Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

Tole se bliža gornjemu pragu moje tolerance. Še ene dve taki novički, kot je skrivanje pobeglih iz zapora, in sprenevedanje nevem zakaj se gre, pa bom ratal ambrušan.. . . . . .

+1

Eni si res preveč dovolijo.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kaki car je bil toti na tv včeraj.. "ja če damo pravi naslov dobimo položnico, drugače pač ne" hahahahahaha :lol1: :lol1: Kake majo, gradbeno bi meli za đabe, pa vodo, pa elektriko pa vsee... bom jaz prišo pa fse stero, to ni res kaj delajo več, res ne..

//Nejc

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bom jaz prišo pa fse stero, to ni res kaj delajo več, res ne..

//Nejc

Ja, pa ne pozabi posneti filmčka in ga obesiti na youtube. Komaj čakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa ne pozabi posneti filmčka in ga obesiti na youtube. Komaj čakam.

Grem kupit kokice :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne ODRGNINE je imel od lisic, da jih sploh ne vidiš HE HE. Prebivalci Ambrusa se najbrž privoščljivo SMEJIJO kakšno nadlogo so si pripeljali v Ljubljano, zdaj so Strojani pokazali svoj pravi ciganski obraz :krneki: še dolgo so zdržali brez PIZDARIJ

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj se je zgodilo z njihovimi ''botri'', zaščitniki? Ali pa je kaj malo večjega v ozadju.. :hmm: Zaradi starih grehov ne bi šlo toliko policemanov v akcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj se je zgodilo z njihovimi ''botri'', zaščitniki? Ali pa je kaj malo večjega v ozadju.. :hmm: Zaradi starih grehov ne bi šlo toliko policemanov v akcijo.

Bi bilo dobro še njihove odvetnike mal na hladno dati. Al jim jih pa domov poslati, da bi videli kakšne nadloge branijo in zagovarjajo.

Očitno takrat prebivelcem Ambrusa ni ostalo drugega, kot da naredijo "malo revolucijo" in :worship: uspelo jim je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo dobro še njihove odvetnike mal na hladno dati. Al jim jih pa domov poslati, da bi videli kakšne nadloge branijo in zagovarjajo.

Očitno takrat prebivelcem Ambrusa ni ostalo drugega, kot da naredijo "malo revolucijo" in :worship: uspelo jim je.

Odvetnik lahko brani kogarkoli in je to popolnoma njegova stvar. Do sedaj so v Sloveniji branili že veliko precej hujših zločincev kot so Strojani pa nihče ne skače v zrak zaradi tega.

Prebivalci Ambrusa niso naredili NIČ razen sranja v katero je neumno padla še vlada oz. vsaj MNZ. Za to, da so nekateri člani Strojanov lahko počeli sranja so odgovorni lokalni policijski šefi in lokalna oblast (neukrepanje, zanemarjanje problema), šefi na MNZ (neukrepanje), sodstvo (predolgi postopki in nerazumno toleriranje nasilja med Romi) ter Vlada RS in parlament RS (priprava in sprejem zakonodaje, ki bi omogočala učinkovito preganjanje falotov).

In kaj so Ambrušani dosegli - nihče od odgovornih ni nikoli odgovarjal in Strojani (tudi tisti, ki bi morali odgovarjati za pizdarije v Ambrusu) so, v zameno za nezazidljivo parcelo bogu za hrbtom, dobili zemljišče z zgrajenim objektom v Ljubljani. Slovenija pa se je ponovno osramotila kot država, ki krši človekove pravice in dovoljuje rasistične izpade.

Približno tako kot, če bi se vstrelil v koleno in se drl: "Zmaga!" No, čestitam :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sm že reku, če jih vidm da se mi šetajo po dvorišču najprej streljam, potem pokličem policijo naj pridejo po trupla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/novice/crna-kronika/brutal...-mladenica.html

Zihr je bil mulo na traktorju kriv za fajt.

Kdo je začel in kdo je kaj počel je stvar policije, tožilstva in sodišča. Razen, če veš točno kaj in kako se je tam dogajalo.

Kot sm že reku, če jih vidm da se mi šetajo po dvorišču najprej streljam, potem pokličem policijo naj pridejo po trupla....

Poročaj, ko se bo zgodilo, da bomo tudi ostali vedeli, če lahko... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..da se jim ne bo slučajno zgodilo kot v Italiji ko so DVAKRAT poskušali dvem mamicam ukrasti otroka...in so ljudje popizdili in požgali 5 ciganskih naselij... ma verjetno ne, ker smo slovenci na žalost preveč strpen narod.

kaj morajo še prenest ljudje preden se bo kdo zganil za barabami? kot da ni zadosti dilerčkov, kriminalcev in policajev ki pobirajo mastne denarje po cestah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je mišljeno bolj sarkastično kot v resnici čeprav moja zračna dobr nese. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je mišljeno bolj sarkastično kot v resnici čeprav moja zračna dobr nese. :whistle:

z zračno še vrabcev ne prepodiš, ti bi pa cigane :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..da se jim ne bo slučajno zgodilo kot v Italiji ko so DVAKRAT poskušali dvem mamicam ukrasti otroka...in so ljudje popizdili in požgali 5 ciganskih naselij... ma verjetno ne, ker smo slovenci na žalost preveč strpen narod.

Zgodilo se je v Neaplju, ki ima s civilizacijo zelo malo skupnega (marsikateri Italijan pravi, da tudi z Italijo nimajo veliko skupnega). Ker se jim mafijci streljajo po cesti in vsepovsod odlagajo strupene industrijske odpadke, ker se jim mularija drogira, ker se mesto pa se utaplja v lastnih smeteh, ker je vsa oblast prestreljena s kriminalci in skorumpirana...so sedaj krivi Romi. Japajade...

kaj morajo še prenest ljudje preden se bo kdo zganil za barabami? kot da ni zadosti dilerčkov, kriminalcev in policajev ki pobirajo mastne denarje po cestah...

Kaj pa volijo in tolerirajo takšne oblastnike. Meni se ne da iti v zapor zato, ker sem počil falota, ki bi ga policija morala že zdavnaj odvleči na sodišče, to bi ga pa moralo spakirati v zapor..torej, zato, ker nekdo ne opravlja dela za katerega je plačan. A si ti pripravljen nekomu narediti to uslugo in postreliti ljudi, ki mu povzročajo težave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Kot sm že reku, če jih vidm da se mi šetajo po dvorišču najprej streljam, potem pokličem policijo naj pridejo po trupla....

Misliš po smeti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nehate ze cez cigane nabijat... oni ne zganjajo kriminala. Nikoli... Tudi ko kradejo ne. Oni so enaki nam, sam da majo vec pravic pa ugodnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to so sam predvolilne fore, JJ rabi volilce, spet so na udaru izbrisani, cigani, tajkuni......., to je že mal brez veze, upam , da mu jih ne bo preveč nasedel :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji so si poligon za vpade v objekt, hišne preiskave itd. zrihtal. Zdaj pa vadijo. Vsaj ena korist od Strojanov. (res da minimalna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okoli 1h zjutraj na mlačevem, lučaj od ciganskega logorja, stalo več policijskih avtomobilov in še več policistov. Zgledalo je, kot da ne upajo v "naselje" in čakajo na okrepitve.

Še sreča, ker tam zraven je tudi 70 omejitev, meni se pa rahlo mudilo ...

ali lahko v kratkem pričakujemo še kake pritožbe iz strani grosupeljske policije, da je tudi tam prenevarno za njih.

nad logorjem pri motvozu in platnu so itak že dvignili roke in ne posredujejo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!