Skoči na vsebino

VREME


Priporočene objave

Kaj se pritožuješ, saj si ravno včeraj v eni drugi temi napisal, da je vožnja po snegu "nadorgazmična"......zdaj se pa vozi :yea1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da nad moskovskim nebom letala razpršijo posebno kemično raztopino, ki razkropi oblake."

Isto foro je uporabil/jal NATO ob napadu na Jugoslavijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pritožuješ, saj si ravno včeraj v eni drugi temi napisal, da je vožnja po snegu "nadorgazmična"......zdaj se pa vozi  :yea1: :P

Pa še pobirat se ga lahko nauči :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pritožuješ, saj si ravno včeraj v eni drugi temi napisal, da je vožnja po snegu "nadorgazmična"......zdaj se pa vozi  :yea1: :P

Ti jaz posodim mojo 250 kg kravco pa se pejd po snegu preganjat z njo. Probal sam enkrat in končal v smrečici.

Žal nimam pravega stroja za te užitke, je šel od hiše pred dvema letoma :cry: :cry:

Kot da bi rekel da pejd ti z svojim jadralnim padalom letet okol sveta .) misija nemogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrzlooooooo  :eek:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

Pri vas vsaj piha ne :kva2: :kva2: :kva2:

Jaz si morm kamne dat v žepe, da me ne odpihne :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto foro je uporabil/jal NATO ob napadu na Jugoslavijo.

A to potem res obstaja?! :blink:

Končno rešitev!!!!

Na čelado si bom namontiral en priročni top, ki bo v nebo streljal to čudežno kemikalijo in - heureka!!! Mustang se vozi samo še po soncu! :kva2:

Ok, ok, samo kratek manični izbruh. Se že pomirjam... 1,2,3... 67... je že bolje :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v petek bo pa menda spet snežilo :SS

Ja bad...jaz mam pa 10. podaljšanje reg. na moji yam...vsaj tehničnega še nimam letos :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v petek bo pa menda spet snežilo :SS

Se bo vsaj malo otoplilo... na -3!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bo ob morju pihala mrzla burja. V torek bo burja ob slovenski obali oslabela in ponehala, ob jugovzhodni obali Istre pa bo pihala zlasti v prvem delu dneva. V sredo zjutraj se še obeta jutrana burja v Barkolah, v Senjkih vratih in ob vzhodni obali Istre, dopodan bo ponehala. Postopno se bo ogrelo, vetrovne razmere ne bodo ugodne. V četrtek bo topleje, zlasti ob jugozahodni in zahodni obali Istre se obeta šibak jugo. V petek se bo vreme poslabšalo, v soboto pa se obeta burja.

surf report

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj ste vsi tako skeptični glede vremena! Meni je čsto vseeno, naj je sedaj sneg in naj je sedaj mrzlo, samo da bo spomlad pol lepa in poletje! Sneg pa za ta čas ni nič kaj presenetljiv, saj se začne pomlad komaj 21.3. do takrat pa se lahko vreme že krepko spremeni! Tudi lani je bilo kar mrzlo marca, se spomnim, ko sem šel po nov motor, -3°C, me je kar mrazilo med vožnjo!

Sedaj lahko le upamo da po poletje s čim manj padavinskimi obdobji in da bomo uživali v vožnji!

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma.. u kurac nej gre.. tale zima. Hočem vrooooč asfaaaaaaaaaaaaaaaalt !!!!!

:xx:

Dobiš ga v asfaltni bazi na Črnučah pri Ljubljani :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vreme je super.damo zimi še kšn teden,pol pa ma da se mraz neha! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vreme je super.damo zimi še kšn teden,pol pa ma da se mraz neha! B)

Se strinjam :yes: . Naj ji bo, pol pa naj še nas jezi kakšen teden, pol pa naj spizdi :oops: v p...o m...r :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!