Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

Ne preveč butat z glavo ob steno ker se ti lahko možganski mehurček zaleti v lobanjsko steno in poči.

Kje in kdaj naj bi jaz zagovarjal kakršenkoli kriminal (downloadanje avtorsko zaščitenega programja brez namena pridobivanja materialne koristi je prekršek)?

Vse kar si napisal gre na račun določenega števila N.N.-ov, ki pripadajo romski skupnosti. In če je med Romi samo eden, ki je drugačen, nimaš nobene pravice generalizirati in blatiti celotno romsko populacijo. In če ti to ni jasno kot človeku, bi ti moralo biti jasno kot moderatorju, ker je javno spodbujanje ali razpihovanje narodnostnega, rasnega, verskega ali drugega sovraštva kaznivo dejanje po KZ-ju. In motosvetov forum je javni spletni portal. Morda bi ti moralo biti jasno še posebej zato, ker so v Sloveniji ljudje že bili obsojeni zaradi spodbujanja sovraštva na spletu in to ne samo pogojno. Kot moderator, zastopaš tudi Motosvet.com in zaradi tega bodo lahko imeli težave tudi lastniki spletne strani.

In ja, meni so vsi ljudje načeloma ok, dokler ne dokažejo nasprotno.

Fritz, navedel sem dejstva, ne vem kje si prebral da spodbujam kakršnokoli sovraštvo :hmm: , potemtakem so tudi Slovenske novice in marsikateri drugi časniki vrelci nestrpnosti, saj navajajo dejstva, pa jih noben ne toži......pa ni mi treba zdaj dopovedovati da ne gre verjet vsemu kar tam piše, to vem, vem pa tudi da časniki ne navedejo niti 1% tistega kar se res dogaja

a če je eden drugačen ne moremo posploševati :? v terariju imaš 10 pajkov, 9 je strupenih, eden je nestrupen, torej so po tvoji logiki vsi nestrupeni :hmm: a si že kdaj slišal za Gaussovo krivuljo?

...ah grem, Sizifovega dela pa res ne bom opravljal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kako se cigani obnašajo, pretepajo policaje, pretepajo medicinske sestre, vozijo brez vozniškega, pijani, z neizpravnim vozilom, heroin so našli na odpadu :lol1: (tale sploh zmaga)....

Poenostavljeno - cigani so takšni. Vsi. Jaz ti pa pravim, da niso. V črni kroniki lahko redno tudi bereš kako Slovenci (ja, čistokrvni Slovenci) ubijajo, morijo pijani na cestah, vozijo brez vozniškega dovoljenja, se pretepajo in preprodajajo mamila. Torej so Slovenci takšni? Niso.

Ja, pajki :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz, ne glej samo število teh ˝barab˝, boš moral gledat procentualno, da boš dobil realno cifro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inštitut za slovenski jezik Frana Ramovša ZRC SAZU Iskanje po Slovarju slovenskega knjižnega jezika CIGAN

  1. cigàn -ána m ( á) 1. pripadnik iz Indije priseljenega ljudstva, navadno brez stalnega bivališča: pravili so, da cigani kradejo otroke; ogrski cigani; tolpa ciganov; črn kot cigan; laže kot ciganekspr. je tak cigan slabo oblečen; ekspr. pri nas je kot pri ciganih vse je v neredu; smeje se kot cigan belemu kruhu široko, na vsa usta 2. slabš. zvit, lahkomiseln ali malopriden človek: to ti je pravi cigan; še hujši cigan je, kot si ti; potepa se, cigan / kot psovka cigan ciganski
  2. cigánče -ta s () slabš. ciganski otrok: ciganka s cigančetom
  3. cigánček -čka m () 1. ciganski otrok, navadno deček: umazan ciganček; črn kot ciganček 2. bot. užitna lističasta, kukmaku podobna goba s svetlo rjavim klobukom, Rozites caperata
  4. cigánčica -e ž () ciganska deklica: bosonoga cigančica
  5. ciganíca -e ž (í) nar. ciganka: ciganico so obdolžili, da je ukradla kokoš
  6. ciganíja -e ž () slabš. 1. cigani: ciganija je že spet tu 2. zelo revno, zanemarjeno stanovanje ali poslopje: kako more živeti v taki ciganiji; svojo ciganijo bi si lahko že popravil / vso svojo ciganijo so naložili na voz in se odpeljali
  7. cigániti -im nedov.) ekspr. 1. cigansko, potepuško živeti: dovolj je ciganil okoli; ciganiti se po svetu 2. goljufati, odirati: pri kruhu in vinu je ciganil ljudi
  8. cigánjenje -a s (á) glagolnik od ciganiti: želi si pohajanja in ciganjenja po širokem svetu
  9. cigánka -e ž () pripadnica iz Indije priseljenega ljudstva, navadno brez stalnega bivališča: ciganka prosi po hišah; črna je kot ciganka // slabš. ženska s ciganskim videzom ali lastnostmi: vedno tiči pri tisti ciganki / kot psovka kod si se tako dolgo potepala, ciganka
  10. cigánski -a -o prid. () 1. nanašajoč se na cigane: ciganski jezik; ciganski otrok; ciganski tabor; ciganska godba / na občini so reševali cigansko vprašanje / ekspr. ima ciganske oči črne, žive 2. ekspr. nestalen, nemiren: fant je ciganske narave ◊ gastr. ciganski golaž golaž iz dveh vrst mesa, slanine, krompirja in paprike cigánsko prisl.: (po) cigansko živeti
  11. cigánstvo -a s () kar se nanaša na cigane: ciganstvo predstavlja v kraju velik problem / ekspr. na dopustu je spal pod šotorom in si sam kuhal, ampak to ciganstvo mu je bilo všeč
  12. cigánščina -e ž () 1. ciganski jezik: razumeti ciganščino 2. redko ciganija
  13. izcigániti -im dov.) ekspr. z vztrajnimi, vsiljivimi prošnjami, prigovarjanjem priti do česa: vedel sem, da bo izciganil denar za vstopnico
  14. ocigániti -im dov.) ekspr. ogoljufati, prevarati: prekupčevalci so ga ociganili; ociganiti za denar; hladnokrvno, nesramno so jih ociganili; ne prodajaj pod ceno, ne daj se ociganiti

Ne si metati peska v oči poznamo le izraz CIGAN!!!!!

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj procentualno? A je procentualno v romski populaciji več ljudi, ki so bili osumljeni ali obsojeni za kazniva dejanja? Verjetno je vendar ti to še vedno ne daje pravice kriminalizirati celotno manjšino ali celoten narod. Nemčija je odgovorna za poskus iztrebljanja Judov in drugih 'manjvrednih' narodov. Ali so zato vsi Nemci genocidni? Niso. Ali so Srbi takšni zaradi Srebrenice? Niso.

Kdaj ti bo že enkrat vklopilo, da nimaš pravice tistega desetega pajka pokati v isto skupino s strupenimi, čeprav je pajek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz, ne glej samo število teh ˝barab˝, boš moral gledat procentualno, da boš dobil realno cifro

Zakaj procentualno - hočeš rečt, da niso 100% vsi 'takšni'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na radiju sem bežno slišal da so cigani spet pretepli nekega starejšega človeka, a kdo ve kaj več?

Preveč se po klenih Slovencih zgledujejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm, nekaj malega se mi pa že sanja. Daleč stran imam opravka z "evropejci", med katerimi je veliko takšnih, ki bi odgovarjali opisu problematičnih Romov pa še zmeraj ne zganjam paranoje do vsega kar prihaja z juga.

A to so Italijani, a? Evropski cigani :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaz, kakšna socialna država smo, ki podpira take cigane bolj, kot poštene in delovne državljane, pa si spodaj poglejte sliko izpiska iz NLB za članico družine Strojan. Slikca trenutno kroži po mailu, katerega sem dobil tudi sam in ne morem verjtet! Banda pokvarjena! Vam povem: Slovenija je v kurcu... se mi zdi, da je na strani ciganov!

prilagam original sliko...

post-15759-1236603851_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je že vsaj 2x pripopana na forumu!

Je res tako težćko malo nazaj pogledat??????? :wacko:

a ne vidiš,d a je on car, k je najdu tako, k ma celo ime? Če prav vem, so prejšne mele ime prečrtano ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne vidiš,d a je on car, k je najdu tako, k ma celo ime? Če prav vem, so prejšne mele ime prečrtano ...

Točno tako! I'm the man! :yea1: :OK: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je že vsaj 2x pripopana na forumu!

Je res tako težćko malo nazaj pogledat??????? :wacko:

kot moderatroja te opozarjam da bi jaz na tvojem mestu te bančne izpiske izbrisal ! kako je prišel kdo do njih me ne briga, a zadeva je najmanj primerna za javne objave ! Nataša, Drago in ostali vejo še kaj več od samega surfanja po netu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot moderatroja te opozarjam da bi jaz na tvojem mestu te bančne izpiske izbrisal ! kako je prišel kdo do njih me ne briga, a zadeva je najmanj primerna za javne objave ! Nataša, Drago in ostali vejo še kaj več od samega surfanja po netu !

Pravilno.

ps.: ta zadeva se ta tedn na veliko pošilja preko maila...ne vemo kdo pa je poslal izvirnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot moderatroja te opozarjam da bi jaz na tvojem mestu te bančne izpiske izbrisal ! kako je prišel kdo do njih me ne briga, a zadeva je najmanj primerna za javne objave ! Nataša, Drago in ostali vejo še kaj več od samega surfanja po netu !

Kar naj pošteni delovni ljudje vidijo, koga podpira ta naša socialna država in kakšne vsote denarja razmeče tem ciganom!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj pošteni delovni ljudje vidijo, koga podpira ta naša socialna država in kakšne vsote denarja razmeče tem ciganom!!! :headbang:

še dobro da nisi napisal "vidimo", tako si nam jasno dal vedeti da si med nepoštenimi ! :evilgrin:

TomAAAz letos pa obvezno na moped s starimi gumami ! in olagumami ! :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj pošteni delovni ljudje vidijo, koga podpira ta naša socialna država in kakšne vsote denarja razmeče tem ciganom!!! :headbang:

S takimi vzkliki, kot je tvoj, se je začelo tudi pred kakimi 80 leti ... v Nemčiji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno.

ps.: ta zadeva se ta tedn na veliko pošilja preko maila...ne vemo kdo pa je poslal izvirnik?

Vemo pa, da je paris2 objavil na motosvetu, forumu, ki ima menda ene 20.000 registriranih uporabnikov ...

....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takimi vzkliki, kot je tvoj, se je začelo tudi pred kakimi 80 leti ... v Nemčiji ...

zacelo se je malce drugace. ampak nic ne de...... novinarska pravica do interpretacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vemo pa, da je paris2 objavil na motosvetu, forumu, ki ima menda ene 20.000 registriranih uporabnikov ...

....

ah, ...sj romi so čist fest! ...dokler ti ne ukradejo kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začelo se je, ko je skorumpirana elita tajkunov in užaljenih generalov, ki so zgubili vojno, našla svojega ljudskega kričača... :whistle:

Nimamo ljudskega kričača takega formata, vojne nismo zgubili, nimamo užaljenih generalov, mamo pa skorumpirano elito tajkunov. in cigane. smo še daleč od kristalnih noči. aja, mamo tudi prvo molotovko. vendar vrženo na direktorja, ne na romsko naselje.

tako, da ni panike, če se malo kregamo okoli tega.

Pa tudi ne vidim kakega spodbujanja k nestrpnosti. Kvečjemu nas dejanja tajkunov, politikantov in raznih ciganov ob takih razmerah silijo v nestrpnost. Mogoče bi jih morali vse skup prijavit zaradi spodbujanja k nestrpnosti :whistle:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, mamo tudi prvo molotovko. vendar vrženo na direktorja, ne na romsko naselje.

tako, da ni panike, če .....:whistle:

izgubljamo koletivno spomin in naenkrat več nič ne vemo o bombnih napadih na dolenjska romska naselja ! :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ...sj romi so čist fest! ...dokler ti ne ukradejo kej.

še kako jih boš vzljubil, skupaj z njihovim odvetnikom ! in pol se še enkrat vprašaj od kod jim denar ! od takih runklov kot si ti ! hvala v njihovem imenu ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro da nisi napisal "vidimo", tako si nam jasno dal vedeti da si med nepoštenimi ! :evilgrin:

TomAAAz letos pa obvezno na moped s starimi gumami ! in olagumami ! :stupid:

Letos še za stare gume ne bom imel, ker je recesija!!! Bom kar leseni kolesi (design by old carriage) gor dal namesto platišč in pnevmatik, ker te niso letos in!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!