Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

Od naštetih je samo Lady's first decembra. :?

Ja mal čudno sem napisal :blush:

Je pa bolj mikaven ABC band contest v mediaparku. 16.12.

ka pa to je :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ein, čestitke!

A pride kdo to soboto? Mi primorci pridemo podprt naše Forgottne-tri naši kolegi špilajo :D

No, se vidmo... :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, čestitke!

A pride kdo to soboto? Mi primorci pridemo podprt naše Forgottne-tri naši kolegi špilajo :D

No, se vidmo... :OK: :yea1:

Hvala...

To soboto mene najbrz ne bo, imam nekaj ze v planu, bom pa videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva spet?

gledam page - artikle na razpolago. Seveda sumim, da page ni apdejtan in stvari, ki so gor, v resnici nimajo.

Kličem v trgovino in moj sum se potrdi. Potem z modelom rečeva kako na temo HSW ZIP size L - katere bende majo in kaj ne. Pa mi pravi, naj pošljem mail, pa mi bo oni drugi model odgovril oz napisal, kaj imajo na zalogi.

Pošljem mail. Dobim reply, da mi svetujejo, da naj pokličem v trgovino in se tam direkt z modelom pogovorim in da mi bo ta povedal, katere artikle te vrste imajo na zalogi.

:SS

Jebeš MOM. :fredy: Mislim, da bom kar direkt od Nuclear Blast iz Nemčije začel naročat. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam page - artikle na razpolago. Seveda sumim, da page ni apdejtan in stvari, ki so gor, v resnici nimajo.

Kličem v trgovino in moj sum se potrdi. Potem z modelom rečeva kako na temo HSW ZIP size L - katere bende majo in kaj ne. Pa mi pravi, naj pošljem mail, pa mi bo oni drugi model odgovril oz napisal, kaj imajo na zalogi.

Pošljem mail. Dobim reply, da mi svetujejo, da naj pokličem v trgovino in se tam direkt z modelom pogovorim in da mi bo ta povedal, katere artikle te vrste imajo na zalogi.

:SS

Jebeš MOM. :fredy: Mislim, da bom kar direkt od Nuclear Blast iz Nemčije začel naročat. :glare:

V MOMu zdej Rope dela... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam page - artikle na razpolago. Seveda sumim, da page ni apdejtan in stvari, ki so gor, v resnici nimajo.

Kličem v trgovino in moj sum se potrdi. Potem z modelom rečeva kako na temo HSW ZIP size L - katere bende majo in kaj ne. Pa mi pravi, naj pošljem mail, pa mi bo oni drugi model odgovril oz napisal, kaj imajo na zalogi.

Pošljem mail. Dobim reply, da mi svetujejo, da naj pokličem v trgovino in se tam direkt z modelom pogovorim in da mi bo ta povedal, katere artikle te vrste imajo na zalogi.

:SS

Jebeš MOM. :fredy: Mislim, da bom kar direkt od Nuclear Blast iz Nemčije začel naročat. :glare:

Probej u Celu pr Paskalu,ma kr založen pa še direkt stike ma z Nuclear Blast,pa še tko požrt ni kot pr MOM. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probej u Celu pr Paskalu,ma kr založen pa še direkt stike ma z Nuclear Blast,pa še tko požrt ni kot pr MOM. :yea1:

Probat ni greh. :fredy: Škoda. B)

Bom prečekiral. Daj info. (Se mi ne da mrhovinit tu gor.)

V MOMu zdej Rope dela... :)

hehe :)

Pol bomo pa probali varianto "Halo Bing, kako brat? ... " :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein: Kaj je pa s Sarcasm narobe? :?

Dobr, da je thrash muska, ki je umrla 20 let nazaj pustimo. Kaj me pa pri njih moti je pa osebne narave, glede na to da smo parkrat skup igral... Jebiga, ce je nekdo primitivc cel bend zjebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, da je thrash muska, ki je umrla 20 let nazaj pustimo. Kaj me pa pri njih moti je pa osebne narave, glede na to da smo parkrat skup igral... Jebiga, ce je nekdo primitivc cel bend zjebe.

Primitivci zjebejo še marsikaj drugega, ne samo bend(e).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, da je thrash muska, ki je umrla 20 let nazaj pustimo. Kaj me pa pri njih moti je pa osebne narave, glede na to da smo parkrat skup igral... Jebiga, ce je nekdo primitivc cel bend zjebe.

Thrash je pa ja zakon! in nevem zakaj bi umrla 20let nazaj... Morda ja tisti true old school thrash, varjanta bele oprjete kavbojke, trešerke(supergi), čupa na franžo... Sam, hej, tudi taki se še najdejo... Muzika pa ni lih umrla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thrash je pa ja zakon! in nevem zakaj bi umrla 20let nazaj... Morda ja tisti true old school thrash, varjanta bele oprjete kavbojke, trešerke(supergi), čupa na franžo... Sam, hej, tudi taki se še najdejo... Muzika pa ni lih umrla...

Working on it! :devil: :devil:

Men je thrash po moje najbolj neposlusljiv stil metala overall.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!