Skoči na vsebino

Katarina Kresal, nova šefica LDS?


SiR

Priporočene objave

Upam, da je ne bodo takole neizkušene spustili v mednarodno diplomacijo ...

če je lahko rupel bil zunanji potem je lahko kresalova kadarkoli. tudi če bo kaj zasrala bo vsaj zgledalo lepo za razliko od slona (v trgovini z porcelanom) rupla. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pri Ruplu bolj skrbi...........

Le kdo bo Meto sedaj vozil po skret papir???????

Hudo mučna situacija........če še brazplačno literaturo ukinejo :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo pa lepše gledat katarino kot zunanjo ministrco,rajš njo kot uno rupo od rupla :whistle: :whistle:

jo bojo vsaj raje nategnili kot rupla (upadlaprodajakyvzagrebupress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je lahko rupel bil zunanji potem je lahko kresalova kadarkoli. tudi če bo kaj zasrala bo vsaj zgledalo lepo za razliko od slona (v trgovini z porcelanom) rupla. :headbang:

:OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je lahko rupel bil zunanji potem je lahko kresalova kadarkoli. tudi če bo kaj zasrala bo vsaj zgledalo lepo za razliko od slona (v trgovini z porcelanom) rupla. :headbang:

Mene skrbi, ker se zgleda Hrvatje veselijo Kresalove - računajo nanjo.

Jaz osebno bi raje videl, da sosedje nad našimi diplomati ne bi bili navdušeni ... to pomeni, da jo bodo "peljali scat" in bo država oškodovana, ko se bodo kaj slabo zmenili. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valči......sicer se ne spomnim vse vsebine...........ampak, upam, da je bilo vsaj kaj pametnega :blush: :blush: :blush: :blush:

verjemi, da so bile same pametne

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo pa lepše gledat katarino kot zunanjo ministrco,rajš njo kot uno rupo od rupla :whistle: :whistle:

a je mogoče zunanja ministrica za gledat

je lepota mogoče referenca za ministra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoče zunanja ministrica za gledat

je lepota mogoče referenca za ministra

seveda ni za gledat, vendar si vseeno izpostavil zanimivo vprašanje. kaj pa če je? ena izmed in nasplošno, ne za kk.

in vedno se govori zgolj o primernosti kandidata za ministra. strokovna usposobljenost?izobrazba?

reference zofije m.kukovič?

Popravljeno . Popravil PICASSO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak jest še zdej ne zastopim,zakaj ta kura hodi okoli kot ne vem kakšna zmagovalka teh volitev,ko pa je LDS skor na istem podnu kot NSi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal prehitro pozabljaš...LDS je bla 2 leti nazaj v razsulu. Razpad na vsej črti. Kresalka popolna neznanka v politiki. Predmet posmeha. In se JE prebila v parlament.

V istem obdobju je bila NSi 2. najmočnejša parlamentarna stranka, njen "el presidente el Baiuco" financ minister leta v Evropi, Sok se je šopiril kot pav, debelorita Kuclerka ministrica z mal čez tridest...danes pa.....potop.

Vseeno ima Kreslka mal razlogov, da se nos. Pa še zaveda se, da je fejst (kakor za koga) ....kdo pa se na njenem mestu ne bi????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak jest še zdej ne zastopim,zakaj ta kura hodi okoli kot ne vem kakšna zmagovalka teh volitev,ko pa je LDS skor na istem podnu kot NSi.....

Sicer samo ugibam, se mi pa zdi, da bi bistveno več volivcev raje kresnilo njo kot Bajuka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer samo ugibam, se mi pa zdi, da bi bistveno več volivcev raje kresnilo njo kot Bajuka.

... :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer samo ugibam, se mi pa zdi, da bi bistveno več volivcev raje kresnilo njo kot Bajuka.

Tako je. In očitno misli, da bo sedaj tudi izsiljevala s svojim "kresalom". Baba je ratala napihnjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba je ratala napihnjena.

a ratala je ?

pred dvemi leti, ko sem poslusal enega njenih prvih intervjujev na radiu ni bila nic manj.

ste si pa zbrali bogato zastopnico "revezev".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste si pa zbrali bogato zastopnico "revezev".

se posplošuj ! izbrali in izvolili smo si SD ! prvo mesto !

drugo mesto je v opoziciji !

tretji so Zares !

ja vem koalicija ! po glasovih je najšibkejša od ostalih dveh ! tudi verjetna koalicija z Desus-om jo bo ohranila na tretjem mestu !

da pa je program lds bliže sds kot sd pa se je vedelo že pred volitvami !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ste si pa zbrali bogato zastopnico "revezev".

sploh ni bogata. se pač zna dobro oblačit, kar ji je večina fauš in vozi porša, ker paše k stilu. nič tako posebnega. preden pa me kdo napade s kako primerjavo z delavci v tovarnah ipd. bullshitom, primerjava je mišljena z drugimi politiki, podjetniki, odvetniki, zdravniki, tudi direktorji javnih zavodov... pa še kom. vsi, ki so bili kdajkoli izbrani, so nekje na istem, zato mislim da je tvoj stavek odraz neke tvoje osebne percepcije, mogoče ti pač ni všeč ona ali pa stranka? i don't care.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!