Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

Mogoče kdo ve, če se da pri teh "mini spy" kamerah izbrisat datum? In kako?

No, da si odgovorim na staro vprašanje, pa še za tiste, ki jih to morda zanima.

Kamera je: 808 Key Chain #3, z resolucijo videa 720 x 480 in 30 fpsji.

Kako odstraniti datum: http://tinyurl.com/8a9mjh5

Na stran (forum) se morate registrirati...

Navodila so preizkušena, potrebno jih je le dobro prebrati in upoštevati, lepo po vrsti! Zadeva deluje!

Ne pa me spraševat, kako se sedaj dobi datum in uro nazaj :OK:

Če pa komu ni jasno, naj mi pošlje ZS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je en izrez iz Tunizije, lahko si ga nastavite v HD, da se vidi nekoliko kvaliteto snemanja.

Žal ni bilo nastavljeno pri snemanju na 60 FPS ampak le na 30 FPS, sicer pa je HD.

http://www.youtube.com/watch?v=qYRDFA221-Y&list=UU4VCxL1JJmMy4QwigCb_rlg&index=1&feature=plcp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Med obiskom Grobnika mi je padla v oči tale kamerca na parkiranem z-ju... morda kdo ve kje bi se dobilo kaj podobnega in ali se to obnese=?

dsc07946.jpg

dsc07944.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si me pa ujel

ja to je ta kamerca k je ni3ous dal link VIO POV HD

je kr gromazn tist snemaln del sam jst sm ga brez problema pod sedež spravu...uzel sm jo pa k ma dalinc, ekran, enostavne nastavitve, navadne AA baterije itd...sm še zrihtu sm bom d prklučm na akumulator d še baterij ne nucam pa sm zmagu...aja pa zunanji mikrofon se tud da prklučt...jst sm zelo zadovoln

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja naroču sm pa iz anglije dubu zravn še zaston mount kit pa 10% popusta dubu pa v 24 urah :ninja:

kulko je pa cena?? kam si pa spravu del za snemanje??
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulko je pa cena?? kam si pa spravu del za snemanje??

pršla me je 475 funtov s poštnino od tega je 25 funtov poštnina to je UPS sledenje pa morm rečt zlo hitra dostava

naroču sm pa tle http://www.dogcamsport.co.uk/ kupone ses pa hitr najde za popust

odgovarjajo pa tud zlo hitr na maile

kje mam del za snemanje je pa en post viši napisan aka pod sedežem

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hi,

imam eno vprašanje.

Ali je že koga ustavil policaj ker je videl kamero na čeladi ali na motorju.Ali kaj komplicirajo,ti lahko kamero zaseže,je to za policaja dokaz......

Hvala.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel kamero in na čeladi ko so me ustavl, pa še snemala je,kot tud na motorju na mejnem prehodu, res pa d ni bla glih opazna,

tud omenu ni noben polcaj kej o kameri...res pa d nism pred njimi pizdarij zganju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri počasnem premikanju je kamera hitro dost dobra. Ko pa predmeti letijo mimo, ko so vibracije itd... pa se kmalu loči seme od plevela.

Ne pričakuj preveč od te kamere. Verjetno upraviči ceno 80€. Zagotovo pa ne pričakuj tega kar ti da Go PRO, CamOne... za 3x več denarja.

Lahko pa da se motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel kamero in na čeladi ko so me ustavl, pa še snemala je,kot tud na motorju na mejnem prehodu, res pa d ni bla glih opazna,

tud omenu ni noben polcaj kej o kameri...res pa d nism pred njimi pizdarij zganju

Mene je pa na ridah letečman spraševal kolk košta kamera na mojem tanku ker mu mulci na skuterjih bežijo in pol si ne zapomne "a je ta tisti od zadnč??" pa bi rad posnel. Potem pa je uprizoril "demo" nevarne vožnje he he!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://youtu.be/a4jkyDVdPcQ

Evo še en testni posnetek kamere... zvok je obup, glede na to da je kamera brez ohišja, je bilo za pričakovati... čaka me le še, da prelotam mikrofon na daljši kabel in le tega nekam fiksiram, kjer ne bo prepiha :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče kdo kaj takega?Ne spoznam se ravno najbolj,pa me zanima kakšno sliko bi lahko pričakoval?

http://www.chinavasion.com/sports-action-camcorders/poseidon-waterproof-720p-hd-sports-action-video-camera-with-remote-control-2gen/

Ja sej vidiš, da je že demo posnetek čisto sranje, škoda vsakega eura, kvalitetno kamero ti je prezentiral HyperJack

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še en testni posnetek kamere... zvok je obup, glede na to da je kamera brez ohišja, je bilo za pričakovati... čaka me le še, da prelotam mikrofon na daljši kabel in le tega nekam fiksiram, kjer ne bo prepiha :)

A ta je iz HKja?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še en testni posnetek kamere... zvok je obup, glede na to da je kamera brez ohišja, je bilo za pričakovati... čaka me le še, da prelotam mikrofon na daljši kabel in le tega nekam fiksiram, kjer ne bo prepiha :)

Kje si kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GO PRO, vredna vsakega centa.....nobenega problema z montažo, drži ko hudič, vglavnem dobr zadeva! V HD načinu snemaš 4 ure v "slabši" ločljivosti 6.

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti men povej,kam si jo zmontiral in kako?? Ker men jo zmer trese-"sliko namreč" k hudič :)

Odpri video na youtub-u in pod video posnetkom imaš fotografije izdelave nosilca.

Čepki za ušesa, so zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!