Skoči na vsebino

DOGOVARJANJE S HRVATI


GREY WOLF

Priporočene objave

sicer se nagibamo h koncu poletja, pa ne vem lih al to še spade med kumare ali je že jesenski tihi čas:

Nekdanji hrvaški premier Ivo Sanader je homoseksualec in ima aids, na svoji spletni strani danes piše srbski tabloid Kurir

Po pisanju časnika krožijo govorice, da je Ivo Sanader homoseksualec, ki se je družil s precej mlajšimi moškimi, svoje istospolne usmerjenosti pa po oceni tabloida ni nikoli izrecno zanikal.

Kurir piše, da je podatek, da ima Sanader aids, ki je 1. julija nepričakovano odstopil s položaja hrvaškega premiera, na Hrvaškem skrbno varovana skrivnost, ki jo prikrivajo tamkajšnji javnosti. Prav aids naj bi po pisanju tabloida botroval hudi pljučnici, za katero je pred časom zbolel.

Edini, ki je imel pogum premiera odkrito vprašati, ali je homoseksualec, je Aleksander Stanković, voditelj priljubljene oddaje V nedeljo ob dveh (Nedeljom u dva) na hrvaški nacionalni televiziji. Sanader je takrat na neposredno novinarsko vprašanje v oddaji odgovoril: "Veste, jaz nisem, toda ne smemo napadati tistih, ki niso kot mi."

Obiskovalci hrvaških spletnih forumov po navedbah Kurirja namigujejo, da je istospolno usmerjen tudi hrvaški zunanji minister Gordan Jandroković. Svoje trditve utemeljujejo s tem, da se je vodja hrvaške diplomacije hvalil, da ima dostop do Sanaderjevih VIP prostorov. Kurir še navaja, da so omenjeno želeli preveriti pri obeh vpletenih, a se niti Sanader niti Jandroković doslej nista odzvala na njihove telefonske klice. (STA, lpč)

zdaj vsaj vemo kje je palomas.... na infekcijski kliniki.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa je stal Sanaderjev poletni dopust 3.000 € na dan Hrvaške davkoplačevalce da so se RITOPIKI brezbrižno zabavali ne da bi jih kakšen PAPARAZZO zmotil :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa je stal Sanaderjev poletni dopust 3.000 € na dan Hrvaške davkoplačevalce da so se RITOPIKI brezbrižno zabavali ne da bi jih kakšen PAPARAZZO zmotil :evilgrin:

Ja, geji gredo tko na dopust za 3000 € dnevno, navadne pederčine pa nabijajo na forumih neumnosti komplet za đabe ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mal PAZI kaj pišeš TI IZMEČEK ČLOVEŠTVA

Ne mi rečt, da si se prepoznal v moji sicer sarkastični/humorni izjavi?

...

In še podrobna razlaga, zakaj sem ti na tak krut način napisal, kar sem napisal - ker imam poln kufer takih, kot si ti, ki kar nekaj nabijajo, žalijo, zganjajo nestrpnost na tak ali drugačen način; ker so časi taki, da je nestrpnost v porastu in se je je treba na vse kriplje skušati odkrižati; ker nabijaš v tri krasne, samo da nabijaš - ne da bi pri tem pazil na nivo debate ali vsaj skušal ne žaliti te ali one skupine ljudi, bodisi Hrvatov, gejev, teh ali onih.

Enkrat je treba takim rečti - dovolj je!

PS: če ne razumeš napisanega, si si popolnoma sam kriv. In ne - res mi ni bilo treba iti na tako nizek nivo ... žal, se je zgodilo - obžalujem sam pred sabo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: če ne razumeš napisanega, si si popolnoma sam kriv. In ne - res mi ni bilo treba iti na tako nizek nivo ... žal, se je zgodilo - obžalujem sam pred sabo!

Sam to ti hočem povedat da malo pazi kako govoriš z mano nočem nobenih razlag, če pa misliš da sem jaz edini označil Sanaderja za geya si malo preberi poste nazaj, za 3000 € na dan stroškov ki so jih imeli Hrvaški davkoplačevalci z njegovim dopustom in varovanjem so pa kar nekaj dni govorili Hrvaški in SLO mediji. S tem kar si prej povedal o meni si pa res kot praviš, padel na zelo nizek nivo.

P.S. Če misliš provocirat to ne izvajaj na meni, ker imam zelo nizek prag potrpljenja, da se razumeva .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš provocirat to ne izvajaj na meni, ker imam zelo nizek prag potrpljenja, da se razumeva .)

Glede na ene par postov v tej temi, ni prag potrpljenja edina nizka stvar ki jo maš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Če misliš provocirat to ne izvajaj na meni, ker imam zelo nizek prag potrpljenja, da se razumeva .)

Ja, ful si najjaći ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ud južnega sokola Jovan Vesel Koseski ! :rolleyes:

»Hrast se omaje in hrib, zvestoba Slovencev ne gane.«

daš še men enga za pržgt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi trud, ki ga nekateri vlagajo v tole temo prenesli na dejanski politični parket, bi imeli že vsa zunanje politična vprašanja rešena. ;) Pa nekatera notranja tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi trud, ki ga nekateri vlagajo v tole temo prenesli na dejanski politični parket, bi imeli že vsa zunanje politična vprašanja rešena. ;) Pa nekatera notranja tudi.

trud naj vlagajo politiki in vsi tisti, ki so plačani za to ... tukaj je samo debata o njihovih (ne)sposobnostih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, jaz bi tudi raje imel Mashino za zunanjega ministra al pa celo premiera, al pa odposlanca pri OZN, samo potem bi iz vloženega truda nastale vložene kumare ! :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da jo je Pahor dobr kresnu in še eno črtico potegnu (na zemljevidu mislim :lol1: ... pa še ratal mu je.. ima Jadranka skoz nasmešek na obrazu.. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoz nasmešek na obrazu... sj ga Berluskoni tud ima,sam od liftinga :kva1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoz nasmešek na obrazu... sj ga Berluskoni tud ima,sam od liftinga :kva1::lol1:

sj ga bom mel js tud.. sam da montiramo lift u bloku :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trud naj vlagajo politiki in vsi tisti, ki so plačani za to ... tukaj je samo debata o njihovih (ne)sposobnostih :naughty:

Jebeš trud..........raje vlagam "UD".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!