Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

Ne vem zakaj bi bil problem tresljaji. Zadevo je samo potrebno nastaviti kolikor sem pregledal posnetke na tubu. Tukal lepim enega ki lepo razloži kaj in kako da je posnetek "gladek". Če te prav zastopim pa sem očitno spregledal nek "bonbonček" pri AZ1 ki naj bi pripomogel k bolj "gladki" in nestreseni sliki?!

 

o

 

Tole pa je nek preizkus??? Kakovost  nikakva!! Kot prvo posnetki s čelade in balance terenskega mopeda niso streseni in kot drugo bi moral za test obe imeti na čeladi oziroma balanci. Dejstvo pa je da so najbolj gledljivi posnetki ki ne opletajo naokrog neglede na to s katero kamero so posneti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še TALE ČLANEK preden se podate v tujino z svojo staro ali novo kamero. Na Bavarskem se lahko olajšate za 300.000.00€ če vas dobijo med snemanjem roadtripa. Pri nas snemanje ni prepovedano, je pa prepovedana objava posnetkov na katerih se posameznik lahko prepozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samo da še povem glede teh kazni... ja te res obstajajo, ampak kakor mi je kolega avstrijec povedal, te ne rabi skrbet, dokler ti snemaš za privat uporabo ;) Samo za informacijo, da se ne bomo glih s strahom podajali okoli ;)

 

Citiram: "you might get into trouble with the actual "dashcams" which automatically loop-record all your rides. But filming with your video camera in public spaces for private purposes is, of course, still 100% legal."

 

Mi je pa to povedal Schaff (mogoče ga kdo pozna iz YT, brusi stopalke s svojo malo Hondico CB500)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo proda kakšno fajn, dobro ( kvaliteta videa ) kamerco? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxxa, a si prodala sj1000? meni je kr vredu, tresljajev je malce več, ampak meni za na pisto je čisto ok :)

Ne, nisem prodala SJ100. Je cist spodobna kamera za ta denar, prva kamera, da sem videla kaj mi odgovarja, in kaj me moti, pa da se mal naucim. Jo bom uporablala za kaksna druga "izrabljanja", ko bi mi bilo sonyja skoda. Pa v avtu se obnese veliko bolje, ko je bolj fixno vse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Hofer bodo imeli sony-evo HDR-AS20 kamero,a je vredna tistih 200 euričev,al je pametneje prmaknit še mal pa nabavt kaj hujšega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dondule po moje je vredna tistih 200€. Se mi zdi, da je pa praktično samo rebrand-ana AS15, tako da mogoče lahko kako rabljeno AS15 nabaviš, pa boš mel isto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

če se že vsi menimo samo o gopro :), kakšna je pa kaj hero4 navadna? Nova nas pride 130eur, zgleda pa kot hero1 oz hero2. Jo že ima kdo?

ista je kot 2ka ;)

če se že vsi menimo samo o gopro :), kakšna je pa kaj hero4 navadna? Nova nas pride 130eur, zgleda pa kot hero1 oz hero2. Jo že ima kdo?

ista je kot 2ka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tej kameri je samo ena napaka, ki me je odvrnila od nakupa. Kamera ni snemljiva iz ohišja. Torej, če si ti odlomi nosilec za pritrditev na ohišju zna biti problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je ta navadna ja k bi nej bla kao blj kt ne sm za podvodno, tko sem nekje bral, ma pa samo 5m.

Je pri nas ista cena, pa verjetn se v kaki štacuni da še za kak % popusta spogajat :)

http://www.snemaj.si/gopro-hero

na bolhi pa jo maš za 60e.. ;)

p.s je kar dobra..

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!