Pariz? Drgač pa 11.6. Dunaj, 13.6. Munchen. Bliže nema!

to kar so pokazali na Rock am Ring je samo potrdilo, da oba kitarista samo se fushata, tako kot tudi vokali picijo mimo..

Se dobro, da vsaj ritem dela, tko kot mora (ipaq je Trujillo car).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kar so pokazali na Rock am Ring je samo potrdilo, da oba kitarista samo se fushata, tako kot tudi vokali picijo mimo..

Se dobro, da vsaj ritem dela, tko kot mora (ipaq je Trujillo car).

V kermu bendu igraš, Sweet what? Kko pa ste? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razdalja je kokr za koga... Lj al Maribor...

Okej, gremo 11. v petek, na Dunaj. Pervy, če res lahko zrihtaš plac za motorinote, smo zmagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo v redu hvala... Pa ti? :)

Šit spet sem zaj****. :hmm: Nikol mi ne rata. Uglavnm en lep pozdrav od LUIGIA "unga k se rat z motorjem voz"

Popravljeno . Popravil JOŽEŠIMURA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit spet sem zaj****. :hmm: Nikol mi ne rata. Uglavnm en lep pozdrav od LUIGIA "unga k se rat z motorjem voz"

Ok zdej mi pa tud priblizno ni jasno o cem govoris?? Luigi - pizzerija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem metalcem želim v prihajajočem letu 2004 veliko dobrega metala in slemanja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem metalcem želim v prihajajočem letu 2004 veliko dobrega metala in slemanja. :)

Hvala enako, pa dosti hudih koncertov !! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa porkaduš! Sej si me enkrat clo za bobne spustu. Ampak spomlad bova pa motorje skupi drglna da se bodo fajn svetil.

Vse mi je jasno! Ampak motorja pa se vedno ne bom pucal...

Namen je, da on meni sluzi ne jaz njemu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Vsem metalcem želim v prihajajočem letu 2004 veliko dobrega metala in slemanja. :)

Ja Damjan midva zihr nova slemala,saj nimava s čim... :P

Popravljeno . Popravil demons_eye
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal reklame za koncert, da ne boste spet rekli, da niste vedeli: :devil:

Grave Digger, Requiem, Undercode, Magus Noctum

Kraj, objekt: Ljubljana, dvorana VPK (Kranjčeva 22, pri POP TV)

Organizator: Leather Throne

Opombe: Začetek koncerta ob 19.00

Cena: 3800 SIT v predprodaji, 4300 SIT na dan koncerta

http://users.volja.net/g_digger/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!