Skoči na vsebino

VREME


Priporočene objave

do konc februarja naj ga še siplje pol pa basta,konec,finito

Ok, bom predal gor šefu naročilo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale ta prva fotka je prav vesoljska :OK: .... vreme :hmm: malo pozno je prišel tale sneg, naj bo do konca tedna potlej naj ga pa pobere. Mustang sporoči naročilo tja gor, hvala .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom jaz kake fotke iz štajerlanda gor pripopal, pa boste vidli pekel - sicer ne rdeč, ampak siiiiiiiv in sivobeeeeeeel in drekastobeeeeel. :slap: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom jaz kake fotke iz štajerlanda gor pripopal, pa boste vidli pekel - sicer ne rdeč, ampak siiiiiiiv in sivobeeeeeeel in drekastobeeeeel. :slap:  :headbang:

stari, kaj če bi ti pšel mal kmen dol na obisk, bi tko kakšno rekla....

jebenti spet pada k utrgano......vsake 15 min popravljajo podatke na radijo kolk ga je :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vreme pa ni vec normalno :fight2: . Do nedelje skoraj da nismo poznali kaj to je zima, a glej ga hudica, ko bi ze lahko bilo 12 stopinj, pa sneg pada :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš, kličem unga tam gor, pa se mi ne javi...

Tajnica je rekla, da ima preveč dela s pripravo nekega "tavelkega potresa" v Prekmurju... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem kurit  :devil:

Vale, ali lahko prideš za vikend na gorenjsko, pa še tu malo zakuriš :? , mustang ni dobili šefa, meni se pa ne lušta več snega, plizz :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš, kličem unga tam gor, pa se mi ne javi...

Tajnica je rekla, da ima preveč dela s pripravo nekega "tavelkega potresa" v Prekmurju...  :wacko:

Ne obupat, ce ti pa ne bo uspelo, pa mi zaupaj njegov GSM pa ga bom jaz zvrcnu :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, ali lahko prideš za vikend na gorenjsko, pa še tu malo zakuriš :? , mustang ni  dobili šefa, meni se pa ne lušta več snega, plizz :unsure: .

Rezervacija sprejeta, samo dvomim, da bom ob vseh naročilih sfolagala ;)

Drugače pa ... POMLAD PRIHAJAAAAAAAAAAAAAA :kva2:

prinasjetaklepsončekpress

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obupat, ce ti pa ne bo uspelo, pa mi zaupaj njegov GSM pa ga bom jaz zvrcnu :topic:

Čakaj, ne vem na pamet. Vem, da se konča s 666... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!