Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

Zanima me kako se obnesejo poleti perforacije pri Dainese usnjenih jaknah, saj dobivam različne odzive, od tega da je Ok in da lepo kroži zrak, pa do tega da se kljub temu potiš in nato ti neprijetno tam piha...? :huh:

Sam moram rečt,da sem z jakno bil bolj zadovoljen tekstil.Jo pa res uporabljam samo za manjši krog!

Kombinezon pa absolutno perforiram!Je res velika razlika!Pri jakni pa bi po moje znalo bit moteče!Ker ko je malo bolj hladno in nimaš wind stoperja spodaj te zna kar lepo zebst-piha!Poleti to niti ne opaziš-pač ne švicaš :whistle:

Za peklenske vročine - perforirane fore si pol kupiš lepo turing textilno jaknco,ki te okvirno stane od 120-170eu od različnih znamk :

AXO- Chill, DAINESE-AIR flo,Zentex in še mnogo drugi znamk izdeluje take modele.

:yes:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema za odgovore! :worship: Vidim da so s temi perforacijami bolj težave kot koristi (razen na dirkališču) :(

Priporočam ti delno perforiran kombinezon ali jakno. Tega boš pa pri DAINESE kar veliko opazil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kopujem kombinezon Laguna seca in sem opazil, da neka oseba zrihta katero koli barvo in velikost za 660€, pri uradnem prodajalcu pa je 850€. V čem je finta, ker 200€ je ša že kar velika razlika? :unsure:

Hvala za odgovor

Le kdo pa je ta oseba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen Štajerski mafioso?

Kaj pa je tako cudnega...kaj se niso na Stajerskem in v Ljubljani par mesecev nazaj nekaj reklamirali,za Laguno s.,da se prodaja za -25% ?????

Danes ga ze vsepovsod dobis za -15%,-20%...odvisno od okoliscin...850eu je pac polna cena,ker mislim da je visek nesramnosti ga prodajat gliz za ta denar....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se sedaj v trgovinah prodaja le Dainese hrbtni ščitnik (za v jakno) brez perforacij? Ker se s takim verjetno zelo potiš poleti...

Ne,poleg G2 obstaja tudi G2-back shield,ki je večji in perforiran,vendar moraš bit pozoren katero jakno kupiš,ker nimajo vse istega žepa. od kolekcije 2008 naprej,so hrbtni žepi že širši za to 2. protekcijo.

Če hočeš osebno mnenje,je bolša varjanta (varnejša),da se odločiš za protektor za cel hrbet ker so z naramnicami in pasom pritrjeni direktno na tvoj hrbet.Obstajajo perforirani modeli!

Vem,da je bolj nerodno,ker ga vsakič moraš dol jemat posebaj,ampak...je vredno potrpet,verjemi.In še če imaš bilokatero drugo obleko,je ščitnik zmeraj na tebi.

G2,je ščitnik, ki ti pokrije 40% hrbta in je pritrjen na jakno in ne nate,čeprav so usnjene jakne oprijete in ko si v 'motorski' poziciji in imaš roke naprej,je tolko bolj napeto po hrbtu,vendar pri padcu nikoli ne veš,koliko ta napetost drži,ker roke so vsepovsod,samo naprej ne,žal.

Cenovno je sigurno na pol manj vredna G2 verzija,le zakaj.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Premišljujem o menjavi škornjev, pa me zanimata tale 2 modela, axial regular, axial race

Tkole na videz se mi zdi razlika med njima samo v zgornjem delu, najbrš v stilu obuvanja da lahko race obuješ pod ali nad kombinezonom. Tako da mi bolj diši regular varjanta, ker ga imam tko in tko namen nosit nad kombinezonom, pa seveda razlika cena.

Je še kakšnja razlika med tema dvema modeloma? Notranjost se glih ne vidi :).

Pa kje vse se jih da nabavit? Vem da imajo v lj pri apriliji, sam tam so ponavadi bol slabo založeni z opremo, razen kombinezoni :).

Pa kako je pri dainesu s popusti, se dobi sam običajnih par % na gotovino, al se mi splača še kej podilat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-16602-1238996131_thumb.png

varianta ki gre pod kombinezon nov model.

večina trgovin ima na zalogi prejšnji model, ki ga prodajajo po novi ceni, tako da malo pazi. Razlika je tudi v konstrukciji (karbonska vlakna so drugače razporejena), ne samo v imenu stari/novi model.

Ali je novi modl tudi v navadni varianti za nad kombinezon ne bi vedel, je pa bil prej (star model) škorenj isti (razen zgornjega dela).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bi dal popravit Dainesov kombenizon?

Spustil mi je 1cm čiva na nogi med strechom in usnjem. Nočem da se šiv še dalje trga, zato bi ga rad dal popravit.

Sem iz okolice MB in nebi rad bil brez kombenizona en mesec.

Hvala za nasvete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bi dal popravit Dainesov kombenizon?

Spustil mi je 1cm čiva na nogi med strechom in usnjem. Nočem da se šiv še dalje trga, zato bi ga rad dal popravit.

Sem iz okolice MB in nebi rad bil brez kombenizona en mesec.

Hvala za nasvete

Kaksen cevljar je ena opcija, vprasa lahko IMOBa iz Miklavza ali pa gres do INDE na Vranskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMOB popravlja samo 'svoje' kombinezone.

A ne nardijo nikoli nobene izjeme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Dainese KOLEKCIJA 2010

je bila partnerjem predstavljena junija; novosti je ogromno. Zalepil bom samo dve slikici, da vidite, kaj vas čaka po novembru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi za poletje eno malo manj dirkaško pa bolj "hladno" jakno (bolj za lokalno mestno varianto) in mi je tale padle v oči:

http://www.dainese.com/si_en/motorbike/g-arizona-pelle.html

Belo bi vzel, pa me zanima jo je kdo že probal / izkušnje?

LP

Imel sem en model starejso pa nism bil zadovoljen ker je bila zelo kratka. Imel sem tudi podaljsek zadaj pripet z zadrgo samo nic ne pomaga.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem en model starejso pa nism bil zadovoljen ker je bila zelo kratka. Imel sem tudi podaljsek zadaj pripet z zadrgo samo nic ne pomaga.

LP

OK sicer je že prepozno, ker sem jakno kupil. No tale ni prekratka, se lepo spne z mojimi hlačami dainese brez podaljškov. Furam se z njo po mestu, za daljše medkrajevne pa še vedno dam nase Newsan jakno, ki je tudi ergonomsko boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!