Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

V osnovni šoli sem imel sošolca, ki je "preko vez" dobil PS3 1 mesec za tem, ko je v slovenijo prišel PlayStation 2...stvar je baje laufala u nulo...samo mama mu ni dovolila, da nam ga pokaže..Aleksander si to ti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lahko kdo iz osebnih izkušenj pokomentira Contour roam, ali Contour GPS ?

Hvala

Imam Contour+ (torej "nadgradnja" modela GPS) in menim, da če ti GPS pri snemanju ni pomemben, vzami ROAM. Je bolje zaščiten proti dežju in cenejši. Malus obeh je, da ne podpirata SDXC kartic (torej je 32GB največja možna velikost, ki je npr. za daljše potovanje premajhna) - ne vem pa, če novi modeli SDXC že podpirajo. Še en minus teh kamer je, da se kar hitro praznijo baterije. Četudi jo med snemanjem (kar se npr pri modelu + da, pri ROAMu pa mislim da ne) polniš, ti ne zdrži enodnevne ture (polnijo se pa zelo počasi). To, kar piše na njihovi strani, da zdrži do 3.5 ure, pa verjetno drži le "matematično". V praksi moj + zdrži polovico tega časa (pri snemanju videa).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

če koga zanima kamera lahko poceni dobim. Gre za konkurenco GoPro Black po ugodni ceni okoli 250€ ali še ceneje, če bo kandidatov več!

 

http://yourpersonalhdcamera.com/shop/product-example-1/

Ni slaba sam kakšen stabilizator in senzor (občutljivost na svetlobo) slike ima?? Očitno gre za mal modificirano kopijo. GoPro deluje odlično ampak je cena zelo privlačna!! Jest bi kar probal in če bo kul raj vzamem dve he he!! Če boš naročal me kontaktirej!!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drift HD je kar ql kamera. Za Ghost se nisem odločil, ker po moje ne upraviči tolk višje cene. Ni tolk razlike med njima. Drift HD 1080 sem dobil za 200€ v Veroni. Ghost je bila 300.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drift HD je kar ql kamera. Za Ghost se nisem odločil, ker po moje ne upraviči tolk višje cene. Ni tolk razlike med njima. Drift HD 1080 sem dobil za 200€ v Veroni. Ghost je bila 300.

no ja..sam je pa bolše od Ghost HD 170,....Ghost je najnovejša ..pa na youtube spremlam dosti ameriške Motovlogere in so z njo vsi zadovolni,..kar se pa cene tiče ok je malo visoka al če hočeš met moreš dat =)

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

če že kupuješ kamero ti priporočam da daš malo več denarja in si kupiš nekaj kar bo delalo......tudi sam sem imel na začetku nekaj podobnega kot si poslal na linkih ampak je vedno nekaj ˝zejbavala˝(ali se mi je po 10 metrih ugasnila, al zaradi tresljajev ni hotela snemati itd.)...sedaj imam gopro hero 2 in sem ZELO sadovoljen z njo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima že kdo kakšne izkušnje z gopro hero3 black e.?

Lp.

Evo na kratko:

kvaliteta super, prehodi iz svetlega v temni prostor zelo hitri, kamera v ohišju z normalnim pritrdilnim nastavkom tehta 220 g, baterija zdrži cca eno uro snemanja, oz. cca uro in 45 min v time lapse modusu (testirano pri tempraturah pol ničlo), zelo uporabna je android aplikacija, se posebaj za nastavljanje kamere in nastavitev, daljinec deluje zelo dobro se pa občasno zgodi, da kamera ''freezne'' in se ne da več prižgati ne z daljincem, ne na sami kameri, takrat je potrebno izvleči baterijo, da se resetira (upam, da rešijo to z naslednjim updatom firmware) ...

... je pa vredna svojega denarja  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo na kratko:

kvaliteta super, prehodi iz svetlega v temni prostor zelo hitri, kamera v ohišju z normalnim pritrdilnim nastavkom tehta 220 g, baterija zdrži cca eno uro snemanja, oz. cca uro in 45 min v time lapse modusu (testirano pri tempraturah pol ničlo), zelo uporabna je android aplikacija, se posebaj za nastavljanje kamere in nastavitev, daljinec deluje zelo dobro se pa občasno zgodi, da kamera ''freezne'' in se ne da več prižgati ne z daljincem, ne na sami kameri, takrat je potrebno izvleči baterijo, da se resetira (upam, da rešijo to z naslednjim updatom firmware) ...

... je pa vredna svojega denarja  :OK:

 

Evo na kratko:

kvaliteta super, prehodi iz svetlega v temni prostor zelo hitri, kamera v ohišju z normalnim pritrdilnim nastavkom tehta 220 g, baterija zdrži cca eno uro snemanja, oz. cca uro in 45 min v time lapse modusu (testirano pri tempraturah pol ničlo), zelo uporabna je android aplikacija, se posebaj za nastavljanje kamere in nastavitev, daljinec deluje zelo dobro se pa občasno zgodi, da kamera ''freezne'' in se ne da več prižgati ne z daljincem, ne na sami kameri, takrat je potrebno izvleči baterijo, da se resetira (upam, da rešijo to z naslednjim updatom firmware) ...

... je pa vredna svojega denarja  :OK:

ista je ko gopro hd hero 2,..nisem glih zadovoljen z 3ko al ok..glavno je da jo imam..je pa res da tu pa tam freezne-.-" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ista je ko gopro hd hero 2,..nisem glih zadovoljen z 3ko al ok..glavno je da jo imam..je pa res da tu pa tam freezne-.-" :D

 

To ne bo ravno držalo..

 

Black Edition niti približno ni ista kot HD Hero 2, ampak je precej bolj zmogljiva.  Pri 1080p omogoča 60fps ne samo 30. Pri 720p omogoča 120 fps ne samo 60, poleg tega omogoča še bistveno višje resolucije 1440p, 4K, 2.7K, fotoaparat je 12MP, ki omogoča burst 30 sličic na sekundo, ne samo 10, podpira funkcijo slikanja med snemanjem videa, itd, itd..

 

Je pa res, da je zelo podobna dvojki HD Hero 3 Silver Edition. Tu ni bistvenih razlik saj so zmogljivosti praktično enake, je pa kljub temu po mojem mnenju velika prednost trojke, da je manjša, lažja in predvsem to, da ima vgrajen WiFi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne bo ravno držalo..

 

Black Edition niti približno ni ista kot HD Hero 2, ampak je precej bolj zmogljiva.  Pri 1080p omogoča 60fps ne samo 30. Pri 720p omogoča 120 fps ne samo 60, poleg tega omogoča še bistveno višje resolucije 1440p, 4K, 2.7K, fotoaparat je 12MP, ki omogoča burst 30 sličic na sekundo, ne samo 10, podpira funkcijo slikanja med snemanjem videa, itd, itd..

 

Je pa res, da je zelo podobna dvojki HD Hero 3 Silver Edition. Tu ni bistvenih razlik saj so zmogljivosti praktično enake, je pa kljub temu po mojem mnenju velika prednost trojke, da je manjša, lažja in predvsem to, da ima vgrajen WiFi.

Drži!!

Če jo nosiš na čeladi in ti je pomembno, da lahko slikaš med vožnjo, sta ''build in'' WIFI in pa daljinec prava stvar. Manša velikost in manjša teža se pri čeladi še kako pozna, če jo nosiš 7 - 10 ur dnevno ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne bo ravno držalo..

 

Black Edition niti približno ni ista kot HD Hero 2, ampak je precej bolj zmogljiva.  Pri 1080p omogoča 60fps ne samo 30. Pri 720p omogoča 120 fps ne samo 60, poleg tega omogoča še bistveno višje resolucije 1440p, 4K, 2.7K, fotoaparat je 12MP, ki omogoča burst 30 sličic na sekundo, ne samo 10, podpira funkcijo slikanja med snemanjem videa, itd, itd..

 

Je pa res, da je zelo podobna dvojki HD Hero 3 Silver Edition. Tu ni bistvenih razlik saj so zmogljivosti praktično enake, je pa kljub temu po mojem mnenju velika prednost trojke, da je manjša, lažja in predvsem to, da ima vgrajen WiFi.

ne trebaš tega pisat..ker to vse vem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!