Jump to content

Gilera SP 02

Aleks007

Recommended Posts

• 2 months later...
  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• JaRaNe

19

• ryderr

14

• Mte :)

10

• RSmaniac

10

Top Posters In This Topic

zdravo,imam gilero 125 sp 02,pa imam težave z elektroniko (beri ni iskre)....zanima me kje se da dobit vžigalno tuljavo in elektroniko ali pa če paše gor od kakšnega drugega motorja..lp

res nihče ne ve nič o tem ??

• 1 year later...

Pozdravljeni

Pred kratkim sm postal ponosni lastnik stare gilere sp02 ki pa je potrebna temeljite prenove.

Prevsem me pa zanima kje bi se dal kupit rezervne dele za omenjeni motor. Vsaj kukr sm počekiru na netu nism zasledu nič pametnega.

Rabu bi pa sprednjo masko, luči in pa po možnosti orginalen števec.

Poleg tega pa me tud zanima kej ima omenjena gilera blokade oz. blokado.

• 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Racing
      By Racing
      Torej pod roke mi je prisel ta skuter, ki je bil skoraj nic vozen! Letnik 2007, v pogonu mogoce 2x na leto.....2000km vse skupaj... Motor ima skoraj identične simptome kot motor na spodnjem youtube linku. Star bencin sem stočil ven in dal novega, svecka je nova, baterija je nova... sumim na kak filter ali nekaj z dotokom bencina? Mi lahko kdo pomaga s kako idejo? Ima vbrizg, ne fergazerja... Hvala

• avion
      By avion
      Pozdravljeni,
      Na Gileri Runner, l. 2007 mi je "zacvetel" sedež. Kolikor sem gledal, so novi relativno dragi. Ponudba rabljenih je pa bolj boga. Se da te sedeže kakorkoli obnavljat? Mi lahko koga svetujete?
    • D3NIS
      By D3NIS
      pozdravljeni!
      prosim za pomoč.imam runnerja 50, letnik 98, prevoženih 43000km, menjano vse kar se tiče mašine ampka se pojavljajo težave.
      ker mi je motor zalivalo (težava z uplinjačom(weber 12)) sem se odločil da zamenjam uplinjač.
      naročil sem novega (kopijo) dellorto 12 phva, katera bi naj nadomestila webra.
      situacija je sledeča....motor vžge brez gasa ko je mrzel, ampak ne laufa v prostem teku, se pravi takoj crkne.
      če dodam ga laufa....nato sem šraufek za zrak čist zategnu, ampak je situacija popolnoma enaka..motor ne laufa pod stangasom...laufa pa če mu privijem šrauf s fedro..za štangas...ampak problem je ker ne morem nastavit da bi motor lepo laufal...
      šrauf za zrak imam čist zašraufan, drugi šrauf ki je za stangas je pa tudi fejst privijačen.edino tako laufa pod visokimi obrati, če želim malo odvit katerikoli šrauf, motor crkne.
      se pravi ne da se ga lepo nastavit.
      imam pa še eno težavo....če motor laufa pod velikim štangasom, in motor nagnem v levo za cca 30 stopinj se mu gas poveča, če ga pa nagnem v levo za 30 stopinj pa motor zgubi gas in ugasne...<

prosim vse za pomoč, ker bom vsak čas zgubu živce...

aja, pa novo svečko sem dal not
      hvala, lp

• Matic Omahen
      By Matic Omahen
      Kupim masino 125 ali 180 2t za gilero runner.
    • FrenkM
      By FrenkM
      Sem nov na forumu. Izpolnil sem si željo in si kupil rabljeno Gilero NEXUS. Pred pripravo motorja na zimovanje proim za nekaj odgovorov na začetniška vprašanja:
      1. Katera številka na pnevmatiki pomeni kdaj je bila pnevmatika izdelana?
      2. Ker ima motor elektronski vžig me zanima kako se nastavi prosti tek motorja( po 10 sec. ugasne)?
      3. Kje se da ugodno nabaviti višji prvi vizir in kaklo je to smiselno (mojih 188 sm)?
      4. Mi lahko kdo predlaga, kam naj ga peljem na servis pred začetkom sezone?
      5. Imam namen dati gor kovček 46l in me zanima če gredo not dve čeladi in
      6. Na kakšen način naj pridem do SLO navodil za uporabo (na netu sem našel samo ITA.)?

Vsakršen odgovor je dobrodošel in se vam vnaprej zahvaljujem.

lp
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!