Skoči na vsebino

DOGOVARJANJE S HRVATI


GREY WOLF

Priporočene objave

Maneken se je dogovoril za Kapitulacijo! :naughty:

Ni kapituliral .. spodrsnl mu je na vlažni jadranki :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maneken se je dogovoril za Kapitulacijo! :naughty:

Glede na to, da so Hrvati potrdili, da tečejo pogovori na podlagi 2. Rehnovega predloga ... ni glih neka kapitulacija - mogoče take, kot si ti, edino srbi, da se bo zgodba počasi končala in boste imeli morda možnost uvida v to, kako zelo v prazno nakladate? Edino, kar je narobe, je to, da ni pristal na predlog Francozov že lani ... in je izpadel kot šolarček, ki v prvem razredu ne naredi uspešno slovenščine ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vedel, da bodo na koncu Srbi krivi za dogovarjanje s Hrvati :lol1:

Srbi ???? kje,kje ?? spet bojo šiptarji ta kratko potegnil.... uni ki majo slaščičarne po istri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 21 uri arbitražno srečanje...zmagovalec dobi v trajno last :whistle: :hooray: zalivček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi vsi zasvojenci govorijo....... tudi tisti ki imajo po več nick-ov,he,he...

pa če bi se ti teme držal ...... se mi zdi da tole ni tema "AA" in "AJ"...pojdi tja če misliš težit ali pa debatiraj o tematiki...saj ni treba da se strinjamo, sam glih v vsaki temi en nekaj provocira brez veze s stvarmi , ki nimajo nič skupnega s temo...

nekje pa skoraj mora biti meja , ali pa bomo s hrvaško tako po njihovo...potem najbolše da jim damo slovenijo... a pol boš končno srečen ,ko boš na hrvaškem živel? saj tudi sedaj ti nihče ne brani...pojdi k njim živet...

jaz bi pa rad še zmeraj živel v sloveniji. in to je moja stvar in odločitev. in ti pri tem nimaš nič vpliva...

človek ti res živiš v stresu in sovraštvu... še dobro da smo včeraj hr v košarki premagali, drugače bi te verjetno kap... :worship:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje :worship: dajmo športnike v politiko. :blink:

Zakva že? A da bodo debilne izjave imeli? (Ta noč ni bila moj dan ... in podobne) ?

Športniki so bitja, trenirana po principu živali - za fizično delo in nekaj malega razmišljanja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakva že? A da bodo debilne izjave imeli? (Ta noč ni bila moj dan ... in podobne) ?

Športniki so bitja, trenirana po principu živali - za fizično delo in nekaj malega razmišljanja ...

Hehehe... Rad bi pozdravil svoje starše, še posebaj očeta in mamo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo na sentilju spet zunanja meja EU?

Verjetno bo res kmalu tako. Naši čuvaji meje s Hrvaško niso sposobni kontrolirati vstopa kriminalcev z Balkana v EU. :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh dzabe, hvala za ponudbo.

tudi tukaj jih ne manjka. mogoce kvantitetno kancek manj, je zato kvaliteta toliko bolj na "nivoju".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misljeno je bilo bolj v smislu "hrvaska do sentilja". ker je ravno razprodaja v sloveniji. :whistle:

ne ne, do maribora še mogoče, dalje pa se ni za bat. če je koga že zdaj strah se lahko kar preseli, se pa morate zavedat da imajo do popolnitve prostih mest prednost ženske tak da ne boste gnjavli tisti ki to niste.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hvala bogu.....končno podpisan sporazum o arbitraži.

Ni za mene to nek zgodovinski dan......a strinjam se z Mesičem........če je nesprejemljiv za 80% Hrvatov in v enakem odstotku Slovencem......potem je sigurno dober.

Ves hec je zgolj v tem, da se med sabo ne znamo in ne moremo dogovoriti......in ker smo bili za to nesposobni 18 let.......je skrajni čas, da to za nas storijo tretji. Pač........nesposobnost enih in drugih bo treba plačati!!!!!

Jebi ga.....druge alternative itaQ bi bilo. Nesposobneži z ene in druge strani........

Pahor in Kosorjeva sta pač imela dovolj velika jajca, da sta končno dojela edino možnost, da se tej komediji in poceni nabiranju političnih točk naredi konec. Bravo obema......imata jajca......z velikim "J"!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star pregovor pravi: NEHVALI DNEVA PRED VEČEROM.Jaz pa mislim, da so nas Hrvatje spet scat peljali.In NIKOLI nebom razumel teh naših kvazi DOBRIH sosedov z ca 1670 Km morske obale, da se toliko kregajo za teh borih 13 Km obale KAMENJA - do Jorasa do Savudrije!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star pregovor pravi: NEHVALI DNEVA PRED VEČEROM.Jaz pa mislim, da so nas Hrvatje spet scat peljali.In NIKOLI nebom razumel teh naših kvazi DOBRIH sosedov z ca 1670 Km morske obale, da se toliko kregajo za teh borih 13 Km obale KAMENJA - do Jorasa do Savudrije!!!

Hočejo pač biti sosedi z Italijo :-).

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa jim dogovarjanje o meji s Črno goro kaj napreduje trance_11_confused.gif

kor sem razumel Jelinčiča, bomo imeli mejo s Črno goro malo naprej od Splita :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja me prav zanima kako se bo končala ta reč...ph34r.gif

bo pahorju zgorela roka (tista v ognju za ta sporazum), al bo dobil spomenik?

se je pa pokazalo zakaj je blo hrvatom toliko do haaga...sam njihov pogajalec rudolf je to nehote povedal...kontrola in ustavljanje ladij na poti v luko koper...whistle.gif

opozicija pa že štima referendum. se vam zdi smiseln? al je to samo ponovno metanje polen pod noge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!