Skoči na vsebino

DOGOVARJANJE S HRVATI


GREY WOLF

Priporočene objave

Jebeš trud..........raje vlagam "UD".

bravooooooo, klimbra ti si car... carič...mali udič :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi trud, ki ga nekateri vlagajo v tole temo prenesli na dejanski politični parket, bi imeli že vsa zunanje politična vprašanja rešena. ;) Pa nekatera notranja tudi.

če kandidiraš na naslednjih volitvah te bom podprl in ti potem cel mandat pomagal iz sence . lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za prijaznost ampak ne bom. B)

Drugače pa, za reševanje takšnih stvari ni nujno, da človek kandidira na volitvah. Tisti se menjajo, ''delavci'' ostajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dogovarjanje z angleži !

London - Potem, ko so bili Britanci zelo kritični do hrvaškega igralca Eduarda da Silve in so Hrvate razglasili za norce, so se otoški mediji sedaj spravili še na Marka Perkovića Thompsona. Zapisali so, da je naloga „tega bolni fašistični razširjevalec sovraštva, da med navijači vzpodbudi rasistično norost“.

Iz Velike Britanije v zadnji dnevih prihaja veliko kritik na račun naših južnih sosedov. Pred sredinim nogometnim spopadom med Anglijo in Hrvaško so namreč britanski tabloidi najprej pljuvali po hrvaškem nogometašu Eduardu, češ da je ta simuliral prekršek, potem so kritizirali tudi Nika Kranjčara, Hrvate pa so označili za norce.

„Hrvati so narod, ki jemlje kokain, njihov junak je človek, ki je napadel policista, selektor ponuja izključitve, na svoje žene streljajo z zračnimi puškami, ob vsem tem pa so tudi skopi,“ so Britanci zapisali pred nekaj dnevi.

Ko so Hrvati mislili, da so se Britanci naveličali žaljenja, je tabloid Sun s svojim pisanjem ponovno razburil hrvaško javnost, saj je zapisal, da je pevec Marko Perković Thompson fašistični roker.

Sunov pisec Brian Flynn si je lansko leto ogledal nogometno tekmo med Anglijo in Hrvaško na zagrebškem Maksimirju. Tam je videl hrvaške navijače, ki so peli Thompsonove pesmi in pri tem dvigali roke na nacistične pozdrave ter vmes vpili fašistične vzklike, piše Flynn in dodaja, da so ga najbolj šokirala „njihovi obrazi, ki so bili polni sovraštva“.

copy iz dnevnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dogovarjanje z angleži !

London - Potem, ko so bili Britanci zelo kritični do hrvaškega igralca Eduarda da Silve in so Hrvate razglasili za norce, so se otoški mediji sedaj spravili še na Marka Perkovića Thompsona. Zapisali so, da je naloga „tega bolni fašistični razširjevalec sovraštva, da med navijači vzpodbudi rasistično norost“.

Iz Velike Britanije v zadnji dnevih prihaja veliko kritik na račun naših južnih sosedov. Pred sredinim nogometnim spopadom med Anglijo in Hrvaško so namreč britanski tabloidi najprej pljuvali po hrvaškem nogometašu Eduardu, češ da je ta simuliral prekršek, potem so kritizirali tudi Nika Kranjčara, Hrvate pa so označili za norce.

„Hrvati so narod, ki jemlje kokain, njihov junak je človek, ki je napadel policista, selektor ponuja izključitve, na svoje žene streljajo z zračnimi puškami, ob vsem tem pa so tudi skopi,“ so Britanci zapisali pred nekaj dnevi.

Ko so Hrvati mislili, da so se Britanci naveličali žaljenja, je tabloid Sun s svojim pisanjem ponovno razburil hrvaško javnost, saj je zapisal, da je pevec Marko Perković Thompson fašistični roker.

Sunov pisec Brian Flynn si je lansko leto ogledal nogometno tekmo med Anglijo in Hrvaško na zagrebškem Maksimirju. Tam je videl hrvaške navijače, ki so peli Thompsonove pesmi in pri tem dvigali roke na nacistične pozdrave ter vmes vpili fašistične vzklike, piše Flynn in dodaja, da so ga najbolj šokirala „njihovi obrazi, ki so bili polni sovraštva“.

copy iz dnevnika

klevete :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klevete :?

ma ne..nič od tega ni res !!! to je samo poskus destabilizacije in demoralizacije hrvaške države in njenega zavednega naroda !

(tole je bilo pa težko....sej ne vem ali bi si verjel...Ne bom si!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dogovarjali se bomo OVER&OVER AGAIN!!!!trance_36_spor.gif

Pahor (bogi)!trance_12_console.gifsurrender.gif

dogovarjali se BODO, mi bomo le čakali na razglasitev rezultatov... pa na zdravje :whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dogovarjali se BODO, mi bomo le čakali na razglasitev rezultatov... pa na zdravje :whistle:

dogovarjali se bodo, TI pa boš le čakal na rezultate. se pač ne strinjam s tabo. imaš vso pravico do svojega stališča a ti ni treba pisati "mi" . zato ker se jaz in še marsikateri drugi slovenci ne štejemo k tebi in se ne strinjamo s trenutno politiko do hrvaške.

mi BOMO dali podpis in MI bomo šli na referendum , če se volja naših politikov glede meje s hrvaško ne bo spremenila na neko sprejemljivo raven...vsaj kolikor toliko sprejemljivo za nas slovence.

ga pa trenitno ni junaka,ki bi vedel točne rezultate rešitve mejnega vprašanja med slovenijo in hrvaško...in barbika dela prav to, kar je najbolj nevarno..na svojo roko sprejema odločitve nacionalnega pomena, za katere pa nima zadostne pravne podlage in pooblastil. tudi če bodo stvari ratificirane s strani državnega zbora, obstaja še vedno možnost referenduma,ki te odločitve lahko izniči in se pač na ta način pokaže volja večine državljanov in ne trenutna volja in osebni interes politikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga pa trenitno ni junaka,ki bi vedel točne rezultate rešitve mejnega vprašanja med slovenijo in hrvaško...in barbika dela prav to, kar je najbolj nevarno..na svojo roko sprejema odločitve nacionalnega pomena, za katere pa nima zadostne pravne podlage in pooblastil. tudi če bodo stvari ratificirane s strani državnega zbora, obstaja še vedno možnost referenduma,ki te odločitve lahko izniči in se pač na ta način pokaže volja večine državljanov in ne trenutna volja in osebni interes politikov.

Pa kaj klobasaš? Mater, so pač resetirali igro ... tudi to je napredek v dani situaciji, ko smo bili v klinču ...

To bi te pravzaprav moralo veseliti, boš lahko nabijal še malo dlje o teh rečeh ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dogovarjali se bodo, TI pa boš le čakal na rezultate. se pač ne strinjam s tabo. imaš vso pravico do svojega stališča a ti ni treba pisati "mi" . zato ker se jaz in še marsikateri drugi slovenci ne štejemo k tebi in se ne strinjamo s trenutno politiko do hrvaške.

mi BOMO dali podpis in MI bomo šli na referendum , če se volja naših politikov glede meje s hrvaško ne bo spremenila na neko sprejemljivo raven...vsaj kolikor toliko sprejemljivo za nas slovence.

ga pa trenitno ni junaka,ki bi vedel točne rezultate rešitve mejnega vprašanja med slovenijo in hrvaško...in barbika dela prav to, kar je najbolj nevarno..na svojo roko sprejema odločitve nacionalnega pomena, za katere pa nima zadostne pravne podlage in pooblastil. tudi če bodo stvari ratificirane s strani državnega zbora, obstaja še vedno možnost referenduma,ki te odločitve lahko izniči in se pač na ta način pokaže volja večine državljanov in ne trenutna volja in osebni interes politikov.

pa čitljivo se podpiši...:OK:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komunisti so nam 50 let govorili, da je potrebno zategniti pasove za boljši jutri. Tega pa od nikoder. Zdaj so pa začeli razkosovati Slovenijo in jo podarjati Hrvatom. Čemu pa to služi pa še niso povedali. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!