Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

TOLE

mora vedeti vsak, ki se bo udeležil volitev!

Volilni sistem je sranje težke kategorije! Še vedno sem mnenja da bi vsi sistemski delavci morali biti nekako interaktivno sprotno točkovani in potemtakem tudi ovrednoteni, plačani, zaprti ali odstranjeni. Saj je govora o izvoljencih ljudstva ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volilni sistem je sranje težke kategorije! Še vedno sem mnenja da bi vsi sistemski delavci morali biti nekako interaktivno sprotno točkovani in potemtakem tudi ovrednoteni, plačani, zaprti ali odstranjeni. Saj je govora o izvoljencih ljudstva ne??

VpraŠanje, kdo bi potem Še hotel delati, če bi ga taki, kot si ti, stalno gledali pod prste, najedali in sploh izvajali nad njim razne prijeme policijske države ...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr ti gre, če se lahk z motorji pa kamerami pa tko okol afnaš ... :)

Ja vidm de si mi fouš kt matr!! Eno kamerco za dvesto evričev pa frezo za za dva jurja od kolega ampak je žal že tragično preminila tako de bom zdej neki cajta peš :blush: Sicer mi bo tud zoki v kratkem izpit splel tako da zavod in sociala vabita :hooray: A ti si pa Sistem promotor al kaj? Vsaj tako nekak te je zaznat.

Vprašanje, kdo bi potem še hotel delati, če bi ga taki, kot si ti, stalno gledali pod prste, najedali in sploh izvajali nad njim razne prijeme policijske države ...

Aja; tako; temu se reče da ljudje delajo?? Dej mal razmisl no! Če se gre za izvoljence ljudstva kdo jih naj potem naj nadzira?? Sami sebe kot dosedaj al koko??

Z JJ, v zmago...

BOLANO!! Avtor tegale sodi na psihiatrijo. Če samo pomislim koliko dela si je naredil za en takle poc.? Pa da nebo kdo mislil da podpiram Janšo in njegov bolanizem :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Avtor tegale sodi na psihiatrijo. Če samo pomislim koliko dela si je naredil za en takle poc.? Pa da nebo kdo mislil da podpiram Janšo in njegov bolanizem :ninja:

Robi, lej - ljudje imajo različne hobije. In si z njim dajejo delo. Eni rišejo lepe slike, drugi si ga meškajo ob pcju, tretji fotografirajo in obdelujejo fotografije, četrti pišejo bloge, peti snemajo in komponirajo filmčke ... Ob delu, kar je danes prava redkost, se pa tudi zabavajo. Zato se temu reče hoby.

Jaz sem tudi naredil kar nekaj fotokarikatur Janše, Pahorja, Kresalke - morda bi kdo rekel, da so premočne. Od Jneza celo pričakujem poziv na določeno institucijo, kjer bom moral razlagati o tem kaj karikatura je in kaj pomeni svoboda govora - saj je (fot)karikatura sporočilo in kot taka spada v področje komunikacije - svobodo govora..

Destvo je, da ta filmska parodija morda celo presega mero dobrega okusa ampak, ko oceniš umski domet janševikov, ti postane jasno, da razumejo le tovrstne parodije, karikature, ocene itd. Čim hočeš kako zadevo povedati malo bolj normalno, na način, ki zahteva vsaj 5 razredov Oš, se ta sorta zmede, ne ve kaj si rekel pred 3 sekundami in posledično neha poslušati, začne si vrtati po nosu in riti ter avtomatično goniti svoje "protikomunoistične" mantre, ki nimajo najmanjše povezave s s tem kar človek pove, ampak se pri njih avtomatično aktivirajo, ko ji začne zvoniti v praznini glave zaradi besed katerih pomena ne sledijo in ne morejo razumeti - kot deževnik ne more razumeti Komunističnega manifesta.

Zato se mi zdi, da je avtor zadel žebljico na glavico in bo vsakdo od teh cepcev razumel kaj mu hoče povedati avtor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh pa že moja štemarca lepš poje!! A nimate nobenga občutka? Tole je odurno in ni za nikamor neglede na to kaj trobi! :slap: Res pa je da propaganda doseže svoj učinek čim se z njo kdo ukvarja. Kresalki so pa kar v stranki posnel parodijo he he!!

Zanimivo bi bilo glasovanje kaj bi narod na splošno rad imel. Guruja, liderja, klovna, manekena al tirana?? :surrender: A poznamo še kako sorto? :hmm:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh pa že moja štemarca lepš poje!! A nimate nobenga občutka? Tole je odurno in ni za nikamor neglede na to kaj trobi! :slap: Res pa je da propaganda doseže svoj učinek čim se z njo kdo ukvarja. Kresalki so pa kar v stranki posnel parodijo he he!!

Zanimivo bi bilo glasovanje kaj bi narod na splošno rad imel. Guruja, liderja, klovna, manekena al tirana?? :surrender: A poznamo še kako sorto? :hmm:

Poznamo - izbeglice .. ampak na tiste ni računati, ker nekako ne spadajo v Butale. So prepametni.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOLANO!! Avtor tegale sodi na psihiatrijo. Če samo pomislim koliko dela si je naredil za en takle poc.? Pa da nebo kdo mislil da podpiram Janšo in njegov bolanizem :ninja:

Če spoznaš koga od njegovih "elitnih vojakov specialcev", se ti ta zadeva ne bo več zdela tako bolana.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če spoznaš koga od njegovih "elitnih vojakov specialcev", se ti ta zadeva ne bo več zdela tako bolana.

a ni en bivši celo na forumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo bi bilo glasovanje kaj bi narod na splošno rad imel. Guruja, liderja, klovna, manekena al tirana?? :surrender: A poznamo še kako sorto? :hmm:

Ja, histerične paranoike. Ampak ti žal ne kandidiraš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, histerične paranoike. Ampak ti žal ne kandidiraš ...

Ga boš pa ti nadomeščal ... mislim, da imaš v tem političnem razredu veliko več možnosti.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga boš pa ti nadomeščal ... mislim, da imaš v tem političnem razredu veliko več možnosti.

:yes:

Ma ne!! ĐastinTHEjustice je očitno že veselo pri koritu in predstavlja možnost osebno!! Take rabmo!!?? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne!! ĐastinTHEjustice je očitno že veselo pri koritu in predstavlja možnost osebno!! Take rabmo!!?? :BUA:

Korita so za prašiče. Malo lepše se začni obnašati in izražati, ti ne bo škodilo. Sam ne predstavljam nobenih "možnosti". Verjamem v določene ideale, že kar nekaj časa, in jasno mi je, da se ne bodo nikoli 100% uresničili, lahko pa se jim v življenju bolj ali manj približamo. Želim si seveda, da čim bolj.

In ja - vseh politikov, ljudi, ki so se to sploh pripravljeni iti, ali celo celega naroda, ali tistega dela ljudstva, ki mi "ne paše" (ideološko, komunikacijsko, vizualno ali genološko) pač ne morem zamenjati ali odmisliti. Realnost je seštevek ali multiplikacija vseh možnih interesov, ideologij, karakterjev ...

Tako je.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo bi bilo glasovanje kaj bi narod na splošno rad imel. Guruja, liderja, klovna, manekena al tirana?? :surrender: A poznamo še kako sorto? :hmm:

Kaj nimamo takšnega glasovanja vsaka 4 leta? Letos celo predčasnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazil danes v napovedniku poročil, da so se pojavili J navijači pred in v sodišču v Ljubljani.

Ko sem videl kateri frisi so bili tam prisotni sem absolutno prepričan, da so se zbrali spontano in samoiniciativno. Kako, da se sam nisem spomnil na to, ejjjjjj.

Bilo je nekaj navijanja in skandiranja, podobno kot se pričaka olimpijskega prvaka.

Res poučno.

Če se slučajno zgodi, da bi J prišel na kakršenkoli način spet na pozicijo domnevam da bom lahko uzrl naslednjič na omenjenem mestu četico drugačnih gardistov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazil danes v napovedniku poročil, da so se pojavili J navijači pred in v sodišču v Ljubljani.

Ko sem videl kateri frisi so bili tam prisotni sem absolutno prepričan, da so se zbrali spontano in samoiniciativno. Kako, da se sam nisem spomnil na to, ejjjjjj.

Bilo je nekaj navijanja in skandiranja, podobno kot se pričaka olimpijskega prvaka.

Res poučno.

Če se slučajno zgodi, da bi J prišel na kakršenkoli način spet na pozicijo domnevam da bom lahko uzrl naslednjič na omenjenem mestu četico drugačnih gardistov.

Janša zmagovalec :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nimamo takšnega glasovanja vsaka 4 leta? Letos celo predčasnega.

Žal TO NI TO!! Ljudem ki so v preteklosti namerno počeli take in drugačne svinjarije bi morali prepovedat nadaljne sodelovanje pri vodilnih funkcijah če že ne strpat u rezervate pa naj se koljejo med sabo.

Ko bi zadeva prešla v prakso ni hudič da bi sčasoma naplavilo prave ljudi ki bi srčno vodili državo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!