Skoči na vsebino

DOGOVARJANJE S HRVATI


GREY WOLF

Priporočene objave

na kater kvadratek smo se pa mi enemu kockarju zdaj podelali ? beli ali rdeči?????

gregorius -1

thumper -2

thumper -3

brumer -3

scorpions -1

daneb -1

na polovici ene strani............ mora bit nekaj resnice....... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta način pokaže volja večine državljanov in ne trenutna volja in osebni interes politikov.

Ne vem lih, če je volja večine državljanov, trošenje denarja na še en bedast referendum....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem lih, če je volja večine državljanov, trošenje denarja na še en bedast referendum....

kar se denarja tiče je res.samo eno tako zelo pomembno vprašanje ,kot je meja s hrvaško ne more biti odločitev parih ljudi. ja ,sej vem...bili so izvoljeni s strani ljudstva....samo jih pa ima kar nekaj njih tudi vikende na hrvaškem. pa delnice . in še zmeraj so samo ljudje. tisti denar,ki bi šel za referendum pa se itak zgubi v milijonskih odpravninah in avtocestah...

nič ni večno in tudi evropska unija lahko nekoč razpade. ampak meje bodo pa veljavne ! in potem ostanemo brez izhoda na morje, kar nam pa edino zagotavlja čisto svoboden izhod iz države , kajti kopenske meje nam lahko zaprejo zaradi samovolje, morsko pa samo s sankcijami in vojaško blokado !

tako slovenija kot hrvaška sta pa pri delitvi bivšega jugo premoženja v istem položaju.in res ne vem, zakaj se ne more spoštovati dogovora o mejah ki so veljale na dan osamosvojitve? najprej naj se na terenu označi meja, potem pa se lahko menijo o menjavah ozemlja zaradi drugih vzrokov - predvsem zaradi ljudi samih, ki sedaj hodijo čez tujo državo ,ker po naši ali njihovi zemlji to ni mogoče.

nikakor pa sami dogovori - kupčije ne smejo spreminjati statusa teh ljudi!!!!! to so delali v času suženjstva, danes pa se mi zdi, da to res ni sprejemljivo.

pa tudi kakšen kvadratni meter slovenske zemlje bi pogoltnil, če bi naša država ta denar namesto za referendum namenila za smotrno rešitev problema socialno ogroženih družin v sloveniji. pa nažalost še nikoli ni bilo tako in dvomim da bi bilo sedaj.

in ja, strinjam se s tabo! vsak referendum je butast ! in zakaj ! zato ker so tisti,ki nam vladajo butci in nesposobneži !!! in ker so zaverovani sami vase in v svoj prav, volje svojih volilcev pa ne poznajo več, ko so enkrat pri koritu! in potem si mora ljudstvo plačati referendum ( ?????? ja ,seveda,saj gre iz davkov, ki jih poberejo ljudstvu,kajne??? ) ,da jim sploh lahko pokaže svojo voljo! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thumper, malo abstinence bi ti koristilo !

ps

drugače sem za legalizacijo vseh mehkih drog & alkohola !

to mi vsi zasvojenci govorijo....... tudi tisti ki imajo po več nick-ov,he,he...

pa če bi se ti teme držal ...... se mi zdi da tole ni tema "AA" in "AJ"...pojdi tja če misliš težit ali pa debatiraj o tematiki...saj ni treba da se strinjamo, sam glih v vsaki temi en nekaj provocira brez veze s stvarmi , ki nimajo nič skupnega s temo...

nekje pa skoraj mora biti meja , ali pa bomo s hrvaško tako po njihovo...potem najbolše da jim damo slovenijo... a pol boš končno srečen ,ko boš na hrvaškem živel? saj tudi sedaj ti nihče ne brani...pojdi k njim živet...

jaz bi pa rad še zmeraj živel v sloveniji. in to je moja stvar in odločitev. in ti pri tem nimaš nič vpliva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se denarja tiče je res.samo eno tako zelo pomembno vprašanje ,kot je meja s hrvaško ne more biti odločitev parih ljudi. ja ,sej vem...bili so izvoljeni s strani ljudstva....samo jih pa ima kar nekaj njih tudi...

Ful dobro 'nakladaš', pozabljaš pa, da vse, kar je dosegel Pahor, je, da je 'resetiral igro', kar bi lahko naredil že pred cirka 1 letom ,a se mu je to takrat zdelo 'narobe'.

No, samo, da imaš material za jokcat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrvatoljubci ! vidim da vas zelo boli, če nekdo drugače misli kot vi in vaši ljubljeni politiki o odnosih s hrvaško. saj je čisto prav,da vas boli....pa še vas bo...zmeraj bolj..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrvatoljubci ! vidim da vas zelo boli, če nekdo drugače misli kot vi in vaši ljubljeni politiki o odnosih s hrvaško. saj je čisto prav,da vas boli....pa še vas bo...zmeraj bolj..:D

Nisem 'hrvatoljubec'.

Nisem 'thumperljubec'.

Sem kvečjemu samoljub, potem malo domoljub, predvsem pa, če že kaj, človekoljub.

Nič me ne boli, razen, če lahko uporabim frazo, da me "bóli qrac".

Tvoje 'drugačno mnenje' pa - hja, veš, cirka 6-7 miljard nas je na svetu in povečini 'drugače mislimo' eden od drugega, če ne okoli ene, pa okoli druge, tretje ali četrte reči/problematike.

No, ampak ti si kr 'duvaj ego' ... očitno pač to rabiš. Z 'drugačnostjo', ki je prazna beseda, kadar si pripadnik 'črede'. In to si. Baaa ... je rekla ovčka in dalje mulila travo, po tem, ko ji je ratalo s kopitom malo pritisniti na tipkovnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vedel da si vegeterijanka. a pol si se najedla.. to da te boli dolgo že vem....ne vem pa zakaj visiš dol z ovce namest z ovna...

pa kopita si spucaj drugič , ker ti pada z njih svinjarija po forumu.

si pa prva breztaktna mašina..upam da so se načrti zgubili.pa na magnete pazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vedel da si vegeterijanka. a pol si se najedla.. to da te boli dolgo že vem....ne vem pa zakaj visiš dol z ovce namest z ovna...

pa kopita si spucaj drugič , ker ti pada z njih svinjarija po forumu.

si pa prva breztaktna mašina..upam da so se načrti zgubili.pa na magnete pazi.

Kr neki ... preveč visiš na netu, skisal se ti je ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da sem kislina vejo vsi....tud ti....tazadnji....bolje pozno kot nikoli...pa še zmer boljše bit kisel kot gnilo plesnjiv...

dej zdej pa nehi skoz neki jokat ,sam da en neki kontra tebi napiše... bo una lužica pri tebi kmalu večja kot slovensko morje...če se ne bodo naši politiki potrudili , pa dali celega hrvatom....ker potem pa malo soli v lužico pa boš največji car v sloveniji...s privat morjem...ti ne bo več treba ladjic po bani spuščat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da sem kislina vejo vsi....tud ti....tazadnji....bolje pozno kot nikoli...pa še zmer boljše bit kisel kot gnilo plesnjiv...

dej zdej pa nehi skoz neki jokat ,sam da en neki kontra tebi napiše... bo una lužica pri tebi kmalu večja kot slovensko morje...če se ne bodo naši politiki potrudili , pa dali celega hrvatom....ker potem pa malo soli v lužico pa boš največji car v sloveniji...s privat morjem...ti ne bo več treba ladjic po bani spuščat...

Wow, kera kreativnost ...

za zjokat, res

opravilna sposobnost je še?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deca, mir že enkrat al pa Grunfa pokličem, da vas nagoni spat :devil:

Kakorkoli bo, če dajo stvar pred neko arbitražo je to win-win situacija, ker si sedaj samo eni drugim škodo delamo in to zato, ker se je nekomu zdelo, da je bolje nabirat točke na poceni zunanji politiki (pizdarijah) kot, da bi doma kaj pametnega naredil. Ampak to že itaq veste, zato res ne vem zakaj se eni tako zaganjate v to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem bo kmalu postal problem, kaj se bo dalo na arbitražo (ki bo po mojem šla na referendum) - ali se bo šlo po koščkih meje in posameznih vprašanjih, ali pa bomo odločali o celi meji ...

Pa še to - dejstvo je, da je 'stik z odprtim morjem' itak problematičen predvsem v primeru oboroženega spopada in če Slovenija ter Hrvaška ne bi bili v EU (Hrvati očitno kmalu bodo ...) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deca, mir že enkrat al pa Grunfa pokličem, da vas nagoni spat :devil:

Kakorkoli bo, če dajo stvar pred neko arbitražo je to win-win situacija, ker si sedaj samo eni drugim škodo delamo in to zato, ker se je nekomu zdelo, da je bolje nabirat točke na poceni zunanji politiki (pizdarijah) kot, da bi doma kaj pametnega naredil. Ampak to že itaq veste, zato res ne vem zakaj se eni tako zaganjate v to?

grunf ma dost bol pametnega dela... sicer pa naj bi se rešilo v nekaj letih...končno dokončno....

http://24ur.com/novi...4-poglavij.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strpnost nima nič s tem ... imam pač rad živali ... hrčke, butle in podobno zalego ... jebiga, kičasta lastnost dobrodušnega boga pač ...

Močno sem dvomil, da boš odgovorl na to provokacijo, iz tvoje izdaje se zdaj vidi koliko dolga je tvoja . . .

Mimogrede to sploh ni bilo namenjeno TEBI, samo zdaj je kar je, izdal si se jeb. ga :headbang:

P.S. Kakšno je vreme v IDRIJI :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!