Skoči na vsebino

Romi


sayo

Priporočene objave

Lahko bi naredili peticijo kdo bi se dal pociganit in pol lahko menja nezazidljivo parcelo v fukojebini za pristno stanovanje na obrobju našega glavnega mesta ...

Oni nimajo težav z ničemer...prilagodijo se veri, politiki, letnemu času pa še hrani ...cigani so mislim da edini narod ki nimajo ne svoje vere, ne države, ne staršev ... celi svet jih jebe, noben jih neče pa vsi jim potuho dajemo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
ni problem spregledat tvoje objave ! z lahkoto ! :P

sem pa slišal da so pred leti v prekmurju dajali vbogajme da bi jih Esmeralda lahko spet videla !? žal, dalj kot do Moškanjcev ni prišla ! :naughty:

Prišla je do Gorišnice, konkretno do Botre.

Tam se je najedla, pa jo je začelo šraufati, zaradi česar je odšla proti domu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno sem trdil da ti navijači Rome delajo zgago. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

da jih ne bomo sam šimfal, jih pa moram tokrat pohvalt, 3 tedne nazaj sem cigotu prodal golfa II, ker sva kupčijo sklenila ob 11h ponoč, seveda nisva mogla narest takoj prepisa, kaj sem hotu, napisala sva papir da sem od njega prejel vso kupnino in da sm mu vozilo dal z prometnim dovolenjem, jest sem uredil prepis in senm mu poslal papirje, nakar me cigo pokliče in me prosi, če lahko mal počakam, da prejme plačo, da bo lahko plačal zavarovanje, včeraj pa me je poklical, da je vse uredil in da mi je poslal kopijo zavar. police in danes sem res prejel pošto od cigota :worship: :worship: , res pohvale vredno, glede na to, da sem imel pred tremi leti slabo izkušnjo z nekim mulcem iz škofje loke, da smo ga morali lovit in dobesedno sred ceste snet tablice in nalepko, skrival se je približno 1/2 leta, bil je čistokrvni slovenec, žal :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da jih ne bomo sam šimfal, jih pa moram tokrat pohvalt, 3 tedne nazaj sem cigotu prodal golfa II, ...

Tudi jaz sem bil pred tedni po nekaj dneh strahu izredno prijetno presenečen ob docela enaki zgodbi, le da sem se znebil rjovečega accenta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: K sm vidu na oddaji SVET sm mislu da bom umru od smeha k so te cigani šli kempat u Ribnci pred občino. :lol1: :lol1:

Ja, do prestolnice še niso prišli. Do sedaj so pred vladnimi stavbami kampirali le domorodci. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več jim,dajemo slabši so.Dozdaj smo jim dajali vse zastonj:komunalne storitve,vodo,elektriko,Tv naročnino,šoferske izpite,otroško varstvo,socijalno varstvo,parcele, itd.itd.Zdaj jim bodo še naselja zgradil (Brezje-Žabjak pri Nm).Nevem kam to pelje od 270 stanovalcev ni noben zaposlen je samo par zbiralcev starega železa predvsem barvnih kovin,ki izginjajo iz kapelic in raznih objektov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več jim,dajemo slabši so.Dozdaj smo jim dajali vse zastonj:komunalne storitve,vodo,elektriko,Tv naročnino,šoferske izpite,otroško varstvo,socijalno varstvo,parcele, itd.itd.Zdaj jim bodo še naselja zgradil (Brezje-Žabjak pri Nm).Nevem kam to pelje od 270 stanovalcev ni noben zaposlen je samo par zbiralcev starega železa predvsem barvnih kovin,ki izginjajo iz kapelic in raznih objektov.

Saj pride nazaj; pri odvetniski druzbi Ceferin so bojda najvecji klienti (po izplacanih vsotah) prav Romi (ki jih je vedno polno v cakalnici).

In menda tudi najboljsa, ker dajo euro iz zepa kar v sveznjih (vedo, kaj je dober odvetnik-da ti ni treba steti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, gospoda, ki šimfate čez cigane. Sedaj plačujemo in bomo še nekaj let plačevali davek za nazaj.

Skoraj dve desetletji po osamosvojitvi, vzpostavitvi zlate demokracije in enakopravnosti po padcu krutega, sivega, nečloveškega, morečega, človeka zatirajočega tiranskega komunizma je pač malo pozno za horuk rešitev preko noči.

No seveda, če bi vse skupaj zaprli v Postonjsko in ostale opuščene vojašnice, bi nekako navidezno težavo rešili. A toliko si tudi kaplarji ne upajo (še).

Sedaj pa je pač potrebno potrpeti in jim na stroške vseh priskrbeti osnovne infrastrukturne pogoje za dostojno življenje in nabiranje materialnih in denarnih dobrin. Ko bodo osvojili to tako hvaljeno potrošniško miselnost in se lepo vklopili v zlato kapitalistično demokracijo, bodo pod grožnjo kazni, ki bodo ogrožale njihove materialne dobrine, postali ubogljivejši. Postali bodo običajni družbi zaželjeni potrošniki, med njimi bomo dobili še nekaj novih Hrvatičev in Omarjev in njihove hiše bodo imele isto vrednost kot Jankovičeva.

Hebat ga, takolele nekako se mi zdi da bo to šlo. :whistle:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, sej veš, naši vrli "kaplarji" ( s tem mislim vse ki pridejo na oblast, ne samo te zdej )kot praviš bi raje naselili po opuščenih vojašnicah tiste, ki niso volili za njih :whistle: sej veš, da majo raje tujce kot lastne državljane, ki so jim samo za molzne krave. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da bom moral dati na hišo priklopit elektriko in potegnit kanalizacijo cca 30 m in plačat priklop (cca 500€) resno razmišljam o pridobitvi statusa roma. saj bi bil skromen, zahteval bi samo elektriko in kanalizacijo, ne pa zemlje ali hiše.

no pa da mi oproščajo prekrške in gledajo čez prste z neregistriranimi vozili in da me ne gnjavijo z položnicami za komunalo in elektriko, pa jasno davki.

no pa če lahko bi imel še enih 300-400€ socialne podpore ker imam 2 otroka, pa brezplačni vrtec za njih. pa kak karton alpskega mleka tu in tam.

druga pa zaenkrat ne rabim. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, Lidija je rekla da se pri njej oglasiš na Kolodvorski 10 ! Baje se je JJ ( jože jerovšek) tudi pri njej oglasil ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, Lidija je rekla da se pri njej oglasiš na Kolodvorski 10 ! Baje se je JJ ( jože jerovšek) tudi pri njej oglasil ! :naughty:

:lol1:

Pervy, evo, lahko kar kličeš...

MINISTRSTVO ZA FINANCE DAVČNA UPRAVA REPUBLIKE SLOVENIJE

DAVČNI URAD MARIBOR, IZPOSTAVA SLOVENSKA BISTRICA

KOLODVORSKA ULICA 10

- TAJNIŠTVO N.C. (02) 805 50 00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En motor boš pa tud še ukradu nekje,da se boš mal vozu,ne!? :kva2:

glede na to da bom moral dati na hišo priklopit elektriko in potegnit kanalizacijo cca 30 m in plačat priklop (cca 500€) resno razmišljam o pridobitvi statusa roma. saj bi bil skromen, zahteval bi samo elektriko in kanalizacijo, ne pa zemlje ali hiše.

no pa da mi oproščajo prekrške in gledajo čez prste z neregistriranimi vozili in da me ne gnjavijo z položnicami za komunalo in elektriko, pa jasno davki.

no pa če lahko bi imel še enih 300-400€ socialne podpore ker imam 2 otroka, pa brezplačni vrtec za njih. pa kak karton alpskega mleka tu in tam.

druga pa zaenkrat ne rabim. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En motor boš pa tud še ukradu nekje,da se boš mal vozu,ne!? :kva2:

si nor?????

pri ukradenem motorju si mrtev. ne zaradi policajev ampak zaradi ljudi ki jim ukradeš. si opazil da pri nas je malo kraj? bom moral v Lj it krast zgleda, tu me še ubijejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da bom moral dati na hišo priklopit elektriko in potegnit kanalizacijo cca 30 m in plačat priklop (cca 500€) resno razmišljam o pridobitvi statusa roma. saj bi bil skromen, zahteval bi samo elektriko in kanalizacijo, ne pa zemlje ali hiše.

Status Roma-Cigana je težje dobit kot Slovensko državljanstvo,če mi neverjameš vprašaj v kakšnem ciganskem naselju ampak ti priporočam,da motor nevgasneš in tudi v prestavi ga imej,ker jo boš moral hitro potegnit!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Napaka....prisilno delo, jarke kopat.

V zaporu jim bo še lepše kot doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka....prisilno delo, jarke kopat.

V zaporu jim bo še lepše kot doma.

Se popolnoma strinjam in to na ta "hard way"!! Ampak tega naša zakonodaja ne dopušča.

Najprej pa naj jih mučeni revež sam pregarba po mili volji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!