Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

Guest Brumer

Če nebi izkoriščal drugih nebi imel,tako hišo in novega Mercedesa.Pa še tole:to je ta cigo "pogumni",kateremu so pred kratkim porušili na črno zgrajeno novo hišo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Survivors will be shot again ;)

Saj veš, da tega ne smeš, anede? Lahko jih pa policiji prijaviš.

Policaj se ti bo pa smejal. :D

Ko sem jaz klical, da nam kradejo iz kontejnerja mi je začel takoj razlagat da to ni kraja, če pobirajo okrog kontejnarjev, pa da oni nimajo kaj pri tem, še preden sem mu dopovedal da je to privat kontejner pri delavnici ...., potem so se pa le zmigal.

V primeru kosovnih odpadkov jih lahko pokličeš, da pridejo pogledat, samo pospravljal boš pa še vedno sam.

Unim trem ciganom oz celotni familiji bi vzel socialne za 8 let pa pol da vidimo junake hinavske.

Štos je v tem, da jim od socialne podpore ne morejo trgat za plačilo kazni. Drugih prihodkov, uradno, pa tako al tako nimajo. Če bi jim pa še te socialne podpore ukinl, bi pa na terenu nadoknadl, pa si spet tam, banda ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjem da če ga dobim da se okol mojga avta al pa motorja oz graže šmugla ga bom nalomu ko vola. Tako ga bom nalomu da se sploh ne bo več spomnu kdo ga je. Enkrat bo folku prekipelo, ljubljanske srajce jih pa zagovarjajo pa kupujejo nove parcele gradijo hiše itd. Saj ni čudno če ni dnarja za penzije če moramo pa skor 10 jurjev ciganov fotrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRODOŠLI V DEŽELI NA SONČNI STRANI ALP, TUKAJ NOČEMO CHEYENNOV, KI HOČEJO NAŠ SKALP, NOČEMO CIGANOV, NOČEMO IZBRISANIH, NOČEMO NOBENIH KOT BARVANKE PISANIH :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjem da če ga dobim da se okol mojga avta al pa motorja oz graže šmugla ga bom nalomu ko vola. Tako ga bom nalomu da se sploh ne bo več spomnu kdo ga je. Enkrat bo folku prekipelo, ljubljanske srajce jih pa zagovarjajo pa kupujejo nove parcele gradijo hiše itd. Saj ni čudno če ni dnarja za penzije če moramo pa skor 10 jurjev ciganov fotrat.

Ne vem če boš dočakal, da bo en sam, pa ga boš nalomu. Ponavadi jih je več skup, da lahko več odnesejo, pol se zna pa obrnt če boš kej korajžn. Rečt je lahko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer
Verjem da če ga dobim da se okol mojga avta al pa motorja oz graže šmugla ga bom nalomu ko vola. Tako ga bom nalomu da se sploh ne bo več spomnu kdo ga je. Enkrat bo folku prekipelo, ljubljanske srajce jih pa zagovarjajo pa kupujejo nove parcele gradijo hiše itd. Saj ni čudno če ni dnarja za penzije če moramo pa skor 10 jurjev ciganov fotrat.

Ti si pa res korajžen-samo cigane premalo poznaš.Namreč probaj samo enemu zagrozit drug dan pride cela horda in prvo kar je ti zagrozijo,da ti bojo bajto zažgal.Grožnjo sem sam okusil in dokler ni bilo Dobermana pri hiši so vsak dan okoli hiše hodili,še dones,čeprav že par let nimam psa na vratih,pa je ostal napis POZOR HUD PES + slika - gredo kar hitro mimo,če že gredo mimo hiše.Pa k sreči danes nehodijo več peš - ti socijalno ogroženi "reveži"-so že moderni in se do kontejnerjev kar z Laguno pripeljejo. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premalo poznam, hja kaj pa vem. :naughty: Jaz jih v laguni že vsaj 2 leti nisem videl, nazadnje so se prevažali v A6-ki, sicer ta stari in pa bmw-ju. To je izvidnica, za njimi je pa "metla".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Ciganom smo bolj podobni, kot si upamo priznati!

Še posebej ni pozabiti obiskov župnikov po kmetijah pri starih mamicah in to takoj po poštarjevem obisku s penzijo. Tudi to spada v to zgodbo izkoriščanja. Malo manj kruto, a vendarle.

Naš Horjo is back !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjem da če ga dobim da se okol mojga avta al pa motorja oz graže šmugla ga bom nalomu ko vola. Tako ga bom nalomu da se sploh ne bo več spomnu kdo ga je. Enkrat bo folku prekipelo, ljubljanske srajce jih pa zagovarjajo pa kupujejo nove parcele gradijo hiše itd. Saj ni čudno če ni dnarja za penzije če moramo pa skor 10 jurjev ciganov fotrat.

Ja, lih zaradi Romov ni za penzije :slap: Pa za kugo, lakoto, hudo zimo, inflacijo in drag bencin so tudi oni krivi :grrr Če kaj globalno ne štima, so za to krivi "cigani", ki jih vsake 4 leta redno izvoliš, da upravljajo z državo. Ampak lažje se je na Rome spravljat.

Pri uporabi sile pa le glej, da ne dobiš povratnega udarca - ali od človeka/skupine s katero imaš opravka ali od njihovega odvetnika. Hočem reči, da dobro premisliš vse, preden s spustiš v kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubljanske srajce jih pa zagovarjajo pa kupujejo nove parcele gradijo hiše itd.

Govoriš v množini - koliko hiš in koliko parcel pa so kupili? Me samo zanima ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem ciganov mi ne bomo rešili. :grrr

res je, da kdor ne živi v okolju z njimi, nima velik pojma kako funkcionirajo v družbi. :headbang: sigurno, da ljudi moti, da poznajo le zakone, ki jim nudijo finančno korist.

uživajo v brezdelju, država se pa trudi, da imajo vedno višji standard. Mogoče nas to ne bi tolk motilo, če bi videli, da se za to tud sami trudijo z svojim delom. Pa ne vidš cigana z delovnim orodjem v roki.

japonci imajo dobr pregovor, ljudem ne pomagaš, če jim daš ribo, ampak, da jih naučiš kako jo ujeti. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

japonci imajo dobr pregovor, ljudem ne pomagaš, če jim daš ribo, ampak, da jih naučiš kako jo ujeti. :whistle:

Japonci? Ajlalalala... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno z njimi nisem imel hudo slabih izkušenj je pa povsod kjer se pojavijo nekaj narobe. Zadnjič je prišla ciganka z umazanim in zanemarjenim otrokom fehtat 1€ da bo kao kruh kupila. Pa ji reče stara mama lej 1€ ti ne dam ti grem pa en kos kruha odrezat. Odreže en oreng kos kruha da zraven še 2 piškota in ko pride ven ciganke seveda ni. Izkoriščajo svoje otroke za fehtanje dnarja, raje pustijo otroka lačnega umazanega, sami pa če karkoli sfehtajo ali ukradejo kupijo cigarete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, cigani so res en čuden narod, ne jebejo zakonov, le od koga, se to učijo :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, cigani so res en čuden narod, ne jebejo zakonov, le od koga, se to učijo :hmm: :hmm:

To se ne da naučit to imajo prirojeno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo prirojeno,to imajo v genih!!! :hmm:

Pejd rajš vice komentirat. Je sicer tečno a vsaj škode ne delaš :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!