Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

Zadeva je enostavna: nazaj v Ambrus, pa kordon specialcev v popolni opremi. In ker so Strojani oh in sploh v redu ljudje, kot jih branijo nekateri, ni strahu, da bi specialci imeli delo... Ja, normalno, da jih nočejo nazaj,- kdo bi pa jih hotel, če so se jih komaj znebili?

Ostaja pa dejstvo, da nekam bodo pa morali iti. Delikatna reč, nagnat iz države jih ne moreš, za soseda jih pa nihče noče. Kaj pa, če bi jih na domove vzeli njihovi zagovorniki? No, da vas vidim, kakšne izgovore boste pisali... :hmm: :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam takoj prostovolni prispevek,naj se jim kupi kontejnerje in naseli v Murglje,saj jih nobena Romska skupnost noče!!!!!!!

Ma ja se strinjam tud jst bi prispeval kak € za tak projekt...samo je problem ker bi mirko reku da ni dobra lokacija ke majo prevec politikov okrog sebe...(s takimi barabami se pa tud cigani ne druzjo) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, škoda besed :wacko: enostavno vzemte si jih za sosede, pa jih boste socializirali :headbang: sam ne pozabte, da oni komunicirajo z pestmi. :evilgrin:

mene nihče ne bo prepričal, da se jim ne izogibam, ker le tko je možn mir pred njimi.

Itak si spet ful pametna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je enostavna: nazaj v Ambrus, pa kordon specialcev v popolni opremi. In ker so Strojani oh in sploh v redu ljudje, kot jih branijo nekateri, ni strahu, da bi specialci imeli delo... Ja, normalno, da jih nočejo nazaj,- kdo bi pa jih hotel, če so se jih komaj znebili?

Ostaja pa dejstvo, da nekam bodo pa morali iti. Delikatna reč, nagnat iz države jih ne moreš, za soseda jih pa nihče noče. Kaj pa, če bi jih na domove vzeli njihovi zagovorniki? No, da vas vidim, kakšne izgovore boste pisali... :hmm: :naughty: :naughty: :whistle:

Ti si tudi ena bolj pametnih buč, a ne? No ja ... Tudi taki morjo živet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak si spet ful pametna.

nikol nisem rekla da sem :evilgrin: ravnotako pa imam pravico do svojga mišljenja in mnenja kot ti. :devil:

in veš kaj? j... se mi za enga brum bruma kaj si misli :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, čaki malo, brum brum... Lepo sem napisal, da če so tako v redu, ti Brajdiči, se jim ne bo treba bati specialcev. Ali pač?

Pa komur so tako pri srcu, naj jih vzame pod svojo streho. Kaj tu ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je problem zakuhal, naj ga še razreši!

Le kdo b to bil?

Opče znano je, da so Romi potomci bratov Remula in Romula.Še dan danes stoji njihovo prvotno barakarsko naselje Roma(Rim).Po nekateri podatkih jih je že nekoč poiskušal iztrebit Neron (požgal jim je naselje) a neuspešno. :hmm:

Krivica je bodisi od bratov, bodisi Neronova...

Vsaka primerjava z brati in požigalci iz sedanjosti je zgolj ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj pa lahko končno vidiš HHV, zakaj je boljše bit balkanec.. Mislim da sam veš kak bratje v Srbiji ravnajo z njimi. Svirajo svojo muziko, to pa je tut vse. Pri nas pa boš dobo počasi plačilni listek, če boš reko cigan namesto Rom. Pa da čujejo to oni doli, crknejo od smeha.. hahahaha še meni je smešno :headbang: Oni se lahko tak medsabo kličejo mi pa jih nesmemo.Pravic pa majo tak tolko da jih nemoremo vse napisat vsi skupaj pa če bi začeli ko je forum komaj nastal...

HHV, vem da si ti Europejec, jaz sem tut. Samo premisli malo vseeno glede tega..(vsaj pri toti temi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Samo premisli malo vseeno glede tega..(vsaj pri toti temi)

Razmišljam, razmišljaaaaam, razmišljaaaam ...

Hudirja, pri vseh štorijah o izsiljevanju lastnikov lokalov, švercanju in preprodajanju drige, kraji, ropih in podobnih nečednostih, ki se dogajajo v Ljubljani in okolici prepoznam:

Največ deklariranih srbinov,

slede jim ostali balkanci in seveda tudi domači čefurji in "čefurji".

Začuda na cigane naletim le ob dnevih odvoza kosovnega materiala, na ostale omenjene pa vsak dan.

Jebi ga Stuntman, Štajerski čefur, pri meni spadaš v rizično skupino. Zaenkrat bolj kot cigani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

HHV, vem da si ti Europejec, jaz sem tut. Samo premisli malo vseeno glede tega..(vsaj pri toti temi)

Wrong! Nisem noben Evropejec, se tako niti počutim, niti deklariram. Sem Slovenec! To je moja narodnost.

Za pripadnost državi se mi pa fučka in se mi vedno je! In Evropa je le zveza držav in nič drugega!

Pa me zato še ne motijo drugi kar tako na pamet, najsi bodo Kitajci ali karkoli že!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerski čefur? so registrirani kot stranka,društvo,jehove priče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Videite,ko vsi kritizirate državo :devil: Romom (Ciganom) je parcelo za kampiranje v gozdu zamenjala za 4X dražjo v Lj.pa še bajto jim bodo zastonj neredili.To je država bravo Janša bravo Podobnik!!!!!

Ps:interesantno bi bilo še zvedet koliko je Čeferin pokasiral. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videite,ko vsi kritizirate državo :devil: Romom (Ciganom) je parcelo za kampiranje v gozdu zamenjala za 4X dražjo v Lj.pa še bajto jim bodo zastonj neredili.To je država bravo Janša bravo Podobnik!!!!!

Ps:interesantno bi bilo še zvedet koliko je Čeferin pokasiral. :eek:

Po moje je 10x dražja. To bodo cigoti v kratkem prodali za velik denar potem pa spet od kakšnega kmeta kupili kaj poceni nezazidljivega in spet srali dalje. JEBEM ti tako DRŽAVO :angry: :angry: :angry: Čefurin je pa poleg medijske pozornosti ki mu zelo odgovarja sigurno potegnil tudi kar lepo božičnico :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisem že enkrat....nekje.....napisal......da bi podavil vse odvetnike????????

So slabši od najslabšega kriminalca......vsi povrsti......in brez izjeme!!!!!!

Zame.......podn od podna!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisem že enkrat....nekje.....napisal......da bi podavil vse odvetnike????????

So slabši od najslabšega kriminalca......vsi povrsti......in brez izjeme!!!!!!

Zame.......podn od podna!

Zamislimo si tako teoretično , da bi mu to uspelo.Kako bi bilo potem z smrtno kaznijo?Namreč iz teme o njej sem izvedel da so pravniki vsi proti njej.Torej ne bi bilo več pravnikov in možakarja bi pač eksekutirali.Ja to bi bilo pa škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sodelavca ko delam prek študenta zaj cigana, pa je faca da dol padeš... :worship:

večina ciganov je res motečih in se ne zna vklopit v družbo, so pa tui taki ko so legende :worship: ...

glede strojanov pa se strinjam da je država lepo zajebala...

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večina ciganov je res motečih in se ne zna vklopit v družbo, so pa tui taki ko so legende :worship: ...

To sem jaz zmeraj za Štajerce govoril :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem jaz zmeraj za Štajerce govoril :winkiss:

jaz to pravim za vse ljudi na tem svetu...ni važno od kod so, kere rase, vere,...važno kaj jim v glavi špila

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"If you ladies leave my island, if you survive recruit training, you will be a weapon. You will be a minister of death praying for war. But until that day you are pukes. You are the lowest form of life on Earth. You are not even human, fucking beings. You are nothing but unorganized grabastic pieces of amphibian shit. Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here. I do not look down on niggers, kikes, wops or greasers. Here you are all equally worthless. And my orders are to weed out all non-hackers who do not pack the gear to serve in my beloved Corps. Do you maggots understand that?"

Gunnery Sergeant Hartmann - "Full Metal Jacket"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!