Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

Glede ciganov pravim vse tako kot Jelinčič, poterat vse.

P.S. naslov teme je napačen, verjetno napaka? Pisat bi moralo Cigani :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ko imajo hišo in zemljo, bi pa lahko to v imenu zaostalih kazni, lepo zarubili, a ne? Pa država nima jajc.

Me pa prav zanima, na čigave stroške bo šla kurjava, elektrika, kanalščina,...Še futrali jih bojo, na koncu.

Nima smisla debatirat o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene še najbolj zanima,kdo bo plačal zdravljenje in odškodnino tistemu pretepenemu revežu iz Ambrusa,ki še danes leži v bolnišnici z razbito glavo in bo ostal trajni invalid.Njemu sigurno nebo Čeferin pomagal v tožbi proti Ciganom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor živi v okolju z njimi, ne more razmišljat drugače :grrr poskrbijo za to :grim

ne delamo sranja njim mi, ampak oni nam, kdaj vam bo to jasn :slap:

Spoštovana dolenjska Roža.....jaz živim v soseščini z njimi že 30 let. Najprej v Bučni vasi, kjer je legendarni Žabjek zelo blizu, in takrat nismo z njimi imeli nič več problemov, kakor z jugo-oficirji, ki so za Novega leta dan streljali v zrak.Z revščino, ki se je pojavila po osamosvojtvi, so ti problemi postali malo večji. medtem sem se preselil v KS šmihel, kjer imamo tudi Cigane, s katerimi je včasih bilo nekaj problemov, sedaj pa jih skoraj ni, oz. so na nivoju problemov s " civili". Za 1. maja imamo skupno fešto na vhu Košenic (kao mondeno novomeško naselje), oni organizirajo ogenj in golaž, mi glasbo in ostalo hrano. Avgusta oni organiziraji nogometni turnir "Romi:Krajevna skupnost: Policija", nato pa je fešta v njihovem naselju. Naselje naših sosedov Romov je vzorćno naselje v RS in naslednje leto menda dobimo (dobijo) celo nekaj EURO sredestev za napredek sožitja.

Če smo lahko mi uredili, bi lahko z malo dobre volje vsakdo. Če pa se nekateri počutijo (počutite) večvredni, pa bo to malo težje.....

Pa lep ciganski pozdrav s Košenic, najnovejšega naselja v Novem mestu........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ko imajo hišo in zemljo, bi pa lahko to v imenu zaostalih kazni, lepo zarubili, a ne? Pa država nima jajc.

Me pa prav zanima, na čigave stroške bo šla kurjava, elektrika, kanalščina,...Še futrali jih bojo, na koncu.

Nima smisla debatirat o tem.

Na tvoje stroške, kaj pa misliš........ti jih boš živel,........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovana dolenjska Roža.....jaz živim v soseščini z njimi že 30 let. Najprej v Bučni vasi, kjer je legendarni Žabjek zelo blizu, in takrat nismo z njimi imeli nič več problemov, kakor z jugo-oficirji, ki so za Novega leta dan streljali v zrak.Z revščino, ki se je pojavila po osamosvojtvi, so ti problemi postali malo večji. medtem sem se preselil v KS šmihel, kjer imamo tudi Cigane, s katerimi je včasih bilo nekaj problemov, sedaj pa jih skoraj ni, oz. so na nivoju problemov s " civili". Za 1. maja imamo skupno fešto na vhu Košenic (kao mondeno novomeško naselje), oni organizirajo ogenj in golaž, mi glasbo in ostalo hrano. Avgusta oni organiziraji nogometni turnir "Romi:Krajevna skupnost: Policija", nato pa je fešta v njihovem naselju. Naselje naših sosedov Romov je vzorćno naselje v RS in naslednje leto menda dobimo (dobijo) celo nekaj EURO sredestev za napredek sožitja.

Če smo lahko mi uredili, bi lahko z malo dobre volje vsakdo. Če pa se nekateri počutijo (počutite) večvredni, pa bo to malo težje.....

Pa lep ciganski pozdrav s Košenic, najnovejšega naselja v Novem mestu........

lepo prosim, še naše cigane povabte na fešto, mogoč pol ostanejo pr vas. :whistle: očitno rabjo prave ljudi, da jih civilizirajo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prosim, še naše cigane povabte na fešto, mogoč pol ostanejo pr vas. :whistle: očitno rabjo prave ljudi, da jih civilizirajo. .)

Mogoče....pri nas bodo dobrodošli na fešto......verjetno je res težko živeti v območju,pokrajini,občini ali pa soseski, s katero niti cigani ne morejo najti skupnega jezika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče....pri nas bodo dobrodošli na fešto......verjetno je res težko živeti v območju,pokrajini,občini ali pa soseski, s katero niti cigani ne morejo najti skupnega jezika

tud pr nas na feštah jih je vedno polno, pri delu ni nobenga videt. :evilgrin:

ne ti pol men o skupnem jeziku. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud pr nas na feštah jih je vedno polno, pri delu ni nobenga videt. :evilgrin:

ne ti pol men o skupnem jeziku. :wacko:

Kaj čem, če ni volje...ali pa ne znate.....tudi pri nas ni bilo od danes na jutri, ampak je to kar 12 let trdega dela, kompromisov,tolažb,prerekanj in še vse sorte dejavnosti....sedaj pa kar nekako zmoremo skupaj.In pri delu, in ko ga zafeštamo.....Še zmeraj sicer to ni skupno življenje in brezpogojno sožitje.....ampak zametki so pa tu!

Soncy, predvsem pa,čeprav 11(12) dni pozneje, vse najboljše za Tvoj rojstni dan, moja dolenjčica.....Pa srečno,zdravo in veselo, če se kje vidiva,pa še ljubeče, Novo leto 2008

Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čem, če ni volje...ali pa ne znate.....tudi pri nas ni bilo od danes na jutri, ampak je to kar 12 let trdega dela, kompromisov,tolažb,prerekanj in še vse sorte dejavnosti....sedaj pa kar nekako zmoremo skupaj.In pri delu, in ko ga zafeštamo.....Še zmeraj sicer to ni skupno življenje in brezpogojno sožitje.....ampak zametki so pa tu!

Soncy, predvsem pa,čeprav 11(12) dni pozneje, vse najboljše za Tvoj rojstni dan, moja dolenjčica.....Pa srečno,zdravo in veselo, če se kje vidiva,pa še ljubeče, Novo leto 2008

Damjan

hvala za lepe želje. .)

eh, ciganov se pa bom tud v bodoče rajš izogibala. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvoje stroške, kaj pa misliš........ti jih boš živel,........

To vem, me je pa zanimalo, če se tudi ostali zavedajo, da s tem ko so jim dali bajto in zemljo, ni konec stroškov z njimi. In le vprašanje časa je, kdaj bodo spet začeli delat pizdarije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mirko,elka in kompanij ima nov domek.... :headbang:

Spet ena & ista lajna....

Kako se ne naveličate? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi ga....samo kost sem vrgu..... :evilgrin:

Napača. Kost so vrgli ven medifekaliji, serviral sem bi jo pa lahko kdorkoli.

Pa jovo na novo.... :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor noče delati tistimu da država

naša je vodilna pri tem početju

kdor noče delati tistimu da država

naša je vodilna pri tem početju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stuhec imaš moj podpis.Damjanu bi pa takole odgovoril,naj rit vzdigne iz futelje gre iz košenic malo v Škrjanče in na Ruperč vrh in se naj pogovori s kmeti,pa bo hitro izvedel kako dobre sosede Rome ima.Je pa res,da na njegov konec nehodijo,ker jim je preveč v hrib-so preleni,in se nebi radi zamerili najbližjim sosedom. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Tudi Madžari in Italijani dobijo več denarja iz proračuna na glavo prebivalca kot večina in še marsikdo... In če verjameš ali ne, je za tem tudi nek namen. Treba je le malenkost širše gledati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Tudi Madžari in Italijani dobijo več denarja iz proračuna na glavo prebivalca kot večina in še marsikdo... In če verjameš ali ne, je za tem tudi nek namen. Treba je le malenkost širše gledati.

Saj bi, pa nam ne dajo denarja za rešpetlin!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ta naš Čeferin ni zastonj delal...Pomoje ga je kr lepo naš Drnovšek plaču pa noben drug...Drugač pa tak ko moj stari reče k je lovc...Cigani so bol zaščiteni ko pa divjad :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ta naš Čeferin ni zastonj delal...Pomoje ga je kr lepo naš Drnovšek plaču pa noben drug...Drugač pa tak ko moj stari reče k je lovc...Cigani so bol zaščiteni ko pa divjad :OK:

Na ta post je pa samo en odgovor. In to je :worship: :worship: :worship:

Čisto možno, da ga je kostko najel, mogoče celo vnaprej plačal, vsekakor pa sestavil pogodbo o zastopanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi, pa nam ne dajo denarja za rešpetlin!!!!

Vidni kot je pri rešpetlinu oz. optičnemu merku s povečavo, precej manjši :devil:

Na ta post je pa samo en odgovor. In to je :worship: :worship: :worship:

Čisto možno, da ga je kostko najel, mogoče celo vnaprej plačal, vsekakor pa sestavil pogodbo o zastopanju.

Čeferinovim se gre veliko za reklamo in medijsko pozornost. Tukaj je je Čeferin mlajši bil deležen kar nekaj in to za easy job, saj so naši vrli oblastniki zafrknili kaj se je zafrkniti dalo. Zdaj so se samo iz dreka vlačil, Čeferinov pa jim je pri tem "dobrohotno" pomagal in se smehljal na TV-ju, v prime time-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ta naš Čeferin ni zastonj delal...Pomoje ga je kr lepo naš Drnovšek plaču pa noben drug...Drugač pa tak ko moj stari reče k je lovc...Cigani so bol zaščiteni ko pa divjad :OK:

to pa 100 %

bog ne daj, da takemu kaj narediš ?

boljš da prej daš odpoved

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!